• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież przeciwdeszczowa Portwest

Odzież przeciwdeszczowa Portwest - sklep bhp poleca ubranie wodoodporne do pracy

 

Portwest to producent który specjalizuje się w produkcji ubrania roboczego. Do tej kategorii należy odzież robocza przeciwdeszczowa. Portwest ma przygotowaną szeroką ofertę w tej dziedzinie. Znajdziemy tu odzież bhp która jest wodoodporna lub przeciwdeszczowa. Oferta jaką prezentuje sklep bhp  dostosowana jest do wszelkich warunków aubranie robocze przeciwdeszczowe Portwest były sprawdzane w najtrudniejszych warunkach pogodowych aby przetestować ich jakość.Odzież przeciwdeszczowa Portwest jest dostępna  w wielu kolekcjach, posiada różne parametry ochronne tak aby każdy z użytkowników mógł wybrać ubranie przeciwdeszczowe dostosowane do warunków w jakich pracuje. Odzież robocza przeciwdeszczowa Portwest to następujące kolekcje: odzież przeciwdeszczowa Portwest X3, PWR Rainer, Sealtex, Klasyczna odzież przeciwdeszczowa, ocieplana odzież przeciwdeszczowa, odzież przeciwdeszczowa dla ochrony, kurtki przeciwdeszczowe 3w1, ocieplacze, softshell, polar, Coldstore, dodatki do odzieży ocieplanej.

 

Kurtka przeciwdeszczowa - Portwest oferuje wysoką jakość odzieży roboczej

 

Jednym z najbardziej popularnych elementów odzieży ochronnej są kurtki przeciwdeszczowe.  Portwest oferuje w tym zakresie niezwykle szeroką ofertę.  Odwiedzając nasz sklep bhp znajdziemy kurtki robocze przeciwdeszczowe tanie a także kurtki wodoodporne trudnopalne i odblaskowe , które są także przeciwdeszczowe. Zimą popularna jest kurtka ocieplana przeciwdeszczowa Portwest, także wielofunkcyjna jak kurtka 3w1 czy 7w1.  Niezwykle popularna jest kolekcja odzieży Portwest X3. Jest to niwa kolekcja odzieży przeciwdeszczowej producenta. Przy jej produkcji wykorzystano najnowsze i najbardziej innowacyjne materiałym które zapewniają bardzo optymalną wydajność podczas pracy.  Kurtki przeciwdeszczowe mają doskonały krój, są smukłe, dopasowane, mają sportowy wygląd. Kurtki robocze Portwest X3 są nie tylko przeciwdeszczowe ale i oddychające, zapewniają ochronę w trudnych warunkach Inna popularną kolekcją odzieży Portwest jest odzież przeciwdeszczowa TK2 Portwest, która została wykonana z tkanin o najwyższych parametrach wodoodporności. To co jest charakterystyczne dla odzieży roboczej linii TK2 to jej korporacyjny wygląd. Kurtka przeciwdeszczowa jest idealna jako odzież służbowa. Ciekawą ofertę prezentuje odzież przeciwdeszczowa PWR Portwest. Kurtki robocze przeciwdeszczowe  to najwyższa jakość. Kurtka PWP Portwest jest oddychająca ( 15.000g/m2/24h) i przeciwdeszczowa  a w zasadzie wodoodporna ( ponad 10.000mm) modele: Portwest kurtka S553 Radial 3w1 i kurtka Outcoach S555.  Ciężko znaleźć odzież roboczą o lepszych parametrach na rynku. To tego te kurtki robocze Portwest nasz sklep bhp oferuje w niskiej cenie.  Kolekcja PWR posiada też spodnie przeciwdeszczowe Portwest Vanquisch S556.  Największym bestsellerem odzieży Portwest jest odzież Sealtex Classic. Kurtka przeciwdeszczowa i spodnie przeciwdeszczowe są wykonane z tkaniny poliestrowej powlekanej PU. Ubranie robocze spełnia normę EN 343 i ją przewyższa.  Znajdziemy z tej kolekcji także kombinezon przeciwdeszczowy Portwest i spodnie przeciwdeszczowe do pasa i ogrodniczki.  Bardziej oddychającą kolekcją jest seria odzieży przeciwdeszczowej Sealtex Air i Selatex Ocean, który jest bardzo mocnym ubraniem roboczym.  Hurtownia bhp poleca także tanie kurtki przeciwdeszczowe i spodnie wodoodporne Texpel Splash Portwest. Kurtki przeciwdeszczowe to także kurtki ocieplane np linii Ropstop czy Iona. 

 

Odzież przeciwdeszczowa Portwest - wodoodporna odzież robocza w naszym sklepie bhp

Marka Portwest to producent który oferuje nam wysokiej jakości odzież roboczą do pracy w trudnych warunkach. Produkty Portwest są znane i doceniane na całym świecie ze względu na ich trwałość i funkcjonalność. Hurtowni i sklep Optimum bhp poleca odzież przeciwdeszczową Portwest, która przyda się wszystkim pracownikom budowlanym jak i drogowym, wykonującym swoją pracę na świeżym powietrzu. Pogoda bywa nieprzewidywalna oraz bardzo zmienna dlatego warto jest w odpowiedni sposób zaopatrzyć się w odzież roboczą odporną na przenikanie wody, tak aby nie było konieczności przerywania pracy w momencie gdy zacznie padać deszcz. 

Kurtka przeciwdeszczowa Portwest- odzież robocza wysokiej jakości

Niezbędna podczas pracy na zewnątrz okaże się nam kurtka przeciwdeszczowa. Portwest w swojej ofercie posiada odzież roboczą przeciwdeszczową w wersji ostrzegawczej, ocieplanej oraz trudnopalnej. Bardzo popularna stała się kurtka przeciwdeszczowa odblaskowa Portwest T400 Vision Rain. Wysokiej jakości kurtka wodoodporna wykonana została z takniny Oxford, powleczona PU oraz wykończona plamoodpornym materiałem Texpel. Dodatkową zaletą tego modelu kurtki przeciwdeszczowej Portwest jest pikowane ocieplenie dla izolacji termicznej. Kurtka robocza T400 Portwest dostępna jest w dwóch ostrzegawczych kolorach z pasami odblaskowymi. Na uwagę zasługuje również inny model odzieży roboczej przeciwdeszczowej, która jest chętnie kupowana przez kleintw naszego sklepu bhp. Przeciwdeszczowa kurtka ochronna S770 Portwest. To odzież robocza trudnopalna i przeciwdeszczowa do pracy w trudnych warunkach. Głównym atutem tego modelu kurtki jest właśnie fakt, że jest ona trudnopalna oraz odporna na niektóre środki chemiczne. Warto wspomnieć, że kurtka przeciwdeszczowa S770 Portwest ma funkcje 2w1, dzięki czemu w każdej chwili możemy odpiąć polarowy bezrękawnik. Dla osób, które szukają kurtki ochronnej nie tylko do pracy ale również do użytku codziennego, polecamy przeciwdeszczową kurtkę roboczą Orkney S532 Portwest. Oddychająca kurtka ocieplana z kapturem chowanym w kołnierzu oraz licznymi kieszeniami. Wodoodporna kurtka robocza 3w1 daje nam możliwość wypięcia polaru, który możemy nosić samodzielnie. Kurtka przeciwdeszczowa S532 Portwest z możliwością wykonania logo lub nadruku. Z bardziej tradycyjnych modeli odzieży roboczej przeciwdeszczowej na uwagę zasługują njlepiej sprzedające się kurtki przeciwdeszczowe Portwest. Jest to m.in tania kurtka przeciwdeszczowa H443 Portwest, czyli tradycyjna dwukolorowa kurtka z kapturem. Odblaskowa kurtka chroni doskonale przed opadami oraz zapewnia dobrą widoczność. Popularna jest także kurtka jednokolorowa ostrzegawcza kurtka przeciwdeszczowa H440 Portwest doskonała jako kurtka budowlana czy dla osób pracujących w pobliżu drogi. Jeśli klienci szukają nieco bardziej wytrzymałej kurtki warto poznać kurtkę przeciwdeszczową Portwest S160 która także jest odzieżą roboczą ostrzegawczą i przeciwdeszczową jednocześnie. Osobom, które szukają kurtki całorocznej lub ocieplanej, polecamy wysokiej jakości odblaskową kurtkę przeciwdeszczową S162 Portwest która jest ostrzegawcza i ocieplana.

Spodnie robocze przeciwdeszczowe Portwest 

Warto również zaopatrzyć się w specjalistyczne spodnie przeciwdeszczowe. Portwest podobnie jak z kurtkami, do wyboru mamy spodnie ostrzegawcze, trudnopalne oraz ocieplane. Możemy spotkać przeciwdeszczowe spodnie Portwest do pasa jak również ogrodniczki ochronne. Klientom naszego sklepu i hurtowni bhp polecamy z tej kategorii odzieży roboczej przeciwdeszczowe spodnie trudnopalne S772 Portwest. Lekkie i oddychające spodnie robocze z plamoodpornym wykończeniem Texpel wykonane zostały z poliestru z dodatkiem włókna węglowego. Dodatkowo spodnie przeciwdeszczowe S772 Portwest posiadają trudnopalne taśmy ostrzegawcze oraz solidne taśmowe szwy.  Również spodnie robocze ocieplane Lona Lite S482 Portwest są chętnie kupowane w hurtowni Optimum bhp.Przeciwdeszczowe spodnie z mocnego poliestru z plamoodpornym wykończeniem, posiadają w pełni elastyczny pas. Ciepłe spodnie wodoodporne S482 Portwest z taśmami odblaskowymi dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Naszą kolejną propozycją są ostrzegawcze spodnie przeciwdeszczowe PW342 Extreme Portwest. Funkcjonalne spodnie wodoodporne z licznymi kieszeniami, w tym kieszenią na nakolanniki, która ułatwia pracę w pozycji klęczącej. Dodatkowym atutem tych spodni jest podwyższony pas wyściełany, który zwiększa ochronę pleców. Przeciwdeszczowe spodnie odblaskowe PW342 Portwest z plamoodpornym wykończeniem idealne dla pracowników służb drogowych.  Z listy naszych bestsellerów odzieży roboczej przeciwdeszczowej z pewnością znajdą się tez dużo tańsze propozycje. Jedną z nich są spodnie przeciwdeszczowe Portwest S441. Tanie i wygodne spodnie do ochrony przed deszczem w żółtym lub innym kolorze sprawdzają się w pracy podczas opadów deszczu. Z odblaskowych spodni polecamy spodnie przeciwdeszczowe H444 Portwest ostrzegawcze doskonałe dla drogowców.

Odzież robocza przeciwdeszczowa Portwest - wodoodporna odzież ochronna Portwest odblaskowa i trudnopalna

 

Odzież przeciwdeszczowa Portwest w skuteczny sposób ochroni nas przed deszczem, tym samym zapewni wysoki komfort oraz funkcjonalne rozwiązania dla wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i hurtowni Optimum bhp wodoodpornej odzieży roboczej Portwest.