• Kategorie
  • Szukaj
  • Ubranie odblaskowe LH Leber&Hollman

Ubranie robocze odblaskowe - odzież odblaskowa - leber&hollman - sklep bhp

Odzież odblaskowa to jedna z podstawowych kategorii w ofercie hurtowni bhp. Nasi klienci z branży budowlanej czy zajmujący się wykopami, pracami ziemnymi i pracujący przy drodze zwracają szczególna uwagę na dobór odpowiedniej odzieży odblaskowej. Wysoka jakość tkaniny, różnorodna kolorystyka, niska cena oraz bogata ilośc elementów ubrania roboczego jest powodem tak dużego zainteresowania odzieżą roboczą Formen LH. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze tej serii, bluzę roboczą, kurtkę ocieplaną, spodnie ocieplane odblaskowe. Leber&Hollman oferuje kompleksowe ubranie robocze na każdą porę roku.W wersji ocieplanej polecamy w naszym sklepie bhp:

  • spodnie robocze ocieplane odblaskowe LH
  • kurtkę roboczą odblaskową ocieplaną LH
  • spodnie odblaskowe do pasa LH
  • spodnie odblaskowe ogrodniczki LH
  • krótkie spodnie robocze odblaskowe  typu shorty LH

Ubranie odblaskowe formen

Marka LH Leber&Hollman oferuje odzież odblaskową zółtą i pomarańczową z ciemnymi wstawkami m.in na kolanach. Ubranie odblaksowe cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów naszego sklepu bhp. Ubranie robocze jest doskonale dla osób pracujących w pobliżu drogi, gdzie widoczność jest priorytetem. Żółta i pomarańczowa odzież odblaskowa na której są dodatkowo pasy odblaskowe zapewnia widoczność w ciągu dnia oraz po zmroku. Z tego powodu często ubranie LH-FMN czyli ubranie Formen w wersji odblaskowej jest także kupowane jako ubranie budowlane. 

 

Kurtka odblaskowa lh leber&hollman ostrzegawcze - kurtki ocieplane odblaskowe

Kurtki odblaskowe LH zostały stworzone z myślą o drogowcach oraz pracownikach innych branż, które chcą być widoczne. Kurtki ocieplane są wykonane z jasnych neonowych kolorów: głównie w żółtym i pomarańczowym kolorze. Posiadają pasy odblaskowe, sprawiające , ze odzież zyskuje miano odzieży ochronnej ostrzegawczej.  Popularne w naszym sklepie bhp są kurtki odblaskowe ocieplane Formen, Xvert, Viber oraz softshlle Jackwinter czy Oriole. Kurtki odblaskowe softshell LH to bardzo praktyczne kurtki o dobrych właściwościach wodoodpornych. Występują one w wersji całorocznej nieocieplone oraz zimowej ocieplanej. Ogólnie warto zaznaczyć, że kurtki robocze Softshell nieocieplane są bardzo ciekawą propozycją, doskonałe nie tylko do pracy ale i codziennego użytku.