• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze Urgent - tanie spodnie Urgent sklep BHP

Odzież robocza Urgent - spodnie robocze do pasa i spodnie ogrodniczki Urgent jakie znajdziemy w sklepie internetowym bhp

Spodnie robocze Urgent Spodnie bhp to podstawowy element odzieży roboczej pracowników z różnych branż zawodowych. W naszym sklepie internetowym posiadamy różne modele, formy spodni, które dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Spodnie robocze Urgent dostępne są jako spodnie robocze do pasa, krótkie spodnie robocze Urgentoraz spodnie ogrodniczki.Producent również zadbał o odzież specjalistyczną, jaką jest odzież ostrzegawcza, tak więc posiadamy również spodnie robocze do pasa odblaskowei ogrodniczki ostrzegawcze,które zabezpieczają użytkownika podczas złych warunków pogodowych jak i po zmroku. Bardzo ważnym elementem jest również wybór konkretnego producenta, który tworzy odzież roboczą, bardzo wytrzymałą, a zarazem komfortową, jak i odporną na zabrudzenia i przetarcia. Takim producentem jest właśnie Urgent. Tworzy odzież  ochronnąz jak najlepszych jakościowo materiałów. Spodnie Urgent dostępne są w różnej gramaturze materiału, co jest też bardzo ważną sprawą podczas wykonywanej pracy. Wyższa gramatura zapewnia większe ciepło oraz lepszą odporność na przetarcia, a odzież roboczaz mniejszą gramaturą jest lżejsza, bardziej przewiewna ale jednocześnie może być mniej odporne na otarcia.

 

Spodnie robocze ogrodniczki Urgent

Ten rodzaj spodni roboczych Urgent charakteryzuje się karczkiem z przodu na piersi, na którym zazwyczaj jest spora kieszonka, oraz szelkami, które pozwalają na wygodną regulację pod indywidualne potrzeby. Zależenie od wybranego modelu, ogrodniczki robocze Urgent posiadają dużo kieszeni, które pomieszczą wiele podręcznych narzędzi oraz kieszenie na nakolanniki, które chronią kolana w pozycji klęczącej. Poprzez wysoki stan, zabezpieczają plecy przed wiatrem i innymi czynnikami zagrażającymi zdrowiu. Spodnie ogrodniczki dostępne są w wersji letniej jak i zimowej. Ogrodniczki Urgent znajdują zastosowanie w wielu branżach i są jednych z częściej wybieranych spodni roboczych Urgent dostępnych w naszym sklepie BHP. Dostępne są również w formie ostrzegawczej, która dedykowana jest dla drogowców, firm transportowych, oraz służb ratunkowych.


Spodnie robocze do pasa Urgent

Klasyczne spodnie robocze Urgent, które dedykowane są do wszystkich branż produkcyjnych, monterskich, czy jako spodnie robocze budowlane. Spodnie robocze do pasa  posiadają wiele kieszeni na wszelkie akcesoria oraz posiadają miejsce na nakolanniki, które podnoszą komfort podczas pracy w pozycji klęczącej. Spodnie do pasa Urgent występują tak samo jak ogrodniczki w wersji letniej oraz zimowej.

 

Krótkie spodnie robocze Urgent

Spodnie robocze krótkie Urgent dedykowane są do pracy podczas ciepłych, słonecznych dni. Pozwalają na wysoki komfort zarówno na zewnątrz jak i również w obiektach, gdzie temperatura jest wysoka a przepisy pozwalają na odzież roboczą w krótkiej formie. Spodnie shorty robocze Urgent te posiadają praktyczne kieszenie oraz ciekawą kolorystykę. W naszym sklepie BHP dostępne są w wielu rozmiarach, przez co każdy dobierze właściwy model.

 

Spodnie robocze odblaskowe Urgent

Spodnie ochronne ostrzegawcze Urgent zapewniają bardzo dobrą widoczność podczas pracy w złych warunkach pogodowych, oświetleniowych jak i również w po zmroku. Dzięki zastosowanym fluorescencyjnym kolorom żółtym i pomarańczowym i pasom odblaskowym, pracownik widoczny jest z bardzo daleka a tym samym poprawia się ochrona i niejednokrotnie ratując życie. Spodnie robocze odblaskowe Urgent dostępne są w formie spodni do pasa oraz ogrodniczek roboczych.

 

Nasz sklep BHP oferuje spodnie odblaskowe Urgent przeznaczone w wielu zawodach, m.in. dla monterów, spodnie budowlane, dla pracowników hal, czy również dla użytku w gospodarstwie domowym. Różne dostępne modele spodni roboczych Urgent pod względem kolorów, rozmiarów czy fasonów oraz możliwości nadruku logo firmowego dają bardzo wielką możliwość wyboru, dlatego nawet najbardziej wymagający klient będzie miał w czym wybierać. Dlatego zachęcamy wszystkich potencjalnych klientów do zapoznania się z całym, szerokim asortymentem odzieży roboczej dostępnym w naszej hurtowni BHP. Zarówno sklep stacjonarny Optimum BHP jak i również sklep internetowy proponuje szeroki wachlarz odzieży BHP. Cena jest zależna od wybranego modelu, ale jako jedna z nie licznych hurtowni BHP posiadamy najbardziej atrakcyjniejsze ceny odzieży, obuwia roboczego jak i pozostałych artykułów BHP.