• Kategorie
  • Parametry

Obuwie robocze sb z podnoskiem ochronnym - szeroka oferta butów roboczych SB w naszej hurtowni i sklepie bhp

Buty robocze SB posiadają ochronę palców w postaci podnoska ochronnego. Może on być metalowy, lub tez lżejszy np kompozytowy czy też aluminiowy. Podnosek ma za zadanie chronić palce przed urazem spowodowanym przez spadające przedmioty. Poziom ochrony to 200J. Podnosek ochrony zapewnia także ochronę palców również przed naciskiem do 15kN. Oferta obuwia roboczego SB jest niezwykle szeroka, gdyż jest to podstawowe zabezpieczenie jakie jest wymagane na halach produkcyjnych, zakładach pracy czy też magazynach i innych stanowiskach pracy. Buty bhp tej kategorii występują w sandałach, półbutach czy też trzewikach roboczych oraz obuwia spawalniczego czy kaloszy roboczych. Dostępne są również w naszej ofercie sklepu BHP klapki czy chodaki robocze z ochronnym podnoskiem. Polecamy przeanalizować ofertę naszego sklepu internetowego aby sprawdzić ile ciekawych modeli możemy znaleźć. Obuwie robocze SB wykonane zostało m.in z dwoiny bydlęcej, przewiewnego materiału z elementami tekstylnymi, przyjemnego zamszu, skóry nubukowej, a w niektórych zastosowano siatkę wewnątrz buta dla większego komfortu i przewiewności, która pozwala stopą na lepszą wentylację. W niektórych modelach jest również zastosowana tkanina Cordura rip-stop, która zapewnia trwalsze użytkowanie i odporność na przetarcia. Podeszwy w tej kategorii obuwia roboczego została wykonana z porządnej gumy, gumy z dodatkowym tworzywem EVA, który jest zarazem lekki ale też bardzo wytrzymały I pozwala na komfortowe użytkowanie I lepszą przyczepność do podłogi, co uniemożliwia poślizgnięcie się. Poprzez szeroki wybór materiałów, rozmiaru czy koloru i modelu buta, dedykowane są do różnych prac, m.in. w warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych, magazynach, sklepach, magazynach, w transporcie czy w formie rekreacyjnej dla własnego użytku. W naszej ofercie hurtowni bhp znajdują się również modele butów roboczych w różnej formie zapinania, jest obuwie wsuwane, wiązane na sznurówki, zapinane na klamry lub rzepy. Szeroka gama rozmiarów jak I uniwersalny wygląd, powoduje, iż oferowane w naszym sklepie BHP obuwie robocze SB dedykowane jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każdy znajdzie swój typ obuwia. 

 

Półbuty robocze SB

Podstawowym modelem są półbuty robocze z podnoskiem. Sa one stosowane na halach produkcyjnych czy też w magazynach. Są także stosowane przez kierowców. Sprawdzają się tam, gdzie wymaga się zabezpieczenia palców. Półbuty SB możemy kupić w różnorodnych wersjach. Od tanich butów roboczych jak YES REIS, czy też półbuty 201 SB marki Urgent. A gwarantujemy, że wybór w naszym sklepie BHP jest znacznie szerszy. Podobnie sprawa się ma z obuwiem roboczym klasy premium. W ofercie znajdziemy niezwykle wygodne i komfortowe buty do pracy. Nasz sklep internetowy proponuje wiele modnych, a zarazem wygodnych i zapewniających odpowiednią ochronę palców w pracy.

 

Sandały robocze SB

Sandały robocze do pracy dedykowane do pracy na zakładach pracy, w produkcji i na magazynach. Posiadają wentylację, która zapobiega poceniu się stopy a tym samym zwiększa komfort użytkownika podczas pracy. Znajdziemy tu sandały skórzane ze skóry licowej czy też welurowej, nubuku czy też atrakcyjnego zamszu.

 

Trzewiki robocze SB

 

Obuwie robocze typu trzewik to obuwie do pracy w chłodniejsze dni tam, gdzie wymaga się ochrony palców a nie wymaga się stosowania wkładki antyprzebiciowej. Trzewiki robocze znajdziemy w naszej hurtowni w tańszej wersji, jak trzewiki Yes REIS, trzewiki Urgent czy lepsze jakościowo trzewiki Zephyr i Portwest. Polecamy także obuwie robocze REIS, które posiadamy w różnorodnych fasonach od skórzanych po modele ze wstawkami tekstylnymi dla lepszych właściwości oddychających. W naszym sklepie BHP posiadamy również trzewiki robocze klasyczne męskie i damskie, jak i trzewiki robocze ocieplane, które zapewniają wysoki komfort i pewne grzanie stóp podczas mocnych mrozów.