• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze do pasa Portwest

Spodnie Portwest - odzież robocza do pracy

Jako dystrybutor odzieży roboczej oferujemy odzież ochronną sprawdzonych i renomowanych producentów. Wśród naszych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdziemy odzież Portwest. Firma znana jest an całym świecie, produkując ubrania robocze bhp najwyższej jakości. Jej specjalnością jest odzież odblaskowa i trudnopalna.  Także linia odzież wodoodpornej i budowlanej zasługuje na uwagę. Marka oferuje  kompleksowe wyposażenie firm oferując kurtki robocze, rękawice robocze, buty robocze oraz m.in. spodnie robocze do pasa. Ten rodzaj spodni jest niezwykle popularny w naszej hurtowni. Oferta ta jest szeroka i zróżnicowana. Zdecydowanie warto przyjrzeć się ofercie spodni Portwest.

 

Spodnie robocze do pasa Portwest - szeroki wybór odzieży roboczej i spodni odblaskowych

Wybierając odzież roboczą klienci najczęściej sięgają po spodnie robocze. Przy wyborze odpowiednich produktów bardzo ważny jest komfort ich noszenia. Należy z pewnością zwrócić uwagę na jakość materiału, rodzaj szwów, funkcjonalność modelu oraz markę. Ubrania bhp sprawdzonego producenta to gwarancja zadowolenia i pewność, że odzież będzie mogła być długo użytkowana. Spodnie Portwest do pasa można podzielić na kilka kategorii. Dla drogowców, budowlańców polecamy z pewnością spodnie robocze odblaskowe Portwest, których wybór jest bardzo szeroki. Wersja spodni do pasa jest podstawową wersją aczkolwiek nasz sklep bhp oferuje także ogrodniczki Portwest. Spodnie odblaskowe są świetną propozycją dla drogowców. To co zapewnia producent to bezpieczeństwo i widoczność na wysokim poziomie.  W zależności od oczekiwań mamy do wyboru kilka opcji spodni do pasa ostrzegawczych. Jednym z lepiej sprzedających się modeli są spodnie do pasa Vision Portwest T501 z serii odzieży  PW3. Spodnie ostrzegawcze dostępne są z kolorze żółtym i pomarańczowym. Mają czarne wzmocnienia na kolanach wraz z kieszenią na nakolanniki robocze. Atutem są także regulowane na długość nogawki spodni.  Spodnie mają nowoczesne elastyczne taśmy odblaskowe HiVisTexPro. Seria odzieży Portwest Pw2 także oferuje spodnie do pasa odblaskowe jednak z tradycyjnymi pasami.  Polecamy spodnie Xenon które są odporne na rozciąganie. Spodnie odblaskowe dostaniemy także w wersji wodoodpornej. Spodnie przeciwdeszczowe Sealtex Ultra to przykład żółtych i pomarańczowych spodni do pasa chroniących przed przemoczeniem zapewniając równocześnie widoczność na najwyższym poziomie. Bardzo popularne są także spodnie Portwest Texo z pasami odblaskowymi. Spodnie TX51 występują w kolorze żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Spodnie Lyon Portwest to świetny produkt do pracy także na budowie. Popularne sa także bojówki Portwest jak ostrzegawcze dwukolorowe gdzie mamy przewagę koloru granatowego. 

 

Spodnie robocze trudnopalne antystatyczne Portwest do pasa

Na szczególną uwagę zasługuje dział odzieży roboczej trudnopalnej dla spawaczy oraz dedykowanej do strefy zagrożenia wybuchem oraz na stanowiskach narażonych na działanie łuku elektrycznego. Spodnie trudnopalne posiadają różne właściwości. Obok ochrony przed ogniem i iskrami mogą być także odzieżą o wysokiej widoczności. Spodnie odblaskowe trudnopalne są bardzo wysokiej jakości. Mogą mieć także właściwości antyelektrostatyczne  czy też chronić przed działaniem substancji chemicznych. Niektóra odzież spełnia normy z dopuszczeniem do pracy na kolei. Spodnie trudnopalne do pasa są zazwyczaj utożsamiane ze spodniami spawalniczymi. Popularne są spodnie odblaskowe trudnopalne Multi-norm Portwest. Spodnie spawalnicze wykonane są z różnych odmian tkaniny Bizweld czy Bizflame.  Szczególnie polecamy spodnie dla spawacza Bizflame Plus  oraz spodnie Biflame Pro. Aby poznać całą ofertę spodni do pasa Portwest należy odwiedzić nasz sklep internetowy bhp gdzie jednocześnie poznają Państwo ceny.

 

Spodnie robocze budowlane do pasa i gastronomiczne Portwest

Dużym zainteresowaniem cieszą się także tradycyjne spodnie robocze do pasa Texo 300 z wytrzymałej i bardzo mocnej tkaniny z potrójnymi szwami.  Spodnie Munich czy spodnie Dresen, Bremen to spodnie do pasa godne polecenia.  Polecamy także białe spodnie malarskie do pasa Craft. W ofercie znajdziemy spodnie robocze bojówki Portwest oraz spodnie robocze damskie Portwest. Do klientów produkcyjnych gdzie potrzebne są spodnie ESD polecamy spodnie antyelektrostatyczne ESD Portwest a z nowości bardzo polecamy spodnie ze stretchem Portwest Vision. Do gastronomii marka oferuje spodnie kucharskie których cena jest bardzo atrakcyjna.  Warto mieć także na uwadze, że Portwest oferuje spodnie robocze ocieplane do pasa. 

 

 

Jak widać oferta Portwest na spodnie robocze obejmuje spodnie budowlane, spodnie monterskie czyli o tradycyjnym przeznaczeniu jak  spodnie wysoce specjalistyczne, które bezpośrednio chronią życie.