• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze ogrodniczki - monterskie, ostrzegawcze, ocieplane

Dlaczego warto inwestować w ubrania i spodnie robocze?

Bez wątpienia odzież robocza jest niezwykle istotna przy różnego rodzaju pracach fizycznych. Biorąc pod uwagę mnogość chociażby fabryk, kopalni, elektrowni czy warsztatów – wszyscy ich pracownicy powinni mieć dostęp do wygodnych i praktycznych ubrań bhp w tym do wygodnych spodni roboczych. Są one przede wszystkim ochroną przed różnego rodzaju zagrożeniami jakie mogą czyhać w tych miejscach – gorącem, wodą, a także prądem. Stosując odpowiednią do wykonywanych zadań odzież roboczą  w tym także spodnie robocze jesteśmy bowiem w stanie zminimalizować negatywne skutki pracy fizycznej, które charakteryzują poszczególne sektory przemysłu. Każdy pracodawca powinien zatem dbać o ten element wyposażenia, aby jego pracownicy czuli się w swojej pracy bezpiecznie, komfortowo oraz mogli wykonywać zadania ze spokojem, bez trosk o własne zdrowie lub życie.

Spodnie robocze ogrodniczki - spodnie do pracy na szelkach

To właśnie spodnie ogrodniczki są jednym z najbardziej uniwersalnych ubrań bhp gdy mowa o odzieży roboczej. Są one w końcu niezwykle funkcjonalne oraz bardzo wygodne. Spodnie robocze ogrodniczki posiadają zazwyczaj parę wygodnych kieszeni w tym także na nogawkach, które świetnie sprawdzają się do przechowywania narzędzi. Dodatkowo, regulacja szelek sprawia, że możemy dopasować długość ogrodniczek idealnie do naszego wzrostu, czy obuwia. Warto również wspomnieć, że spodnie ogrodniczki mają zazwyczaj wzmocniony materiał na kolanach, ponieważ zwykle to właśnie tam dochodzi do największych obtarć. Nie bez znaczenia jest także gumka w pasie, która pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie odzieży do naszego ciała. Spodnie robocze ogrodniczki do pracy na szelkach to wygodna propozycja dla pracowników. Spodnie ogrodniczki mają wiele zalet: posiadają zazwyczaj więcej kieszeni, są luźne w pasie, zasłaniają nerki. Spodnie bhp mogą być wykonane z bawełny lub mieszanki z poliestrem. Gramatury spodni są zróżnicowane od cienkich do grubsze i mocniejsze. Jeśli chodzi o design spodnie ogrodniczki występują w różnorodnych krojach oraz kolorach. Od tanich i ekonomicznych spodni jak np. YES idealnych dla agencji pracy czy pracowników tymczasowych po oryginalne i bardzo praktyczne spodnie robocze ogrodniczki np. Snickers Workwear czy Ardon Vision.

Spodnie robocze ogrodniczki dla kobiet - damska odzież robocza w sklepie bhp

Warto zaznaczyć, że odzież ochrona jest także dostępna w wersjach dla kobiet. Mimo że jest to nieoczywiste, wiele pań również pracuje fizycznie wykonując takie zadania jak spawanie, czy montaż elektryki. Stąd też niezwykle ważne, by kobiety miały możliwość pracowania w wygodnych i komfortowych ubraniach bhp, które będą je ochraniać przed wynikającymi z różnych prac zagrożeniami. Damskie spodnie robocze ogrodniczki wykonane z wysokiej jakości bawełny cechują się bardzo dużą odpornością na ścieranie i zniszczenie. Dodatkowo mają tę właściwość, że latem chłodzą, natomiast zimą dają poczucie ciepła. Kobiety z pewnością docenią również ich sportowy krój, dzięki któremu są niezwykle wygodne i dopasowują się do ciała. Co więcej, wzmocnienia materiału na kolanach gwarantują dużą wytrzymałość na ścieranie nawet podczas pracy w pozycji klęczącej. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze ogrodniczki damskie wielu producentów.

Poznaj zalety spodni roboczych ogrodniczek

Dużą zaletą wszystkich spodni roboczych ogrodniczek są także liczne kieszenie na narzędzia, kieszenie boczne, tylne oraz duża kieszeń przednia. Warto równie zaznaczyć, że spodnie robocze do pasa posiadają specjalne lamówki odblaskowe dla lepszej widoczności i większego bezpieczeństwa podczas pracy. Dzięki temu nawet w słabo oświetlonych miejscach, złych warunkach atmosferycznych czy po zmroku pracownik nadal będzie dobrze widoczny dla innych. Tego typu odzież robocza świetnie nada się również do różnego rodzaju prac domowych, a w szczególności do ogrodu. Pielenie grządek czy sadzenie krzewów będzie bowiem niezwykle wygodne i przyjemne w spodniach roboczych ogrodniczkach.

Spodnie robocze ogrodniczki - kup wygodne spodnie do pracy w naszym sklepie bhp

Wybierając spodnie robocze warto skupić się nie tylko na cenie ale i komforcie. Spodnie ogrodniczki są to spodnie robocze na szelkach. Dzięki nim spodnie nie spadają, zakrywają nerki. Nasz sklep bhp oferuje wiele wygodnych modeli, które są bardzo cenione przez klientów. z wygodnych spodni na pewno polecamy spodnie robocze Snickers czy wygodne spodnie Portwest. Wiele modeli ma wzmocnienia na kolanach np z Cordury czy innych wytrzymałych materiałów. Liczne kieszenie są bardzo przydatne w wielu pracach. Spodnie robocze ogrodniczki są praktyczne dla serwisantów, mechaników a także drogowców. Oferujemy spodnie ogrodniczki odblaskowe i trudnopalne dla spawaczy.

 

Spodnie ogrodniczki - tanie i drogie spodnie robocze w sklepie bhp

 

Jeśli chcesz kupić spodnie robocze ogrodniczki, masz szeroki wybór w naszej hurtowni bhp z odzieżą roboczą. Możesz kupić tanie lub drogie i solidne spodnie bhp jak spodnie robocze Snickers.  Specjalistyczne spodnie np trudnopalne antyelektrostatyczne Portwest także należą do droższych modeli jednak ich jakość jest bardzo solidna. Nasz sklep bhp poleca także wiele tanich spodni ogrodniczek np spodnie Urgent, Polstar, Reis, CXS Canis i Ardon. Zdecydowanie nasza hurtownia ma wiele modeli do zaoferowania dla każdego klienta.  Spodnie robocze ogrodniczki są najczęściej kupowane do budownictwa i na hal magazynowe. Dostępne są w wielu fasonach i kolorach. Oferujemy ogrodniczki męskie i damskie.

W ofercie posiadamy bardzo wiele pozycji takich producentów spodni roboczych:

spodnie ogrodniczki Ardon, spodnie ogrodniczki REIS, spodnie ogrodniczki Leber & Hollman, spodnie ogrodniczki Cerva, spodnie ogrodniczki Canis, spodnie ogrodniczki Portwest, spodnie ogrodniczki Kolmar, spodnie ogrodniczki Sara, spodnie ogrodniczki Kegel Błażusiak, spodnie ogrodniczki Pro Job, spodnie ogrodniczki Panoply, spodnie ogrodniczki Issa i inne.

Spodnie robocze ogrodniczki - wygodne spodnie budowlane na szelkach

Jednym z najbardziej popularnym oraz lubianym rodzajów spodni roboczychspodnie ogrodniczki. Wygodne i wytrzymałe spodnie do pracy zapewniają wysoki komfort użytkowania. Głównym atutem ogrodniczek roboczych są szelki z możliwością regulacji, dzięki czemu użytkownik będzie mógł indywidualnie dopasować długość spodni ochronnych do swoich potrzeb i wymagań. Dodatkowo tego typu spodnie robocze ogrodniczki mogą występować w wersji ocieplanej, przeciwdeszczowej czy nawet trudnopalnej. Najważniejsze jest aby spodnie bhp zapewniały maksymalny poziom ochrony oraz nie krępowały ruchów użytkownika. Spodnie typu ogrodniczki są chętnie wykorzystywane w pracach remontowo-budowlanych, monterskich, dla serwisantów, kierowców czy też pracowników hal produkcyjnych oraz magazynów. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp posiadamy szeroki wybór spodni roboczych ogrodniczek w dużej gamie rozmiarów i kolorów od znanych producentów. 

Wygodne spodnie robocze ogrodniczki ocieplane do pracy znanych producentów odzieży roboczej

Ogrodniczki ocieplane to świetna propozycja dla osób, które wykonują swoją prace na świeżym powietrzu w niskich temperaturach. Zapewniają wysoki komfort termiczny oraz odpowiedni poziom ochrony. Dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie robocze ogrodniczki ocieplane marki Portwest. Dostępne są dodatkowo w wersji ostrzegawczej i przeciwdeszczowej. Ogrodniczki bhp do pracy z funkcjonalnymi kieszeniami do przechowywania przydatnych rzeczy do pracy. Szelki z możliwością regulacji oraz kieszenie na nakolanniki, posiadają elastyczny pas z tyłu, który dopasowuje się do ruchów użytkownika. Marka CXS Canis oferuje tanie spodnie ogrodniczki ocieplane w kilku wersjach kolorystycznych. Niektóre modele spodni roboczych posiadają odblaskowe wstawki zwiększające widoczność użytkownika. Kieszenie na nakolanniki zwiększą komfort podczas pracy w pozycji klęczącej. Spodnie ogrodniczki zimowe Canis posiadają wzmocnienia poliestrem 600D. Tanie ogrodniczki bhp ocieplane oferuje również marka Reis. W ofercie producenta znajdziemy spodnie na szelkach również we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi. Ogrodniczki robocze z możliwością regulacji w pasie oraz na długości idealne dla drogowców i do transportu. Delta Plus oferuje wysokiej jakości ocieplane ogrodniczki  ochronne w ostrzegawczych kolorach z pasami odblaskowymi do pracy dla drogowców i służb porządkowych. Wymagającym klientom polecamy mocne i wytrzymałe spodnie robocze ogrodniczki zimowe marki Snickers Workwear, które posiadają kieszenie na nakolanniki oraz wzmocnienia z materiału Cordura. Marka Issa oferuje spodnie izotermiczne z szelkami do pracy w chłodniach oraz bardzo niskich temperaturach powietrza. Zarówno marka Urgent jak i Procera oferują swoim klientom ocieplane spodnie ogrodniczki w wersji ostrzegawczej. Polstar w ofercie spodni roboczych ogrodniczek ocieplanych posiada spodnie w ciemnej kolorystyce również w odblaskowymi wstawkami. W naszym sklepie bhp dostępne są również spodnie ocieplane typu ogrodniczki marki Leber&Hollman w ostrzegawczych i klasycznych kolorach.

Spodnie robocza ogrodniczki odblaskowe - ostrzegawcze spodnie bhp

Ważną rolę odgrywają również spodnie ogrodniczki w wersji ostrzegawczej. Spodnie robocze na szelkach we fluorescencyjnych kolorach żółtym i pomarańczowym z dodatkowymi pasami odblaskowymi mają za zadanie zapewnić wysoką widoczność użytkownikowi w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Tego typuostrzegawcze spodnie ogrodniczki robocze skierowane są przede wszystkim dla pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Marka Portwest oferuje spodnie ostrzegawcze ogrodniczki również w wersji trudnopalnej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów spodnie z praktycznymi kieszeniami. Odblaskowe spodnie ogrodniczki marki CXS Canis dostępne w atrakcyjnej cenie posiadają kieszenie na nakolanniki oraz wygodne szelki z możliwością regulacji. Ardon w ofercie spodni odblaskowych ogrodniczek posiada spodnie monterskie i budowlane w kilku ciekawych kolorach z pasami odblaskowymi. Modne i praktyczne spodnie bhp również w wersji przeciwdeszczowej i trudnopalnej. W ofercie spodni roboczych ostrzegawczych typu ogrodniczki marki Leber&Hollman dostępne są spodnie serii Formen z kieszeniami na nakolanniki oraz wzmocnieniami w miejscach narażonych na przetarcie. Ogrodniczki ostrzegawcze najwyższej jakości to spodnie marki Snickers Workwear dostępne w kolorze żółtym lun pomarańczowym z pasami odblaskowymi, posiadają profilowane nogawki, wzmocnienia materiałem Cordura oraz kieszenie na nakolanniki, zapewniając tym samym wysoki poziom ochrony oraz komfortu użytkowania. Polstar i Procera to marki, które oferują ostrzegawcze spodnie typu ogrodniczki w kolorze żółtym lub pomarańczowym z pasami odblaskowymi. Spodnie z praktycznymi kieszeniami, wytrzymałe na rozdarcia, dostępne w wersji ocieplanej w szerokiej gamie kolorów oraz atrakcyjnych cenach. Niektóre modele spodni ogrodniczek odblaskowych Procera wykonane zostały z wodoodpornej i olejoodpornej tkaniny. Producent odzieży Stalco dostępne są spodnie typu ogrodniczki w ciemnej kolorystyce z pasami odblaskowymi. Spodnie ze wzmocnieniami Cordura idealne jako spodnie monterskie czy serwisowe. 

Spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne - spodnie ochronne na szelkach dla spawacza niepalne

Kolejną ciekawą propozycja spodni roboczych typu ogrodniczki są spodnie trudnopalne o właściwościach antyelektrostatycznych. Głównym zadaniem spodni ogrodniczek niepalnych tego typu jest zapewnienie ochrony przed działaniem wysokiej temperatury oraz możliwymi odpryskami, które występują głównie podczas prac spawalniczych. Ogrodniczki trudnopalne to spodnie, które chronią zarówno dolne kończyny jak i część klatki piersiowej zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania. Największym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp cieszą się trudnopalne spodnie robocze ogrodniczki marki Portwest. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, które chronią również przed działaniem łuku elektrycznego. W większości przypadków spodnie robocze ogrodniczki dla spawacza wykonane zostały we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi. Wybrane modele posiadają również kieszenie na nakolanniki oraz inne praktyczne kieszenie. Wygodne i wytrzymałe spodnie ogrodniczki trudnopalne Portwest dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, sprawdzą się podczas prac gdzie istnieje ryzyko poparzenia ogniem. Na uwagę zasługują również spodnie robocze ogrodniczki trudnopalne marki Ardon. Dodatkowe spodnie są przeciwdeszczowe o właściwościach antyelektrostatycznych. Spodnie robocze ogrodniczki ostrzegawcze z pasami odblaskowymi sprawdzą się w przemyśle ciężkim, elektrotechnicznym oraz spawalniczym. Trudnopalne spodnie odblaskowe ogrodniczki z wygodnymi i elastycznymi szelkami z możliwością regulacji idealne dla firm, które chcą również nadrukować logo. 

Wybierz dobrej jakości spodnie robocze ogrodniczki dobrane do charakteru swojej pracy


Dobrze rozbudowana oferta na spodnie robocze typu ogrodniczki pozwala na dopasowanie odpowiedniego rodzaju odzieży ochronnej do różnych warunków i środowisk pracy. Spodnie robocze ogrodniczki dostępne są w wielu ciekawych kolorach, dużej gamie rozmiarów oraz z wytrzymałych materiałów zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz odpowiedni poziom ochrony. Szelki z możliwością regulacji pozwalają na dopasowanie długości spodni roboczych ogrodniczek do potrzeb użytkownika. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą spodni roboczych typu ogrodniczki dostępną w sklepie i hurtowni Optimum bhp gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.  Damskie i męskie ogrodniczki ochronne polecamy do wszystkich rodzajów prac.

Spodnie robocze typu ogrodniczki do pracy

Hurtownia i sklep Optimum bhp w posiada jeden z największych wyborów w całej Polsce, odzieży i obuwa roboczego. Znajdą Państwo u nas wysokiej jakości produkty od znanych i cenionych na rynku bhp producentów. Niezbędne elementy stroju ochronnego każdego pracownika oraz środki ochrony indywidualnej dostępne są w szerokim przedziale cenowym oraz dużej gamie rozmiarów i kolorów. Jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem wizualnym odzieży roboczej jak i jej funkcjonalności. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą spodnie robocze typu ogrodniczki. Są to wygodne spodnie do pracy z regulowanymi szelkami, które dają nam możliwość dopasowania ich długości do indywidualnych potrzeb pracownika. Ogrodniczki robocze w zależności od potrzeb mogą występować w formiespodni ocieplanych, ostrzegawczych czy trudnopalnych. Z całą pewnością jednym z najważniejszych modeli ostrzegawczych ogrodniczek roboczych są te wykonane we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi. Spodnie ogrodniczki odblaskowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez zwiększenie widoczności użytkownika w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Ogrodniczki ocieplane to spodnie zimowe stosowane podczas pracy w okresie jesienno-zimowym gdy temperatura znacznie spada.

Spodnie robocze ogrodniczki Ardon

Klienci naszego sklepu bhp chętnie wybierają ogrodniczki robocze marki Ardon. Różnokolorowe spodnie ochronne dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów dla kobiet i mężczyzn. Ciekawą propozycją są ogrodniczki Ardon w wersji trudnopalnej o właściwościach antyelektrostatycznych, które dodatkowo są przeciwdeszczowe oraz ostrzegawcze. Spodnie ogrodniczki Ardon tego producenta posiadają dużą ilość praktycznych kieszeni, w których przechowywane mogą być przydatne przedmioty do pracy. Dopasowany fason i modny krój niektórych modeli przyciąga uwagę wielu klientów. Dodatkowo dostępne są ogrodniczki robocze z kieszeniami na nakolanniki, które zapewniają komfort w czasie pracy w pozycji klęczącej, a także z miejscem na logo oraz z elastycznym pasem, który zwiększa swobodę poruszania się. Spodnie robocze typu ogrodniczki marki Ardon idealne do prac budowlanych, monterskich czy remontowych.

Spodnie robocze ogrodniczki CXS Canis

W ofercie spodni typu ogrodniczki marki CXS Canis dostępne są spodnie robocze w szerokiej gamie kolorów, również w wersji ostrzegawczej. Pomarańczowe lub żółte spodnie z pasami odblaskowymi dodatkowo posiadają wstawki w ciemnym kolorze na którym zabrudzenia nie będą tak łatwo i szybko widoczne. Mocne i wytrzymałe spodnie ogrodniczki w wersji ocieplanej dla wszystkich osób wykonujących pracę na zewnątrz. Damskie i męskie ogrodniczki robocze z funkcjonalnymi kieszeniami oraz wygodnymi szelkami. Kieszenie na nakolanniki oraz mocny materiał odporny na rozdarcia, przetarcia i przebarwienia wpływają na popularnośćogrodniczek roboczych czeskiego producenta CXS Canis. 

Spodnie robocze ogrodniczki Portwest

Wysokiej jakości spodnie robocze ogrodniczki dostępne w naszym sklepie bhp oferuje również marka Portwest. Wygodnie i praktyczne spodnie sprawdzą się w pracy w trudnych warunkach. Największą popularnością cieszą siętrudnopalne ogrodniczki z podszewką o podwyższonym poziomie ochrony. Dodatkowo spodnie posiadają trudnopalne pasy ostrzegawcze klasy Premium. Ogrodniczki ochronne o właściwościach antyelektrostatycznych dostępne są również w wersji ostrzegawczej dzięki czemu zyskujemy najwyższy poziom ochrony pod każdym względem. Ciekawą propozycją są również białe ogrodniczki malarskie o dobrze dopasowanym kroju, które posiadają dodatkowe wzmocnienia materiałem Oxford oraz kieszenie na nakolanniki. Podobne udogodnienia posiada większość modeli ogrodniczek roboczych marki Portwest. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, docenią je klienci którzy cenią sobie komfort użytkowania.

Spodnie robocze ogrodniczki Brixton Polstar i Seven Kings

Klientom, którzy poszukują tanich ogrodniczek roboczych chętnie polecamy spodnie marki Polstar wykonane w szerokiej gamie kolorów. W ofercie producenta dostępne są spodnie ocieplane oraz ostrzegawcze. Wykonane zostały z wytrzymałych o odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów o wysokiej gramaturze. Ocieplane ogrodniczki wyprodukowane w 100% z poliestru zapewniają doskonały komfort termiczny. Dodatkowo chronią nie tylko przed chłodem ale również przed wilgocią ze względu na właściwości wodoodporne. Funkcjonalne kieszenie, w tym kieszenie na nakolanniki oraz materiał który zapewnia stabilność kolorów i rozmiarów po wielokrotnym praniu to atuty, które wpływają na popularność ogrodniczek roboczych Polstar Brixton.

Spodnie robocze ogrodniczki Urgent

Również marka Urgent oferuje nam tanie ogrodniczki robocze do pracy w różnych środowiskach. Dostępne są w kilku kolorach z elementami odblaskowymi, które zwiększają widoczność użytkownika. Komfort użytkowania zapewnią regulowane szelki oraz elastyczna gumka w pasie, które dopasowują się do ruchów użytkownika. Tanie spodnie monterskie i budowlane z funkcjonalnymi kieszeniami dostępne w szerokiej gamie rozmiarów tak aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Polecamy ogrodniczki robocze Urgent klientom, którzy poszukują tanich i ekonomicznych rozwiązań. 

Spodnie robocze ogrodniczki Snickers Workwear

Zdecydowanie największym zainteresowanie wśród klientów naszego sklepu bhp cieszą się ogrodniczki robocze Snickers Workwear. Wysokiej jakości spodnie zapewnią najwyższy poziom ochrony we wszystkich warunkach pracy. Ich cechą charakterystyczną jest zabudowana część tylna pleców, która zwiększa obszar objęty ochroną. Znajdziemy tutaj ogrodniczki ostrzegawcze oraz w klasycznej kolorystyce. Niektóre modele dodatkowo zostały wyposażone w worki kieszeniowe, które wpływają na funkcjonalność spodni. Wytrzymałe ogrodniczki ze wzmocnieniami z materiału Cordura, kieszeniami na nakolanniki oraz profilowanymi nogawkami. 

 

Zapraszamy do zainteresowania się z pełną oferta spodni roboczych typu ogrodniczki dostępną w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp.


Spodnie robocze Gdynia, spodnie robocze Opole, spodnie robocze Szczecin, spodnie robocze Białystok, spodnie robocze Katowice, spodnie robocze Piła, spodnie robocze Warszawa, spodnie robocze Bydgoszcz, spodnie robocze Kielce, spodnie robocze Poznań, spodnie robocze Wrocław, spodnie robocze Bytom, spodnie robocze Łódź, spodnie robocze Przemyśl, spodnie robocze Gdańsk, spodnie robocze Olsztyn, spodnie robocze Rzeszów