• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice dziane / tkaninowe

Rękawice bawełniane mają szerokie zastosowanie a ich oferta jest bardzo szeroka.  Rękawice są wykonane z naturalnej dzianiny np bawełny, której właściwości są znane od lat. Są one przede wszystkim bardzo komfortowe i wygodne, cechują się wysoką chłonnością potu. Sa także miękkie i przyjazne dla skóry, której pozwalają oddychać. Bawełniane rękawiczki są także elastyczne i dobrze dopasowują się do dłoni. Rękawice robocze mogą być wykonane z cieńszego lub grubszego materiału. Cienkie rękawice zapewniają lepsze czucie natomiast grubsze modele chronią przed temperaturą. Sa także wykorzystywane jako wkłady do rękawic np. gumowych, które w są powlekane nitrylem czy np PCV. Wkłady bawełniane są bardzo popularne. Mogą mieć one różną formę. Występują wersje ze ściągaczem, z delikatnym marszczeniem w okolicy nadgarstka lub bez ściągacza. Zazwyczaj wkład bawełniany jest beżowy lub biały. Nasz sklep bhp oferuje szeroki wybór rękawiczek tego rodzaju sprawdzonych producentów jak REIS, CXS Canis, Ardon, Portwest i inni. Rękawiczki są wykonane z dzianiny bawełny 100% dlatego często spotkamy się z określeniem rękawice dziane. Występują także w  w wersji z nakropieniem PCV o grubszej lub drobniejszej strukturze, zwanej mikronakropieniem. Popularne rękawice to rękawice trykotowe typu frak, które występują właśnie w wersji bez i z mikronakropieniem. 

 

Gdzie używane są rękawice bawełniane?

 

Klienci naszej hurtowni bhp kupują rękawiczki do różnych prac. Z racji, iż rękawice ochronne zabezpieczają przed ubrudzeniem, otarciami są stosowane do lekkich prac, gdzie nie występują silniejsze zagrożenia. Rękawiczki mają I kategorię ochrony i są dopuszczone do pracy tylko o najmiejszym ryzyku. Są stosowane w branży samochodowej i automotive, na produkcji m.in w kontroli jakości, w firmach fotograficznych, zakładach poligraficznych, firmach pocztowych.  Używane są także w bibliotekach, firmach jubilerskich, do pakowania produktów. Rękawice bardziej estetyczne pod względem wizualnym czyli rękawice typu Frak są stosowane w pocztach sztandarowych a także w firmach pogrzebowych. Bawełniane rękawiczki są także stosowane w kosmetyce i w domowej pielęgnacji dłoni po nałożeniu kremu.

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.