• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice skórzane krótkie

Rękawice skórzane krótkie -  rękawice budowlane i do transportu, niezwykle popularne w naszym sklepie i hurtowni bhp

 

Rękawice robocze to najczęściej używane środki ochrony, ponieważ dłonie są najbardziej narażone podczas pracy na różne zagrożenia, zależnie od funkcji pracownika i otoczenia.  Czy pracuje się na produkcji, czy w budownictwie czy przy spawaniu  czy też wykłada się towar na magazynie, rękawice ochronne to podstawowe wyposażenie każdego pracownika. Rękawiczki robocze skórzane zabezpieczają skórę nie tylko przed zabrudzeniem, ale również chronią dłonie i przedramiona przed uszkodzeniami, takimi jak przetarcia, przecięcia czy obicia.Rękawice skórzane robocze wykonane są z różnych gatunków skór m.in. oferujemy rękawice ze skóry bydlęcej czy ze skóry świńskiej, oferujemy bardzo popularne rękawice z koziej skóry czy też z owczej i innych. W różnej formie, z dwoiny skórzanej lub licowej. 

 

Rękawice skórzane dostępne w ofercie naszego sklepu BHP zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa przestrzeganych w kraju jak i w Unii Europejskiej. Modele rękawic roboczych z krótkimi mankietami, polecane są dla mechaników, montażystów,  kierowców, budowlańców, do transportu, serwisantów, drogowców, na magazyn oraz do użytku prywatnego np do  użytkowania w garażu, warsztacie czy w zajęciach w ogrodzie. Naszsklep internetowy BHP ma również w ofercie rękawice skórzane ocieplane w opcji do pracy zimą w wariancie ocieplanym, które idealnie sprawdzą się podczas mroźnych dni. Ocieplanie zostało wykonane przeważnie z podszewki tkaninowej, która jest przyjemna i podnosi komfort pracy. Rękawice robocze ocieplane dostępne są w wielu rozmiarach jak i kolorach i fasonach. Posiadamy równieżrękawice robocze damskie, dlatego nasz sklep obsłuży każdego klienta w najlepszy możliwy sposób, aby każdy był zadowolony. Rękawice robocze skórzane zostały wykonane w najbardziej precyzyjny sposób, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze funkcjonowanie a tym samym aby zapewnić jak najbardziej efektywną pracę. Posiadamy w swojej ofercierękawice ochronne całodniocowe, czyli wykonane z jednego kawałka skóry, przez co rękawice są bardziej odporne na przetarcia i nie ma potrzeby częstego wymieniania na nową parę. Posiadamy również rękawice robocze kombinowane, które wykonane są ze skóry i tkaniny, i posiadają wzmocnienia w najbardziej narażonych miejscach na uszkodzenia.  Rękawice skórzane są też dostępne w wariancie gdzie skóra jest połączona z tkaniną. Są to rękawice robocze wzmacniane skórą. Polecamy nasz sklep internetowy bhp gdzie dostępnych mamy wiele produktów rekomendowanych producentów, m.in. Portwest, Reis, Issa, Ardon, oraz CXS Canis. Cena oraz jakość jest bardzo atrakcyjna, dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z całym naszym asortymentem, nie tylko rękawicami roboczymi, ale również z odzieżą roboczą czy obuwiem ochronnym dostępnym w naszej hurtowni BHP. Rękawice skórzane wysyłamy do Karkowa, Poznania, Warszawy, Katowic, Torunia, Szczecina, Gdańska, Wrocławia i wielu innych miast na terenie całej Polski.  Z pewnością polecamy rękawice skórzane REIS, które są dobrej jakości i cena jest bardzo przystępna. Rękawice skórzane Ardon czy CXS Canis to oferta dla osób szukających lepszego gatunku i jakości. Wysoką jakość prezentują także rękawie skórzane Portwest i Profus Marel Plus a także rękawice VM. Klienci szukający z kolei dobrych a tanich rękawic roboczych chętnie sięgają po rękawice skórzane Procera. Polecamy także rękawice skórzane z dwoiny, o chropowatej strukturze, które dobrze chłoną wodę.Rękawice ze skóry licowej koziej są z koleii bardzo miękkie i wygodne. 


Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.