• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki ocieplane oddychające

Kurtka robocza ocieplana oddychająca idealna dla wszystkich pracowników fizycznych 

 

Kurtka robocza zimowa pozwala skórze oddychać, chroni przed przegrzaniem i przepoceniem, zwiększając komfort pracy. W ofercie naszego sklepu bhp znajdziecie Państwo szeroki wybór kurtek roboczych ocieplanych oddychających. Głównym celem tej kurtki jest odprowadzenie skumulowanego ciepła na zewnątrz kurtki. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu odpowiednich tkanin i materiałów, które nie gromadzą ciepła jak w zamkniętej i szczelnej kopule a pozwalają oddychać. Dzięki temu ograniczamy ryzyko przepocenia i przegrzania się, które istnieje przy intensywnej pracy i zastosowaniu tanich, nieoddychających kurtek. Oddychające kurtki robocze zimowe, wpływają na komfort pracy a tym samym mogą przekładać się na wydajność pracownika. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kurtek roboczych ocieplanych w naszym sklepie bhp.

 

Dlaczego warto wybrać oddychającą kurtkę roboczą ocieplaną?

 

Kurtka robocza ocieplana oddychająca i dodatkowo przewiewna to bardzo komfortowa propozycja do pracy i na co dzień. Nie każda kurtka robocza ocieplana jest oddychająca i przewiewna, często kurtki są ciepłe i wodoodporne ale już niekoniecznie przepuszczają powietrze, co przy cięższych pracach w chłodne dni w różnych warunkach pogodowych może być niekomfortowe i męczące. Bardzo fajną propozycją dla pracownikow różnych branż są napewno kurtki robocze bhp wykonane z materiału softshell.  Jest to niezwykle praktyczny przykład odzieży roboczej ocieplanej. Kurtka ocieplana softshell jest oddychająca i wodoodporna.  Zapewnia ochronę przed wiatrem i opadami deszczu czy śniegu.  Jest wygodna i ciepła. Kurtka robocza doskonała jako kurtka budowlana dla osób pracujących fizycznie. Dostępna jest wersja kurtki roboczej odblaskowej ostrzegawczej idealna dla drogowców. Wiodący producenci  w segmencie bhp proponują nam naprawdę wysokiej jakości kurtki softshell, wiele z nich posiada bogatą kolorystykę, dodatkowe funkcjonalne kieszenie, wybrane modele posiadają elementy odblaskowe. To wszystko składa się na produkt który klienci chętnie wybierają. Szukając kurtki ochronnej zimowej należy wybrać model z porządną ociepliną w środku, warto by odzież ta miała kaptur który jest bardzo przydatny. Szukając komfortu należy właśnie sprawdzić jaka jest oddychalność użytych materiałów. Możliwość regulacji mankietów i regulacji dołu kurtki to kolejne atuty które sprawiają że praca w takiej odzieży roboczej będzie komfortowa, dzięki przewiewności pracownik nie poci się ani też nie przegrzeje się. Dla pań także znajdziemy świetne kurtki na zimę które zapewniają wysoki komfort pracy, dodatkowo świetny design i modna kolorystyka sprawiają że kobiety bardzo chętnie sięgają po te produkty. Kurtka robocza ocieplana damska to  produkt bardzo pożądany w naszej hurtowni bhp. Producenci tacy jak Ardon, Portwest czy Reis posiadają w swojej ofercie wiele kurtek roboczych dedykowanych na zimową porę a przy tym oddychających. 

 

Zdecydowanie warto postawić na odzież roboczą wysokiej jakości. Dotyczy to zwłaszcza ubrań roboczych ocieplanych dla pracowników fizycznych, którzy  nie stoją w miejscu a są w ciągłym ruchu. Tutaj parametry kurtki bhp są niezwykle istotne.  Bardzo fajnym pomysłem jest zakup kurtki  wielofunkcyjnej np 3w1 które jest oddychająca i wodoodporna.  Wiele klientów naszej hurtowni bhp jest zainteresowanych właśnie kurtką Softshell. Ardon i CXS Canis posiadają wiele ciekawych modeli. Od nieco cieńszych kurtek roboczych po bardzo ciepłe kurtki robocze. Polecamy także kurtki ocieplane oddychające Portwest o wysokiej jakości. Oferujemy także produkt jak kurtka robocza ocieplana odblaskowa pomarańczowa czy żółta. 

 

Zapraszamy do naszego sklepu bhp gdzie można zapoznać się z nasza szeroką ofertą ubrań zimowych w szczególności kurtek roboczych.  Warto odwiedzić także dział gdzie znajdziemy obuwie robocze ocieplane oraz rękawice robocze ocieplane.  Pragniemy zaznaczyć, iż jako hurtownia i sklep internetowy bhp wysyłamy towar do całej Polski i Europy. Warszawa, Katowice, Bielsko-Biała, Poznań, Karków czy Gdańsk to tylko kilka miejscowości gdzie regularnie dostarczamy odzież roboczą.

 

 

Kurtka robocza ocieplana oddychająca to odzież robocza polecana przez nasza hurtownię i sklep bhp dla osób pracujących aktywnie