• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki robocze trudnopalne niepalne

Kurtka trudnopalna dla spawacza - odzież robocza trudnopalna

Kurtka robocza trudnopalna – to odzież robocza a w zasadzieodzież ochronna, która dedykowana jest w szczególności dla spawaczy, ponieważ bardzo często osoby pracujące na tym stanowisku są narażeni na wysoką temperaturę i bardzo gorące odpryski metalu czy żelaza. Jest to praca w bardzo trudnych warunkach, dlatego bardzo ważna jest ochrona przed zagrożeniami, które występują przy wykonywaniu pracy. Bardzo ważnym celem jest zatem zaopatrzenie pracowników w solidną i trwałą odzież roboczą trudnopalną, która osłoni ich przed wszystkimi przed zagrożeniami powstałymi w trakcie wykonywanej pracy tym zawodzie. Dlatego w swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych kurtek roboczych trudnopalnych, zarówno cenowo jak i pod względem bezpieczeństwa. Tym samym zapewniając bardzo wysoką ochronę pracownika.

Kurtka robocza trudnopalna - oferta odzieży roboczej trudnopalnej ( niepalnej ) w ofercie naszej hurtowni i sklepu bhp

Kurtki robocze trudnopalne dedykowane są nie tylko dla spawaczy ale również dla strażaków, pracowników budowlanych, pracowników stacji paliw czy platform wiertniczych, drogowców, czy operatorów i górników, którzy również często narażeni są na pracę w wysokich temperaturach czy z substancjami gorącymi oraz na różne przetarcia czy uszkodzenia. Nasz sklep internetowy bhp oferuje bardzo wygodną i funkcjonalną odzież trudnopalną, która poprawi bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych czynności.

Odzież ochronna trudnopalna wykonana jest z trwałych i porządnych materiałów, które odporne są na wysokie temperatury i przetarcia, m.in. z bawełny z dodatkiem nici trudnopalnych czy kurtki robocze wzmocnione materiałem Kevlar, Cordura czy Proban. Zastosowany materiał ma wiekszą gramaturę, przez co kurtka niepalna jest bardziej wytrzymała. Dlatego odzież robocza z naszego sklepu BHP jest nie tylko wytrzymała ale również chroni przed wszelkimi zagrożeniami, które mogą zagrażać życiu i zdrowiu. Kurtki ochronne trudnopalne dostępne w naszej hurtowni BHP są wygodne i funkcjonalne. Zależnie od wybranego modelu mają podręczne kieszenie na potrzebne akcesoria. Kurtki trudnopalne dostępne są w formie softshellowej, przeciwdeszczowej oraz jako kurtka trudnopalna odblaskowa ostrzegawcza, która poprawia widoczność pracownika i jego bezpieczeństwo. Wybrane modele chronią również przed czynnikami chemicznymi, odporne są również na kontakt z płomieniami, czy gorącymi odpryskami. Na okres zimowy także mamy produkt który zadowoli naszych klientów. Kurtka trudnopalna ocieplana to ciepła kurtka, która chroni nie tylko przed zapaleniem ale i mrozem i chłodem. Dostępna jest w kolorze żółtym czy pomarańczowym. Najwięcej produktów polecamy z firmy Portwest oraz Snickers Workwear, czy Sara Workwear, Które szyją odzież roboczą wysokiej jakości. Kurtka zimowa trudnopalna to dobry wybór do pracy zimą w niebezpiecznych warunkach. Oferta naszego sklepu i hurtowni bhp jest bardzo szeroka dlatego zachęcamy do zapoznania się z nim w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje. Oprócz kurtek trudnopalnych, posiadamy również w naszym asortymencie spodnie, bluzy czy koszule trudnopalne. Aby zapewnić pełną ochronę zachęcamy do zakupu pełnego kompletu jak i również obuwia roboczego, które zabezpieczy nogi. Wszystkie te produkty dostępne są w naszym sklepie BHP. Oferowana odzież robocza w naszym sklepie Optimum BHP zapewni pełną ochronę ciała i wysoki komfort podczas wykonywanej pracy. Cena oferowanych produktym jest bardzo atrakcyjna i dostępna na każdą kieszeń. Nasza hurtownia rekomenduje odzież roboczą znanych producentów, ponieważ polegając na naszym sporym doświadczeniu, wiemy iż ci producenci stawiają na jakość i solidność wykonywanych przez siebie produktów. Oferujemy produkty, m.in Reis, Ardon, Portwest, Snickers, czy CXS Canis. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kurtek roboczych jak i pozostałej odzieży specjalistycznej, która dostępna jest w naszym sklepie BHP. Najwiecej towaru wysyłamy do takich miast jak np: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Kołobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Częstochowa, Toruń, Lublin, Nowy Targ, Gliwice, Bielsko-Biała, Mikołów, Sosnowiec Wrocław i wiele więcej.