• Kategorie
  • Parametry
  • Fartuchy robocze

Fartuchy robocze – są bardzo potrzebnym elementem ochronnym odzieży roboczej. Zależnie od rodzaju fartucha, często używane są na halach produkcyjnych, w branży spawalniczej, w szpitalach, przychodniach, w branży farmaceutycznej, w sklepach czy w kwiaciarniach, czy również w kelnerstwie i na kuchni. Również używane są przez firmy sprzątające.

Jakie fartuchy robocze poleca hurtownia i sklep bhp? Poznaj ofertę odzieży roboczej

Fartuchy robocze dostępne są zarówno w wersji damskiej jak i męskiej, w wielu rozmiarach, przez co każdy dobierze rozmiar od swoją sylwetkę. Fartuch ochronny zabezpiecza odzież właściwą przed zabrudzeniem, przez co jest ceniona przez wielu użytkowników. Wykonane są przeważnie z przyjemnych materiałów, które są łatwe w utrzymaniu, wygodnie się je pierze i prasuje. Fartuchy specjalistyczne, wykonane są z solidnych materiałów, przez co nie jest potrzebna częsta zamiana ich na nowe.

Dostępne w naszej ofercie sklepu BHP fartuchy są podzielone na ogólnie robocze, fartuchy z polipropylenu Tyvek, fartuchy spawalnicze, oraz metalowe przecięciowe, które chronią użytkownika przed różnymi urazami.

Fatruchy jednorazowe polipopylonowe i Tyvek wykonane zostały z polipropylenu, polecane dla pracowników przemysłu farmaceutycznego lub spożywczego, a fartuchy Tyvek idealnie sprawdzą się w branży mechanicznej czy dla budowlańców. Chronią odzież własną przed wszelkimi zabrudzeniami.

Fartuchy spawalnicze chronią pracownika i jego odzież przed wysoką temperaturą i nieraz przed gorącymi odpryskami. Sprawdzi się również w branży budowlanej. Wykonane są z wysoko jakościowej skóry, która jest trwała i solidna i odporna na gorące substancje. Ten rodzaj fartucha skórzanego zapewnia wysokie bezpieczeństwo oraz komfort podczas wykonywanych ruchów. Fartuchy metalowe, antyprzecięciowe dedykowane są do najcięższych prac produkcyjnych, mechanicznych, budowlanych i innych gdzie istnieje zagrożenie zranienia użytkownika przez ostre narzędzia czy przedmioty. Ten rodzaj odzieży roboczej został wykonany ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość i solidną ochronę przed przecięciem czy ranami kłutymi. Sprawdzi się również w branży mięsnej, podczas oddzielania mięsa od kości. W tej kategorii naszsklep BHP oferuje również fartuchy robocze chemoodporne czy dedykowane do kontaktu z wodą przez powleczenie PCV czy wykonanie gumowe - fartuchy wodochronne PCV. Fartuchy robocze dostępne są w długich i krótkich wersjach, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiedni rodzaj fartucha ochronnego odpowiedniego aktualnie do wykonywanej pracy. Bardzo cenimy wszystkich naszych klientów, dlatego rekomendujemy znanych i cenionych producentów, takich jak Portwest, CXS Canis, Polstar, Reis, Leber&Hollman, Ardon, DuPont czy Sieon, którzy tworząc odzież roboczą pilnują aby produkowana odzież była z jak najlepszej jakości oraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Fartuchy ochronne dostępne w naszej hurtowni BHP oferowane są w różnych kolorach, m.in. białe, niebieskie, granatowe, szare, czerwone czy w mieszanych kolorach. Staramy się zadowolić wszystkich klientów dlatego nasz asortyment jest bardzo szeroki dlatego zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dostępnymi produktami BHP w naszym sklepie Optimum BHP. Cena jest korzystna dla wszystkich. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i większe firmy i przedsiębiorców. Polecamy nasz sklep internetowy, jak i również sklep stacjonarny Optimum BHP.Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno to tylko część miejscowości gdzie nasz magazyn wysyła regularnie fartuchy robocze.

FARTUCH OCHRONNY TYCH-C-AP
Produkt niedostępny
FARTUCH OCHRONNY SI-NANTOU
Produkt niedostępny
TUNIKA DAMSKA TNDUO-N REIS
Produkt niedostępny
TUNIKA DAMSKA TNSPA-S REIS
Produkt niedostępny
TUNIKA DAMSKA TNSPA-S1G REIS
Produkt niedostępny
TUNIKA DAMSKA TNSPADUO REIS
Produkt niedostępny