• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtka robocza ocieplana Portwest

Nasza hurtownia bhp zaopatruje zakłady pracy, firmy produkcyjne budowlane i transportowe oraz firmy działające w innych branżach w odzież roboczą. W tym celu powstał sklep internetowy bhp oferujący szeroki zakres odzieży, rękawic roboczych, obuwia ochronnego a także środków ochrony indywidualnej jak okulary, nauszniki, półmaski i sprzęt do pracy na wysokości. Oferta obejmuje wiele kategorii a nasz zespół specjalistów do obsługi klienta i sprzedaży internetowej nieustannie wprowadza do sprzedaży nowe produkty aby sprostać oczekiwaniom klientów naszego sklepu bhp on line. W sprzedaży posiadamy bogatą ofertę marki Portwest oraz kurtek roboczych bhp do pracy zimą. W okresie ochłodzenia czyli w okresie jesienno-zimowym kurtki robocze ocieplane to obok obuwia roboczego ocieplanego najbardziej pożądany produkt. Nasza hurtownia bhp oferuje wiele marek, które w swojej ofercie posiadają kurtki zimowe do pracy. Jedną z nich jest Portwest. Kurtka zimowa powinna być dostosowana do warunków w jakich ma być użytkowana. Istotne jest czy kurtka ma zapewnić doskonałą widoczność gdyż jej użytkownik jest pracownikiem firmy drogowej czy też będzie pracować na platformie wiertniczej, gdzie potrzebna jest odzież robocza trudnopalna antystatyczna a do tego odblaskowa. Jeszcze inne wymagania będzie miał pracownik kolei poszukujący kurtki roboczej odblaskowej pomarańczowej a jeszcze inny pracownik firmy budowlanej. Do pracy dedykowanej podczas intensywnych opadów z kolei poszukuje się kurtki ocieplanej o typowo wodoodpornych właściwościach. Pole użytkowania kurtki roboczej jest niezwykle szerokie dlatego tak istotny jest właściwy dobór odzieży roboczej. A  jakie kurtki robocze ocieplane Portwest oferuje nasz sklep bhp?

 

Kurtka robocza ocieplana Portwest budowlana - poznaj ofertę naszej hurtowni bhp

Odzież robocza ocieplana stanowi niezwykle ważny dział naszego sklepu bhp. Oferta ta jest rozbudowana o kurtki zimowe. Portwest oferuje kurtki zimowe budowlane a także kurtki ostrzegawcze. Do prac typowo budowlanych czy do transportu i logistyki polecamy taki produkt jak Portwest kurtka robocza 3w1. Taka kurtka jest uniwersalna, dostępna w stonowanych kolorach i posiada wypinany kaptur. Kurtka Aviemore Portwest jest jedną z takich propozycji. podobnie kurtka robocza Ornkey Portwest . Jest to kurtka robocza ocieplana oddychająca i wodoodporna. Taka kurtka to doskonała propozycja kiedy kurtka robocza budowlana jest niezbędna. Doskonale sprawdzi się w pracy fizycznej. Pracownicy budowlani często pracują przy opadach deszczu i śniegu dlatego tak ważne jest aby kurtka nie nasiąkała wodą. Do prac wymagających dużego wysiłku fizycznego polecamy kurtkę ocieplaną oddychającą Portwest.S553. Kurtek roboczych ocieplanych bhp oferujemy znacznie więcej marki Portwest. Cena ich w naszym sklepie bhp jest bardzo atrakcyjna.

 

Kurtka robocza ocieplana odblaskowa Portwest  - odzież ocieplana ostrzegawcza dla drogowców

Do pracy przy drodze a także w transporcie i logistyce odzież ocieplana na zimę jest wskazana.  Kurtka robocza ocieplana odblaskowa ma zapewnić ochronę przed chłodem oraz ma zapewnić widoczność. Kurtka ta dedykowana jest drogowcom. Kurtka Portwest S766 to doskonała propozycja dla drogowców. Ważne aby wybierając kurtkę ostrzegawczą mieć pewność, że odzież robocza spełnia odpowiednie normy. Stawiając na kurtkę Portwest mamy gwarancję jakości. Doskonałą propozycją są także takie produkty Portwest jak kurtka 4w1 czy Portwest kurtka 3w1. Polecamy do pracy kurtkę ocieplaną bomberka odblaskową a także kurtkę tradycyjną przedłużaną. Warte zainteresowania to także kurtka Portwest 7w1 czy kurtka odblaskowa ocieplana 5w1 Portwest.

 

Kurtka robocza ocieplana trudnopalna

Do najcięższych i najbardziej ryzykownych prac polecamy  produkt jak kurtka trudnopalna ocieplaną. Portwest ma w swojej ofercie kilka ciekawych produktów.  Ochrona przed płomieniem jest niezwykle ważna na platformach wiertniczych, stacjach paliw, w przemyśle petrochemicznym oraz w innych miejscach zagrożonych wybuchem.  Zdecydowanie marka Portwest jest jedną  z najbardziej popularnych marek z kategorii odzieży trudnopalnej a także w odzieży roboczej bhp w ogóle. Popularna jest także z oferty Portwest kurtka przeciwdeszczowa także ocieplana. 

 

 

Jak widać produkty oferowane w kategorii kurtek roboczych ocieplanych są zróżnicowane i atrakcyjne a dotyczą tylko jednego producenta w naszym sklepie bhp. A marka oferuje tez inne produkty jak buty robocze Portwest, rękawice robocze. Polecamy także odzież roboczą damską i np taki produkt jak kurtka robocza damska. Portwest ma w zanadrzu wiele innych niespodzianek. Odzież ochronna  w naszym sklepie bhp oferowane przez nasz sklep bhp skupiają się na wielu producentach odzieży bhp w tym na marce Portwest. Warszawa to jedno z miast gdzie sprzedajemy najwięcej kurtek ocieplanych. Z racji, iż prowadzimy sprzedaż na całą Europę odzież robocza jest wysyłana do takich miast jak Kraków, Wrocław, Poznań, Opole, Gdańsk, Katowice, łodż i wiele więcej.