• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze trudnopalne antystatyczne dla spawacza

Spodnie spawalnicze trudnopalne - odzież robocza trudnopalna dla spawacza

Spodnie robocze trudnopalne - Odzież trudnopalna wykonana jest z bawełny lub jej mieszanki z dodatkiem antystatycznej nici lub ze wzmocnieniami z materiału Corudra lub Kevlar czy są wykonane z ogniotrwałego materiału Proban. Ten rodzaj ubrania roboczego ma zastosowaną grubszą gramaturę dla większej wytrzymałości. Spodnie trudnopalne są dedykowane w szczególności dla spawaczy, ale również do pracy na budowie, hutach, czy dla strażaków, gdzie występuje ryzyko kontaktu z ogniem czy odpryskami gorącego metalu. Sprawdzą się również w pracach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z ciepłem konwekcyjnym oraz promieniowaniem cieplnym. Praca spawacza jest często zagrożona różnymi niebezpiecznymi czynnikami. Spawacze wykonują swoją pracę w trudnych warunkach, przede wszystkim w bardzo gorących warunkach, dlatego zalecamy zaopatrzyć się w dobrej jakości odzież spawalniczą, która to chroni pracowników przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Jakie spodnie trudnopalne wybrać? odzież robocza trudnopalna w ofercie naszej hurtowni i sklepu bhp

Spodnie trudnopalne spawalnicze są bardzo ważnym czynnikiem ochronnym dla spawacza, dlatego ważne jest aby odzież robocza była wykonana z trwałych i solidnych, trudnopalnych materiałów. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze do pasa, jak i również spodnie spawalnicze ogrodniczki, które mają zastosowane wygodne szelki dla lepszego utrzymania spodni w dogodnej pozycji. Spodnie spawalnicze trudnopalne dostępne są w wielu kolorach, tj. W pomarańczowym, granatowym, żółtym, srebrnym (zbliżeniowe), czy w kolorach mieszanych. Oferujemy w sklepie internetowym także spodnie robocze wykonane zostały również w szerokiej gamie rozmiarów, przez co każdy może dobrać odpowiedni rodzaj spodni do swojej sylwetki. Dostępna w naszej hurtowni bhp odzież trudnopalna zapewnia wysoką ochronę oraz zapewniają wygodę i komfort użytkowania podczas pracy. Spodnie dla spawacza dostępne są w wersji tradycyjnej, oraz jako spodnie trudnopalne odblaskowe z trwałymi pasami ostrzegawczymi, aby zapewnić dodatkowo ochronę pracownikowi podczas pracy w złych warunkach pogodowych czy oświetleniowych. Dlatego bardzo ważna jest ochrona pracownika podczas możliwości kontaktu z wysoką temperaturą, odpryskami stopionego żelaza, iskrami czy nawet podczas możliwości uszkodzeń mechanicznych. Ten rodzaj odzieży ochronnej stosowany jest do prac spawalniczych jak i pokrewnych. Aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą ochronę podczas wykonywanej pracy, często w bardzo trudnych warunkach, rekomendujemy odzież roboczą znanych i renomowanych producentów, m.in. Ardon, Portwest, czy Snickers, który jest na czele wśród dostępnych producentów w naszym sklepie BHP. Producenci z którymi współpracujemy dbają o swoją pozycję i wszystkich klientów, dlatego wykonują swoją odzież z jak najlepszych materiałów oraz w jak najlepszej precyzji wykonania i szycia, aby każdy użytkownik czuł się komfortowo i wygodnie podczas wykonywanej pracy. Spodnie trudnopalne Portwest czy Snickers Workwear to spodnie spawalnicze z których każdy nasz klient powinien być zadowolony.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów dostępną w naszym sklepie BHP. Posiadamy również inną odzież trudnopalną jak i również obuwie robocze, które zastosowane w komplecie zapewni jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i uniemożliwi zagrożeniu zdrowiu czy życia użytkownika. Cena w naszej hurtowni jest bardzo atrakcyjna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym sklepie BHP. Warszawa, Poznań, Karków, Opole, Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Zakopane, Nowy Targ, Lublin, Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Konin, Łódź, Częstochowa, Herby, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra, Bydgoszcz, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Kielce, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Piła, Zamość, Przemyśl, Ostrołęka, , Piotrków Trybunalski, Leszno to tylko część miejscowości gdzie nasz magazyn wysyła regularnie spodnie trudnopalne spawalnicze.