• Kategorie
  • Parametry
  • Wkładki przeciwhałasowe

WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE 3M-EAR-BAND
Produkt niedostępny
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE OSZ
Produkt niedostępny
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE OSZ-500 SNR 37
Produkt niedostępny
WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE OSZ-LINE
Produkt niedostępny

Wkładki przeciwhałasowe to jedna z metod ochrony słuchu jaka jest stosowana podczas pracy gdzie generowany jest duży hałas. Ochronniki słuchu są stosowane bezpośrednio w kanale słuchowym. Wkładki mogą być formowane przez producenta lub indywidualnie przez użytkownika co ułatwi umieszczenie w kanale słuchowym. Dzielimy je na zatyczki jednorazowe i wkładki wielokrotnego użytku. Najczęściej są jaskrawego koloru co znacznie zwiększa ich widoczność. Występują na pałąkach lub połączone są sznurkiem. Ich celem jest zminimalizowanie natężenia hałasu, który dociera do kanału słuchowego. Ma to za zadanie chronić czuły narząd słuchu przed uszkodzeniem. Wykonywaniu pewnych prac towarzyszyć może dokuczliwy hałas. Może on prowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu szczególnie gdy przekracza dopuszczalne normy. W mało przyjaznych miejscach pracy, takich jak lotniska, hale przemysłowe, czy budownictwo niezbędna jest indywidualna ochrona pracownika – ochrona słuchu. Stopery, zatyczki i wkładki do uszu są odpowiedzią na potrzeby pracowników narażonych na mało przyjazne dla ucha warunki.

Wkładki przeciwhałasowe - jakie wkładki przeciwhałasowe wybrać w naszym sklepie bhp ?

Ochronniki słuchu stanowią podstawowe wyposażenie chroniące przed hałasem. Jako, że hałas ma różnorodną częstotliwość i natężenie, ważną kwestię stanowi należyty dobór ochrony słuchu. Przy jego doborze należy zwrócić uwagę na parametry dB, Hz. Wszędzie tam, gdzie dochodzi do  zetknięcia się z dużym natężeniem fal dźwiękowych potrzebne jest stosowanie odpowiednich produktów ochrony słuchu. Nasz sklep bhp posiada ochronniki słuchu, stopery niezbędne w pracy oraz w codziennym funkcjonowaniu. Polecamy np: wkładki przeciwhałasowe REIS Osz-Treelinebox na sznurku z pudełkiem, wielokrotnego użytku wykonane z tworzywa TPR (gumy termoplastycznej). Zapewniające wygłuszenie: H=24,2 dB, M=21,9 dB, L=20,8 dB, SNR=24,5 dB. W naszej hurtowni dużym powodzeniem cieszą się również zatyczki do uszu 3M  3M-EARSOFT-ES marki 3M. Wykonane z wolno rozprężającej się pianki poliuretanowej, pamiętającej kształt, zapewniają równomierny rozkład nacisku, elastyczność, dobre dopasowanie i wygodę. Na uwagę zasługują również profesjonalne stopery do uszu UX-XCAP UVEX. To ergonomiczne zatyczki zapewniające optymalne ustawienie pod brodą, łatwe i wygodne w użyciu. Posiadają wymienne końcówki umożliwiające higieniczne, oszczędne użytkowanie, a poziom SNR=24 dB. natomiast tam, gdzie nie jest wymagane wysokie wygłuszenie polecamy zatyczki do uszu Uvex UX-HICOM. Są to jednorazowe zatyczki o niskim poziomie tłumienia dźwięku - poziom SNR=24dB, redukują poziom dźwięku, który może powstawać w uchu wewnętrznym oraz zapewniają doskonałe słyszenie mowy.  Zachęcamy do zapoznania się z ich bogatą ofertą w naszym sklepie internetowym w szczególności szeroki wybór odzieży roboczej oraz obuwia roboczego !

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.