• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice powlekane PCV

Rękawice robocze powlekane PCV - rękawice ochronne które poleca hurtownia i sklep bhp

 

Rękawiczki robocze do zadań specjalnych. Ich główną domeną jest ochrona przed chemią zgodnie z normą EN-374, ochrona przed zimnem. Nadają się do pracy w niskich temperaturach, przemyśle chemicznym oraz spożywczym. Rękawice powlekane PCV chronią przed kwasami, smarami, olejami. Zapewniają dobrą chwytność. Mogą mieć różną grubość powleczenia, strukturę PCV. Rękawice mogą być powleczone w części chwytnej dłoni, mogą być powleczone na całej dłoni z zewnętrznej i wewnętrznej. Mogą być krótkie lub długie, nawet do 45cm.  Mogą być zakończone ściągaczem lub mankietem. Bazę rękawicy stanowi zazwyczaj rękawica bawełniana powleczona polichlorkiem winylu PCV.  

 

Rękawice powlekane PCV oferowane przez nasz sklep BHP to rękawice robocze które umożliwiają bezpieczną oraz higieniczną pracę na różnych stanowiskach pracy. Zapewniają również optymalne dopasowanie do stawianych wymagań podczas pracy. Są to rękawiczki robocze do zadań specjalnych. Dostępne są rękawice robocze w całości powlekane PCV lub rękawice robocze powlekane tylko w części chwytnej i na palcach. Ich główną cechą jest ochrona przed różnymi substancjami ciekłymi, takimi jak woda, smary, oleje, detergenty, czy przed substancjami drażniącymi skórę, np. chemia zgodnie z normą EN 374. W naszej oferciehurtowni bhp znajdują się również rękawice robocze PCV ocieplane, które solidnie chronią przed zimnem. Nadają się do pracy w niskich temperaturach, np. w branży spożywczej, w przemyśle chemicznym oraz w gospodarstwie domowym. Powleczenie PCV zapewnia dobrą chwytność nawet w środowisku wilgotnym czy mokrym. Rękawice PCV mogą mieć różną grubość powleczenia oraz strukturę PCV. Dostępne są również w dwóch wersjach długości, mogą być krótkie lub długie nawet do 45cm. Rekawice robocze zależnie od wybranego modelu zakończone są elastycznym ściągaczem, który dopasowuje się do nadgarstka i pozwala na utrzymanie rękawiczki w odpowiedniej pozycji oraz rękawice z luźnym mankietem, który można założyć na rękaw bluzki. W rękawicach powlekanych całościowo, bazę rękawicy stanowi zazwyczaj rękawica bawełniana, która jest powleczona PCV. Rękawice robocze PCV chronią przed przemoczeniem i przenikaniem tych substancji, zapewniając pełną ochronę dłoni oraz komfort i suchości podczas pracy w różnych wilgotnych środowiskach. Rękawice ochronne dostępne w naszej ofercie sklepu bhp występują w pomarańczowym, czerwonym, czarno-czerwonym lub pomarańczowym kolorze. Dostępne są również w kolorze żółtym zielonym czy niebieskim. W naszym sklepie dostępne mamy rękawice robocze powlekane PCV Portwest, które cieszą się doskonalą jakością. Podobnie rękawice powlekane PCV Reis, Adron, rekawice CXS Canis, Mapa, czy Uvex. Choć najbardziej polecane i wybierane przez naszych klientów są rękawice firmy Portwest.

Rękawice robocze powlekane PCV jakie wybrać rękawice robocze i ochronne

Podsumowując, rękawice robocze PCV są niezastąpione podczas pracy w środowisku mokrym czy w kontakcie z substancjami szkodliwymi, takimi jak chemia czy detergenty, dlatego dedykowane coś zarówno do pracy jak i również znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym. Rękawice robocze PCV chronią nie tylko dłonie ale również przedramie, dzięki długiemu mankietowi, co dodatkowo zabezpiecza większość ręki. Rękawice PCV dedykowane są w pracach budowlanych, przemysłowych, chemicznych, w oczyszczalniach ścieków, hydraulików oraz tam, gdzie pracownik narażony jest na kontakt z substancjami szkodliwymi zdrowiu. Ten rodzaj rękawic roboczych jest wytrzymały i doskonale izoluje od wszelkich substancji ciekłych. Rękawice ochronne PCV dostępne są w naszym sklepie bhp w szerokiej ofercie, przez co każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający wybierze odpowiedni model pod aktualne zapotrzebowanie i wymagane przepisy czy normy BHP. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem w naszym sklepie BHP, ponieważ oprócz rękawic roboczych posiadamy również odzież i obuwie robocze znanych i cenionych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki,  Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok,  Rzeszów, Kielce,  Gorzów Wielkopolski,  Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno  to tylko część miejscowości gdzie  nasz magazyn wysyła regularnie rękawice robocze powlekane.