• Kategorie
  • PALETA WANNA WYCHWYTOWA POLIETYLENOWA PLATFORMA ROBOCZALOW 4 beczki czarny

Symbol: 121.110.401
1933.31
1933.31
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-5
Cena przesyłki 75
Odbiór osobisty Tychy 0
Kurier pobranie POLSKA 75
Dostawa specjalna 280
Waga 45 kg

WANNA WYCHWYTOWA, PLATFORMA WYCHWYTOWA, PLATFORMA ROBOCZA LOW NA 4 BECZKI W KOLORZE CZARNYM. IDEALNA DO SKŁADOWANIA BECZEK Z OLAJMI, SUBRANCJAMI CHEMICZNYMI. POLECAMY NA MAGAZYNY, HALE PRODUCKYJNE, WARSZTATY SAMOCHODOWE. SKLEP BHP, ODZIEŻ ROBOCZA, OBUWIE ROBOCZE, RĘKAWICE ROBOCZE. SORBENTY.

Paleta została wyprodukowana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu. Może zostać wykorzystana do składowania przedmiotów takich jak: akumulatory, beczki oraz pojemniki (z olejami lub agresywnymi chemikaliami). Przeznaczona do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z beczek i pojemników.

Wanna wyposażona w mocną, samoustawiającą się i nieprzesuwną kratownicę, którą można w łatwy sposób zdjąć w celu wyczyszczenia.

Istnieje możliwość łączenia poszczególnych modułów palet w celu uzyskania większej powierzchni roboczej. W celu uszczelnienia krawędzi pomiędzy wannami oraz trwałego ich połączenia należy zastosować zestaw profili łączących i łącznika krzyżakowego.

Opcjonalna rampa podjazdowa, instalowana z wykorzystaniem zaczepów, cechująca się małym kątem nachylenia, ułatwia ustawianie i zdejmowanie ciężkich beczek przy pomocy wózków.

Antypoślizgowe żebrowanie platformy roboczej oraz rampy zapewnia bezpieczną eksploatację pojemników i beczek.

Produkt spełnia wymogi większości dyrektyw europejskich odnoszących się do palet (wanien) wychwytowych.

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie