• Kategorie
  • Parametry
  • Trzewiki robocze Ardon

Trzewiki robocze Ardon –  buty robocze budowlane i nie tylko. Poznaj szeroką ofertę butów Ardon w naszym sklepie bhp

Obuwie robocze, które zakryje nie tylko całą stopę, ale również ochroni kostkę, a w niektórych modelach, trzewiki dostępne są na wysokość łydki. Dostępne w naszej ofercie trzewiki ochronne Ardon zabezpieczą przed urazami oraz zależnie od modelu zapewnią komfortowe ciepło, poprzez zastosowane ocieplenie i są stosowane jako buty robocze ocieplane. Trzewiki robocze wykonane są zazwyczaj z wytrzymałej, grubej skóry nubukowej, bydlęcej, zamszu, czy skóry licowej. Zależnie od wybranego modelu w naszej ofercie sklepu Bhp posiadamy obuwie ochronne w kategorii OB – czyli bez podnoska, które dedykowane są w turystyce jako obuwie trekkingowe, do butów S3. Popularne są także buty S1, SB czy S1P.Buty robocze z podnoskiem metalowy lub kompozytowym a mogą także posiadać wkładkę antyprzebiciową. Mogą być wykonane z różnego materiału, zależenie od wybranego modelu buta roboczego. W ofercie posiadamy równieżobuwie spawalnicze Ardon, które odporne jest na ciepło kontaktowe i chroni przed temperaturą do 110 stopni C. Zabezpiecza również przed odpryskami powstającymi w czasie spawalnia. Dostępne są również buty robocze Ardon z oznaczeniem METAL FREE, który dedykowany jest dla elektryków i branż pokrewnych. Dostępne trzewiki robocze w naszej hurtowni BHP są bardzo wytrzymałe, wygodne i dbają o wysoką ochronę użytkownika. Obuwie te, zależne od przypisanej kategorii ochrony, przeznaczone jest do ochrony stóp i pracownika przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne, chemicznymi, oparzenia lub przed działaniem ciepła, zimna i wilgoci. Zastosowane antypoślizgowe podeszwy chronią również osoby przed poślizgnięciem się i upadkiem, powstałym w wyniku poślizgnięcia. Trzewiki Ardon, które nie posiadają żadnych cech ochronnych przeznaczone są zazwyczaj do używania w celu rekreacyjnym czy turystycznym lub w miejscu pracy gdzie nie jest potrzebna żadna kategoria ochrony, np. w biurach, sklepach i innych zawodach pokrewnych. Dlatego wybierając obuwie robocze, musimy wiedzieć na jakie zagrożenia możemy być narażeni, aby dobrać je odpowiednio do wykonywanej pracy. Naszebuty robocze jest nie tylko solidne i trwałe ale zapewnia wysoki komfort pracy, a jest to bardzo ważne gdy pracownik niekiedy musi spędzić cały dzień na nogach. Wtedy bardzo ważna jest wygoda, bo niejednokrotnie przekłada się to na efektywność w pracy. 

Wybierającbuty robocze Ardon warto zastanowić się nad produktem, który jest sprawdzony i ceniony przez innych użytkowników, dlatego w naszej ofercie sklepu BHP posiadamy wiele produktów tego producenta obuwia, oprócz obuwia roboczego, dostępna jest również w sprzedaży naszego sklepu internetowego bhp także odzież robocza Ardon czy rękawice robocze.

 

Oferowane obuwie bhp wykonane jest w tradycyjnych fasonach jak i również o ciekawej, nowej stylistyce. Trzewiki robocze firmy Ardon cechuje się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną, przez co dostępne są na każdą kieszeń finansową. Dlatego kupując buty robocze w naszej hurtowni BHP, nie zawsze trzeba wybierać buty drogie, ponieważ w swojej ofercie posiadamy tanie i dobre buty ochronne, które polecamy dla wszystkich klientów, czy to osób prywatnych czy przedsiębiorców, zaopatrujących swoich pracowników. Dostępne trzewiki ochronne spełniają wszelkie normy i przepisy BHP. Oczywiście najtańszą wersją będą buty Ardon bez podnoska, ale również mamy w ofercietanie obuwie z podnoskiem, które znajdziemy w klasie SB. Do wyboru również jest forma zakładania, ponieważ posiadamy w naszym asortymencie obuwie wiązane na klasyczne sznurówki oraz wsuwane, które na pewno są łatwiejsze w zakładaniu i zdejmowaniu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z całą ofertą trzewików roboczych Ardon jak i pozostałego asortymentu dostępnego w naszym sklepie BHP. Cena i jakość jest jak najbardziej korzystna wśród wielu innych sklepów bhp. Buty Ardon wysyłamy do miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Katowice, Toruń to przykład tylko kilku miast gdzie codziennie realizujemy zamówienia. 


Obuwie robocze Kraków, obuwie robocze Warszawa, obuwie robocze Poznań, obuwie robocze Wrocław, obuwie robocze Katowice, obuwie robocze Rzeszów, obuwie robocze Gdańsk, obuwie robocze Gliwice, obuwie robocze Łódź, obuwie robocze Szczecin, obuwie robocze Częstochowa, obuwie robocze Gorzów Wielkopolski, obuwie robocze Kołobrzeg, obuwie robocze Gdynia, obuwie robocze Świnoujście, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Bydgoszcz, obuwie robocze Toruń, obuwie robocze Olsztyn, obuwie robocze Białystok, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Bielsko-Biała, obuwie robocze Piotrków Trybunalski, obuwie robocze Jaworzno, obuwie robocze Jelenia Góra, obuwie robocze Kalisz, obuwie robocze Kielce, obuwie robocze Koszalin, obuwie robocze Krosno, obuwie robocze Legnica, obuwie robocze Lublin, obuwie robocze Sopot, obuwie robocze Wałbrzych, obuwie robocze Piła, obuwie robocze Ostrołęka, obuwie robocze Olkusz, obuwie robocze Opole, obuwie robocze Elbląg, obuwie robocze Konin, obuwie robocze Oświęcim, obuwie robocze Piaseczno, obuwie robocze Przemyśl, obuwie robocze Ruda Śląska, obuwie robocze Sosnowiec, obuwie robocze Stargard Szczeciński, obuwie robocze Tarnowskie Góry, obuwie robocze Tarnów, obuwie robocze Włocławek, obuwie robocze Zabrze, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Ełk, obuwie robocze Głogów, obuwie robocze Gniezno, obuwie robocze Grudziądz, obuwie robocze Inowrocław, obuwie robocze Jastrzębie-Zdrój, obuwie robocze Łomża, obuwie robocze Mysłowice, obuwie robocze Nowy Sącz, obuwie robocze Ostrów Wielkopolski, obuwie robocze Słupsk, obuwie robocze Pabianice, obuwie robocze Suwałki, obuwie robocze Zamość