• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki robocze Portwest

Kurtka Portwest - kurtka robocza na każde warunki pogodowe. Odzież robocza Portwest na najwyższym poziomie

Kurtka robocza Portwest – nasza hurtownia i sklep bhp posiada bardzo szeroki wybór kurtek roboczych, które można podzielić na różne podkategorie, wśród których znajdziemy m.in odzież roboczą , która pozwala na kompleksową ochronę pracownika, niezależnie od warunków w jakich przyjdzie mu pracować. Portwest oferuje np produkt jak kurtka robocza odblaskowa, która świetnie sprawdza się w budownictwie oraz w pracy drogowców w pobliżu dróg i autostrad. Kurtka Portwest przeciwdeszczowa to kurtka ochronna, która zapewnia ochronę przed deszczem na najwyższym poziomie i dostępna jest w wielu wariantach: od tanich kurtek po kurtki przeciwdeszczowe odblaskowe i multiochronne, także ocieplane. Kurtka Portwest budowlana czy też monterska to praktyczna kurtka chroniąca przed zabrudzeniem czy też w zależności od rodzaju i modelu, może chronić przed przemoczeniem czy chłodem lub dbac o bezpieczeństwo, zapewniając widoczność. Popularnym modelem jest także kurtka Portwest wielofunkcyjna (3w1, 4w1 itd.). Jest to wariacja na temat tradycyjnej kurtki roboczej ocieplanej. Portwest oferuje kurtki które posiadają w sobie kilka funkcji. Kupując jeden produkt mamy ich kilka. Jednym z bardziej popularnych modeliodzieży ochronnej Portwest jest kurtka robocza trudnopalna, która często jest także antystatyczna, odblaskowa i/lub wodoodporna czy odblaskowa. Bo właśnie kurtka Portwest odblaskowa to kolejny przykład jednej z lepiej sprzedających się kurtek w naszym sklepie internetowym bhp. Producent oferuje niezwykle szeroki wybór w kategorii odzież odblaskowa ostrzegawcza. Kurtki odblaskowe to zatem podstawowy element oferty tej firmy, który dedykowany jest oczywiście drogowcom i osobom, które pracują przy drodze. Jednak produkty te sprawdzą się także w innych branżach jak transport i spedycja, budownictwo i inne. Z kolei w okresie zimowymkurtka ocieplana Portwest to produkt, który zapewni ochronę na wysokim poziomie. W sklepie internetowym posiadamy wiele atrakcyjnych kurtek, które stanowczo mogą być stosowane w pracy, ale również na co dzień, ponieważ wcale nie wyglądają na kurtki zawodowe.

Kurtka robocza Portwest - jaką wybrać? Oferta odzieży roboczej Portwest w sklepie internetowym bhp

Dostępne w naszej hurtowni bhp kurtki ochronne zabezpieczają użytkownika przed wszelkimi różnymi niebezpieczeństwami i zagrożeniami. Dlatego też pokrótce zostaną poniżej opisane kurtki pod względem kategorii.

Kurtka Portwest trudnopalna antystatyczna w naszym sklepie jest do wyboru w bardzo szerokiej rozmiarówce, w różnych fasonach, i niejednokrotnie w rozmiarach dostosowanych oraz dostępna jakokurtka robocza damska. Ten rodzaj kurtki ochronnejzabezpiecza pracownika przed iskrami, płomieniami, działaniem ciepła oraz przed działaniem łuku elektrycznego. Jest to odzież roboczawykonana z jak najwyższej jakości, ponieważ jest to kurtka specjalistyczna. Dostępna jest również jako kurtka Portwest odblaskowa, która zapewnia świetną widoczność a zarazem zwiększa bezpieczeństwo pracownika. Jest dostępna w naszej hurtowni on-line również k urtka trudnopalna ocieplana,idealna dla pracowników zewnętrznych na mroźne dni.

Kurtka robocza ostrzegawcza Portwest dedykowana jest głównie pracownikom drogowym oraz budowlańcom. Głównym zadaniem tejkurtki roboczej jest zapewnienie jak największej widoczności podczas pracy a tym samym zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo na drodze w złych warunkach atmosferycznych czy oświetleniowych. Kurtka Portwest odblaskowa dostępna jest w formie całorocznej i ocieplanej, dlatego śmiało można nosić ją latem oraz zimą. Dostępne są również kurtki odblaskowe przeciwdeszczowe, które ochronią użytkownika przed całkowitym przemoczeniem. W naszym sklepie BHP kurtki ochronne odblaskowe wykonane są w kolorach jednolitych, tj. w żółtym, pomarańczowym czy granatowym,oraz w formie dwukolorowej, np. żółto-granatowy czy pomarańczowo-granatowy. Dostępne są w różnych fasonach i rozmiarach, dlatego każdy dobierze odpowiedni model pod swoje zapotrzebowanie.

Kurtka Portwest przeciwdeszczowa to idealna kurtka, która chroni przed deszczem. Kurtka wodoodporna ma głównie zabezpieczyć przed deszczem ale również zapewnia ochronę przed wiatrem. Ten rodzaj kurki roboczej dedykowany jest dla kierowców, magazynierów czy pracowników budowlanych i innych pracujących na zewnątrz. Producent Portwest stworzył również kurtki wodoodporne odblaskowe, które chronią drogowców czy budowlańców przed wieloma zagrożeniami. Kurtka Portwest ocieplana także zasługuje na uwagę. Dlatego każdy klient jest w stanie wybrać idealny model kurtki roboczej. Jest również dostępna w naszej hurtowni BHP kurtka robocza trudnopalna antystatyczna przeciwdeszczowa, która zapewni nie tylko ochronę przed gorącymi czynnikami ale również ochroni przed deszczem. Występuje ona także jako kurtka ocieplana. Portwest kurtka robocza budowlana czy też monterska sprawdzi się w wielu pracach, przez swój klasyczny krój i wielofunkcyjność. Ten rodzaj kurtki roboczej został zaopatrzony w wiele praktycznych kieszeni, schowków i uchwytów oraz praktyczny kaptur z możliwością odpięcia. Tak samo w wybranych modelach odzieży roboczej dostępne jest wypięcie rękawów czy podszewki, dlatego z jednej kurtki jesteśmy w stanie zrobić kurtkę zimową, całoroczną czy bezrękawnik po odpięciu odpowiednich części kurtki. Inwestując w taką kurtkę roboczą ocieplaną jesteśmy w stanie wiele zaoszczędzić, ponieważ taką odzież kupujemy jedną, a kupując każdy produkt osobno, cena na pewno będzie wyższa. Wybrany model kurtki ochronnej jest wodoodporny, oddychający i zapewnia odpowiednie ciepło podczas chłodu. Kurtka robocza budowlana Portwest występuje w różnej kolorystyce, jest m.in. kurtka czarna, granatowa, czerwona lub żółta i pomarańczowa z pasami odblaskowymi. Dostępne są w większości jako kurtki robocze męskie ale w naszej hurtowni znajdą się również kurtki robocze damskie Portwest.

Pozostałe kurtki Portwest są również dedykowane do różnych branż zawodowych, ale poprzez swój klasyczny wygląd można ich śmiało używać do spraw codziennych. Dostępne są w ciekawej kolorystyce i wielu rozmiarach, przez co dedykowane są i dla kobiet i mężczyzn i sprostają nawet wymagającemu klientowi. Dostępne są kurtki pikowane, w typie bomberki, czy w formie kurtki softshell Portwest. Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno to tylko część miejscowości gdzie nasz magazyn wysyła regularnie kurtki robocze Portwest.