• Kategorie
  • Parametry
  • Bawełna

Rękawice robocze bawełniane wyprodukowane z dzianiny. Toartykuł BHP polecany do wielu branż. Swoje zastosowanie znajdują w salonach kosmetycznych, przemyśle  spożywczym, zakładach fotograficznych, jubilerstwie, drukarniach a także na produkcji  przy pakowaniu. Atuty użytkowe bawełny są znane już od dawna. Zapewniają komfort użytkowania, wysoką chłonność potu. Rękawiczki bawełniane są elastyczne w związku z czym z łatwością dopasowują się do kształtu dłoni. Występują w wersji grubszej chronią przed niskimi temperaturami oraz mniejszej grubości zapewniają znakomitą chwytność. Rękawice bawełniane w asortymencie naszej hurtowni mają długość 30 oraz 35cm. Rękawiczki robocze nadają się do prac o minimalnym stopniu zagrożenia. Tego rodzaju rękawiczki stosowane są również w salonach kosmetycznych lub w domu w pielęgnacji dłoni, wspomagają działanie kremu. Rękawice robocze bawełniane występują w wersjach gdzie są zakończone ściągaczem lub posiadają nakropienie, są przeciwpoślizgowe z PCV. W ofercie naszej hurtowni znajdziecie Państwo wiele rodzajów rękawic bawełnianych zapewne każdy znajdzie model na miarę swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznani się z dostępnymi modelami rękawic w naszym sklepie BHP.

 

Rękawice robocze bawełniane – jakie rękawiczki z bawełny wybrać w naszym sklepie BHP ?

Naszsklep internetowy oferuje Państwu szeroki wybór rękawic w kategorii rękawice robocze bawełniane.W ofercie naszego sklepu znajda Państworękawiczki bawełniane nakrapiane PCV,antypoślizgowe. Nasza hurtownia oferuje rękawice takich producentów jak Ardon, Reis, CXS Canis, Uvex, Polstar, Ogrifox, JS. Rękawice bawełnianew naszej ofercie damskie i męskie. Polecamy rękawice robocze BUDDYA9007 ARDON wykonane z bawełny połączonej z poliestrem, zapewniają doskonałą chwytność. Posiadają nakropienie PCV. Rękawiczki Buddygwarantują wytrzymałość i wysoką jakość oraz zadowolenie użytkowników. Rękawiczki Ardonpolecamy w budownictwie oraz przemyśle transportowym, do prac w gospodarstwie domowym, w budownictwie, w remontach, w ogrodnictwie. Warte uwagi są również rękawiczki bawełniane Uvex model RUBIPOR ERGO E5001B 60201. To rękawice ochronne lekkie i elastyczne które dopasowują się do dłoni. Zaimpregnowane cienką warstwą NBR. Zapewniają ochronę przed lekkimi urazami mechanicznymi takimi jak obtarcia czy przecięcia. Polecamy do prac montażowych przy drobnych elementach wymagających precyzji i chwytności, do sortowania, kontroli/wykończeń itp. W ofercie również rękawice bawełnianewykonane z bawełny i drelichu termoizolacyjne  przeznaczone są do wszechstronnego użytkowania przy pracach manualnych, technicznych, lekkich. Ponad to dostępne są również rękawice bawełniane ochronne z białej bawełny na bazie interlocku oraz rękawice ochronne wykonane z elastan z domieszką bawełny, wykonane z odpornego drelichu zakończone wygodnym ściągaczem, który utrzymuje je w nadgarstku i zapobiega ich przesuwaniu się i tu wart uwagi jest model rękawice REIS RDKw różnych kolorach. Polecamy także rękawice bawełniane CXS Canis, Te i wiele innych modeli polecamy w naszejhurtowni bhp. Cena rękawiczek roboczych bawełnianychzależy od konkretnego modelu i przeznaczenia natomiast możemy zapewnić, ze nasza hurtownia posiada jedne z najniższych cen jako sklep internetowy. Do naszego sklepu bhpzapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych bawełnianych oraz pozostałego asortymentu naszej hurtowni! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie rękawice robocze.


Rękawice robocze Gdynia, rękawice robocze Wrocław, rękawice robocze Białystok, rękawice robocze Katowice, rękawice robocze Bydgoszcz, rękawice robocze Kielce, rękawice robocze Bytom, rękawice robocze Poznań, rękawice robocze Gdańsk, rękawice robocze Warszawa