• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki robocze odblaskowe i ostrzegawcze Hi-Vi - kurtki ochronne

Kurtka robocza odblaskowa - kurtka robocza dla drogowców - odzież robocza

Oferujemy odzież odblaskową najwyższej jakości.Kurtka odblaskowa to produkt najwyższej jakości o wysokiej widoczności High Visibility i powinna spełniać normę EN471. Kurtka ostrzegawcza powinna być wybrana ze szczególną starannością. Jej właściwości maja bowiem niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo a także życie osób w niej pracujących. Odzież robocza odblaskowa odpowiada bowiem za widoczność osób, tam gdzie jest ona niezwykle istotna. Za przykład mogą posłużyć nam robotnicy pracujący przy drodze wśród jeżdżących aut. Obowiązkowo powinni oni być ubrani w odzież z pasami odblaskowymi tak aby byli widoczni za dnia ale i w nocy i trudnych warunkach pogodowych. Dlatego odzież odblaskowa z reguły występuje w jaskrawych neonowych kolorach ja żółty i pomarańczowy i posiada pasy odblaskowe odbijające światło. z tego właśnie względu kurtki odblaskowe powinny być certyfikowane i spełniać normy zapewniające dobrą widoczność.

Kurtka robocza odblaskowa bhp - Jaką kurtkę ostrzegawczą wybrać?

W zależności od tego gdzie i w jakiej porze roku pracujemy należy dostosować kurtkę roboczą do naszych oczekiwań i warunków. Oferta przygotowana przez nasz sklep bhp obejmuje cały zakres odzieży roboczej odblaskowej a dział i kategoria odzież odblaskowa bhp jest bardzo rozbudowana. Zastanawiając się czego nam potrzeba warto określić czy w naszym polu zainteresowania jest kurtka odblaskowa męska czy np kurtka ostrzegawcza damska. Inne bowiem produkty są dedykowane do obu płci. I tak np kurtka ostrzegawcza damska nie jest produktem oferowanym przez wielu producentów.Tu z pewnością warto poznać ofertę kurtek Portwest Vision oraz odzieży Snickers oraz ProJob. Każda z tych marek oferuje odzież ochronną wysokiej jakości odpowiednią także dla bardzo wymagających klientów. Kurtka ostrzegawcza męska to z kolei produkt niezwykle popularny i tutaj znajdziemy kurtki znacznie tańsze. Ich wybór jest także bardzo szeroki. Koniecznie należy także zastanowić się nad tym czy szukamy kurtki roboczej ocieplanej, przeciwdeszczowej, całorocznej typu 3w1,5w1 czy 7w1 czy może interesuje nas kurtka odblaskowa trudnopalna? Zidentyfikowanie tego parametru będzie istotne aby dobrać kurtkę bhp o właściwych parametrach ochronnych. Istotna jest także kolorystyka. Czy to ma być kurtka dla pracowników kolei i tu potrzebna jest kurtka odblaskowa pomarańczowa czy raczej szukamy kurtki dla drogowców np kurtka odblaskowa żółta. Jeśli chodzi o producentów odzieży roboczej to ciężko tutaj ograniczyć się do jednego czy dwóch. Z pewnością pierwszy jaki przychodzi nam do głowy to Portwest. Kurtka ostrzegawcza Porwest to produkt firmy której warto zaufać. W ofercie naszej hurtowni bhp znajdziemy kurtkę ostrzegawczą bomber, kurtkę odblaskową wodoodporną, kurtkę odblaskową trudnopalną antystatyczna a także odporną na chemikalia i dostosowana do pracy w warunkach zagrożonych wybuchem i chroniąca przed działaniem łuku elektrycznego. Kurtka Portwest to także kurtka budowlana czy kurtka dla drogowców idealna przez cały rok. Marka oferuje kurtki multioochronne i takie wielofunkcyjne typu 3w1, kurtka 4w1, 5w1 czy kurtka 7w1. Innymi markami oferującymi kurtki odblaskowe są producenci Polstar z marką Brixton Flash, firma Urgent. Polecamy także kurtki REIS, Leber&Hollman, Kurtki odblaskowe CXS Canis, Ardon czy wysokiej jakości kurtkę odblaskową Snickers. Kurtka robocza odblaskowa może być wykonana z polaru , poliestru powlekanego PCV lub poliuretanem (kurtka przeciwdeszczowa) lub tkaniny poliestrowo-bawełnianej.

Kurtka odblaskowa zimowa - ocieplana kurtka dla drogowców, kolejarzy i budowlańców

Kurtka robocza odblaskowa na zimę to kurtka która oprócz widoczności ma chronić przed warunkami atmosferycznymi na jakie narażeni są drogowcy czy też budowlańcy. Zdecydowanie kurtka ocieplana powinna mieć kaptur. Kolejną istotną cechą odzieży roboczej jest materiał z jakiego jest wykonana oraz jego właściwości. Tutaj na pewno polecamy k urtkę odblaskową ocieplaną wodoodporną, która nie przemoknie podczas opadów deszczu czy śniegu. Kurtka taka zapewnia również ochronę przed wiatrem. Jeśli taka kurtka posiada także właściwości oddychające osoby pracujące fizycznie będą bardzo zadowoleni z zakupu. Do takiej pracy polecana jest kurtka odblaskowa softshell gdyż ten materiał posiada właściwości wodoodporne i oddychające. Kurtka ostrzegawcza 3w1 to produkt uniwersalny na cały rok. Wystarczy wypiąć polar by mieć kurtkę letnią lub sam polar. Polecamy kurtki odblaskowe ocieplane Issa a także CXS Canis oraz wspominany zachwalany Portwest. Warszawa to jedno z wielu miast do których regularnie wysyłamy odzież roboczą.Kraków, Wroclaw czy Poznań, Łódź, Katowice to kolejne miasta na liście które regularnie zaopatrujemy w artykuły bhp. Nasz sklep internetowy bhp realizuje bowiem zamówienia w całej Polsce i docieramy do każdej miejscowości.

Kurtki robocze Białystok, kurtki robocze Kielce, kurtki robocze Przemyśl, kurtki robocze Bydgoszcz, kurtki robocze Łódź, kurtki robocze Rzeszów, kurtki robocze Bytom, kurtki robocze Olsztyn, kurtki robocze Szczecin, kurtki robocze Gdańsk, kurtki robocze Opole, kurtki robocze Warszawa, kurtki robocze Gdynia, kurtki robocze Piła, kurtki robocze Wrocław, kurtki robocze Katowice, kurtki robocze Poznań