• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież Issa Industrial Starter

Ubranie robocze issa industrial starter - spodnie issa - spodnie stretch - bluza robocza- ubranie monterskie ze stertchem

Włoska odzież robocza cieszy się bardzo dobra opinią wśród klientów naszego sklepu. To zasługa wysokiej jakości materiałów, dużej uwagi poświęconej detalom, oraz innowacyjnego i modnego podejścia do odzieży roboczej. Marka Issa wychodzi z założenia, iż odzież robocza nie musi być nudna, szablonowa i klasyczna. Takie podejście było punktem wyjścia do stworzenia kolekcji odzieży roboczej innowacyjnej, wygodnej, funkcjonalnej i przystępnej cenowo.

Spodnie robocze issa - spodnie robocze stretch

Punktem wyjścia do poznania kolekcji odzieży roboczej Issa są spodnie robocze. Włosi stworzyli kolekcję ubrań ze stretchem, który jest elastyczny i rozciągliwy.  Tak powstały spodnie robocze Stretch Issa w kilku wersjach. Od prostych i nieco klasycznych modeli przez spodnie 8730 ze wzmocnieniami na kolanach i czarnymi wstawkami po najnowszy model, spodnie Stretch Extreme 8830 z wąskimi nogawkami. Zwężane nogawki to hit. Podkreślają sylwetkę, wyszczuplają ją. Elastyczny i rozciągliwy materiał nie krępuje ruchów podczas pracy remontowej, budowlanej czy innej, gdzie jest się narażonym na klękanie, schylanie i inną ciężką pracę.