• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice powlekane poliuretanem

Rękawice robocze powlekane poliuretanem PU - rękawice monterskie do automotive - rękawice na produkcję

Rękawice powlekane poliuretanem to rękawice idealne do pracy na produkcji. Polecamy je w szczególności do prac w branży samochodowej automotive. Bardzo dobrze sprawdzają się w serwisie, przy naprawach. Rękawice te najczęściej wykonane są z nylonu lub poliestru.W produkcji rękawic stosuje się polimerowe tworzywa sztuczne tzw elastomery, które cechują się łatwością odwracalnej deformacji mechanicznej przy jednoczesnym utrzymaniu ciągłości struktury. Wszystko to sprawia, że rękawice te są 5 razy bardziej wytrzymałe od rękawic powlekanych lub wykonanych z naturalnej gumy. Powleczone są warstwą poliuretanu PU. Rękawice te należą do tańszych rękawic. Zazwyczaj występują w kolorach białym, szarym i czarnym. Do pracy w ogrodzie polecamy rękawiczki kolorowe w kwiatowe motywy, które współgrają z branżą ogrodniczą. Warstwa Poliuretanu oraz przędzy może być cienka lub grubsza i mieć różnorodną porowatość struktury powleczenia. Głównym celem powleczenia jest zwiększenie przyczepności (lepsze uczucie trzymania przedmiotu np małych elementów, śrubek itp, narzędzi warsztatowych ) praz ochrona przed cieczami, smarami, olejami, chemikaliami itp. Rękawice te nadają się zarówno do prac manualnych, gdzie potrzebna jest duża precyzyjność oraz do prac bardziej wymagających np do pracy z ostrymi przyrządami. Rekawice powlekane poliuretanem występują również w wersji antyprzecięciowej.
Rękawiczki te są bardzo dopasowane i wygodne.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo rękawiczki robocze powlekane poliuretanem w bardzo szerokim przekroju: od tanich i ekonomicznych pozycji po produkty z wysokiej półki jak rękawice Uvex czy Ansell. Każdy klient znajdzie w naszym sklepie bhp coś dla siebie.
W naszym sklepie internetowym  bhp oferujemy rękawice powlekane poliuretanem wielu producentów m.in.

Rękawice powlekane poliuretanem Ardon

Rękawice powlekane poliuretanem Ardon to propozycja tanich i komfortowych rękawic ochronnych. Ardon stworzył kilka zbliżonych modeli różniących się bazą oraz grubością powleczenia.  Rękawice występują w kilku wersjach kolorystycznych: białe, czarne, szare czy też w kwiatki. Popularne i tanie to rękawice Ardon XC7e , rękawice ardon Buck czy rękawice ardon Pure Touch czy też rękawice Buck. Innym modelem są np rękawice Ardon Lite Touch A8012 wykonane z ultra cienkiego materiału.  Na produkcji w branży automotive bardzo popularne sa rękawice ESD antyelektrostatyczne. DLatego Ardon stworzył rękawice powlekane poliuretanem Epa Touch ESD  oraz Pulse Touch ESD.

Rękawice powlekane poliuretanem CXS Canis

Czeskie rękawice CXS Canis to propozycja rękawiczek powlekanych poliuretanem bardzo wygodnych i tanich. GOdne polecenia to z pewnością rękawiczki CXS BRita także w wersji z powleczonymi 3-ma palcami CXS Brita Touch.. Podobnie, końce palców oferuje model CXS Solo. Jednak to rękawice Brita CXS są najbardziej popularnymi rękawicami powlekanymi poliuretanem marko  CXS Canis.

Rękawice powlekane poliuretanem Portwest
Rękawice powlekane poliuretanem REIS

Rękawice robocze powlekane poliuretanem Reis to tanie rękawice ochronne, które wysyłamy tego samego dnia do klientów w całej Polsce. Jakość rękawic REIS poświadczona jest przez setki jak nie tysiace klientów naszego sklepu bhp. To zasługa jakości oferowanych przez markę rękawic, szybkiej logistyki oraz niskich cen. JEdnym z bardziej popularnych modeli rękawic to z pewnością rękawice Rtepo oraz droższe rękawice Rnypo. Rękawice dostępne są także w wersji z powleczonymi jedynie koniuszkami palców. Rękawice powlekane poliuretanem Reis występują także w wersji antyprzecięciowej RLEVEL.

Rękawice powlekane poliuretanem Procera

Tanie i bardzo wytrzymałe rękawice robocze powlekane poliuretanem marki Procera to rękawice których sprzedajemy najwięcej do naszych klientów, którzy zajmują się produkcją. Rękawice mają bardzo zgrabny krój, sa wytrzymałe, występują od rozmiaru 6 aż do rozmiaru 11. Przy czym ich cena jest jedną z najniższych. To sprawia, że zakłady produkcyjne z całego kraju upodobały sobie ten model rękawicy ochronnej. Rękawice X-touch Procera występują w kolorze białym oraz czarnym. Dostarczamy je do największych zakładów na terenie Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Torunia, Gdańska, Katowic, Bielska-Białej oraz do innych miejscowości.  

Rękawice powlekane poliuteranem Venitex Panoply Delta Plus

Rękawice powlekane poliuretanem Honeywell