• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Ostrowiec Świętokrzyski

Brak produktów do wyświetlenia

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że czasami trudno znaleźć satysfakcjonującą ofertę ubrań ochronnych do pracy. Aby ułatwić klientom dostęp do profesjonalnej odzieży BHP oraz artykułów roboczych, nasza hurtownia prowadzi sprzedaż internetową. Stacjonarny sklep BHP w Ostrowcu Świętokrzyskim nie jest Ci już potrzebny, ponieważ możesz wygodnie zamówić niezbędne artykuły, nie wychodząc z domu.

Szybko dostarczymy Ci pod wskazany adres w Ostrowcu Świętokrzyskim rękawice ochronne, ubrania dla osób zatrudnionych na hali przemysłowej, nakolanniki niezbędne w pracach warsztatowych i wiele innych produktów. Dodatkową zaletą naszego sklepu z roboczym asortymentem jest również intuicyjny system składania zamówień.

Odzież BHP Ostrowiec Świętokrzyski otrzyma od ręki!

Dbamy o zaopatrzenie magazynów naszej hurtowni, dlatego odzież robocza renomowanych producentów jest u nas zawsze gotowa do zapakowania i wysyłki. Proponujemy wyroby takich marek, jak: Cofra, Polstar czy Snickers Workwear, których produkty cieszą się uznaniem przedsiębiorców z wielu branż.

Hurtownia i sklep BHP, które prowadzimy są nastawione zarówno na klientów hurtowych, jak i detalicznych. Zamówienia mogą u nas składać zarówno przedsiębiorcy z Ostrowca Świętokrzyskiego, jak i osoby zatrudnione, chcące zapewnić sobie większą ochronę w pracy lub w czasie wolnym. Nasz sklep z odzieżą roboczą dostarcza klientom m.in. kombinezony, bluzy, kurtki odblaskowe, obuwie czy rękawice, niezbędne w wielu pracach. Oferujemy narzędzia Gertu, okulary czy nauszniki ochronne.

 

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.