• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze Polstar

Spodnie robocze Brixton Polstar to odzież robocza chętnie kupowana w sklepie bhp

Firma Polstar jest znana szerokiemu gronu naszych klientów. W zależności od wykonywanej pracy spodnie mogą pełnić tylko rolę ochronną lub mogą też stanowić ważny element wizerunku, który ma na celu budowanie wizerunku marki firmy. Obecnie wiele firm budowlanych czy serwisowych chce by ich strój był nie tylko profesjonalny, ale też estetyczny. W takich spodniach najważniejszy jest fason i kolor dopasowany do identyfikacji wizualnej pracodawcy. W spodniach roboczych budowlanych czy produkcyjnych dobieranych pod względem ekonomicznym liczą się przede wszystkim praktyczne rozwiązania ułatwiające pracę użytkownika, a także niska cena. Z takich spodni najczęściej korzystają budowlańcy, monterzy, serwisanci czy mechanicy w warsztatach. Niewygodne ubranie robocze , niedostosowane do warunków otoczenia może ograniczyć zdolności pracownika do wykonywania obowiązków zawodowych. Dlatego tak ważne jest aby wybraćspodnie ochronne, które spełnią oczekiwania. Nasza hurtownia bhp oferuje szeroki zakres odzieży roboczej w tym spodni roboczych marki Polstar. Znajdziemy tu kilka ciekawych kolekcji takich jak np: Brixton Practical czy Brixton Classic dostosowanych do różnych branż. Bez względu na to czy szukają Państwo spodni budowlanych, odblaskowych, monterskich, serwisowych spodnie Polstar mają ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Spodnie robocze Polstar - jakie spodnie ochronne wybrać w naszym sklepie bhp ?

Marka Polstar oferuje niezwykle szeroką i zróżnicowaną ofertę spodni roboczych. Najpopularniejsze linie toodzież robocza Brixton czy też droższa liniaodzież robocza Seven Kings. Nasz sklep bhp oferuje m. inkrótkie spodenki robocze Brixton Spark lub bermudy Seven Kings, które są charakterystyczne ze względu na swój nowoczesny design jak i intensywny kolor. Spodenki bhp posiadają praktyczne kieszenie i świetnie sprawdzają się w pracy w upalne dni. Nasza hurtownia bhp oferuje również świetne ogrodniczki robocze Brixton Classic dostępne w kolorze zielonym, szarym, czerwonym oraz ogrodniczki Brixton Practical z regulacją w pasie oraz kieszeniami na nakolanniki. Bardzo solidne o nowoczesnym designie. W ofercie naszego sklepu są również dostępne spodnie robocze do pasa Brixton Practical w tym też takie z odpinanymi nogawkami. Dostępne w wersji klasycznej oraz bojówek typowych dla budowlańców czy serwisantów w różnych kolorach. Spodnie Brixton marki Polstar są bardzo popularne ze względu na niską cenę oraz ciekawą kolorystykę. Spodnie te są dostępne w wersji spodni do pasa, spodni ogrodniczek. Z kolei linia Seven Kings posiada rewelacyjne ogrodniczki m.in w wersji spodni ocieplanych doskonałych jako spodnie budowlane ocieplane. Bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. Innym przykładem popularnej odzieży roboczej są ogrodniczki odblaskowe oraz spodnie do pasa odblaskowe dla drogowców do pracy gdzie wymagana jest widoczność. Spodnie odblaskowe zostały wykonane z poliestru i PCV w atrakcyjnej kolorystyce. Posiadają pasy odblaskowe na dole nogawek jak i na dużej kieszeni, która jest na wysokości klatki piersiowej. Podwójne taśmy na spodniach pełnią świetną funkcję ostrzegawczej jest to idealny wybór do pracy blisko drogi. Spodnie odblaskowe Brixton FLash dostępne w kolorze pomarańczowym, żółtym i wyposażone zostały w praktyczne kieszenie. Spodnie robocze Brixton Spark Polstar wykonane w 100% z bawełny lub inne modele powstałe z połączenia bawełny i poliestru występują w różnych kolorach z kieszeniami zapinanymi na rzepy lub guziki. Mają zróżnicowana kolorystykę. Większość modeli Brixton marki Polstar jest dostępna w wersji ogrodniczek roboczych na szelkach w wielofunkcyjnymi kieszeniami świetne do pracy dla budowlańców, mechaników, magazynierów. Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą w naszym sklepie internetowym gdzie znajdą Państwo odzież roboczą najwyższej jakości!

Spodnie robocze Gdynia, spodnie robocze Opole, spodnie robocze Szczecin, spodnie robocze Białystok, spodnie robocze Katowice, spodnie robocze Piła, spodnie robocze Warszawa, spodnie robocze Bydgoszcz, spodnie robocze Kielce, spodnie robocze Poznań, spodnie robocze Wrocław, spodnie robocze Bytom, spodnie robocze Łódź, spodnie robocze Przemyśl, spodnie robocze Gdańsk, spodnie robocze Olsztyn, spodnie robocze Rzeszów