• Kategorie
  • Parametry
  • Rękawice robocze ochronne Ardon

Rękawice robocze i ochronne Ardon - rękawice bhp do pracy

Rękawice Ardon są bardzo dobre jakościowo oraz niezwykle wytrzymałe, trwałe i przystępne cenowo. Rękawice robocze tego czeskiego producenta cieszą się dużym uznaniem klientów naszejhurtowni bhp. Ardon oferuje bardzo szeroki wachlarz rękawic. W ofercie znajdziemy rękawice dziane, tkane, wykonane ze skór licowych, dwoiny, powlekane nitrylem, nakrapiane PCV, ocieplane i wiele innych. Polecamy także rękawice skórzane Ardon wykonane ze skóry wołowej, koziej, owczej, antyprzecięciowe, chemoodporne, spawalnicze, antywibracyjne. Należy pamiętać, iż rodzaj rękawic zależy od pracy jaką wykonujemy. Ardon oferuje rękawice ochronne przewidziane dla zdecydowanej większości branż. Nasza hurtownia internetowa bhp dysponuje rękawicami tego producenta i tak dostępne modele świetnie sprawdzą się u pracowników budowlanych, wśród monterów, serwisantów, spawaczy w przemyśle elektrycznym, w przemyśle ciężkim na halach produkcyjnych. Rękawice robocze Ardon gwarantują wysoką satysfakcję i pełne zadowolenie., są profesjonalne i solidne. Rękawice Ardon nie tylko różnią się przeznaczeniem, ale i również materiałem z jakiego zostały wykonane, kolorem, a także długością.

 

Rękawice robocze Ardon – jakie rękawice ochronne Ardon wybrać w naszym sklepie bhp ?

 

Nasz sklep internetowy bhp oferuje szeroki wybór rękawic tego producenta. Rękawice ochronne dedykowane do wszystkich branż. Z pewnością każdego klienta zadowoli świetna relacja jakości do ceny. Na uwagę na pewno zasługują wszelkiego rodzaju rękawice ochronne wzmacniany skórą licową meblową posiada grzbiet i wygodny mankiet wykonany z porządnego i wytrzymałego drelichu np.: model A1004. Drelich to tkanina zapewniająca komfort w użytkowaniu oraz najwyższe parametry wytrzymałościowe. Przeznaczona do produkcji odzieży roboczej i ochronnej o wymaganiach ogólnych. Model ten gwarantuje precyzję czynności oraz wygodę użytkowania. Świetnie sprawdzi się w pracach budowlanych, instalacyjnych, montażowych i instalacyjnych. Godne polecenia są również rękawice chemoodporne Ardon odporne na wszelkiego rodzaju chemikalia świetne do pracy w laboratoriach oraz przy produkcji farb, lakierów, przy obróbce metali ciężkich, tworzyw sztucznych, a przede wszystkim w przemyśle chemicznym np.: model BUTOJECT. Na uwagę zasługująrównież rękawice powlekane nitrylem Ardon dostępne w różnych kolorach polecane magazynierom, serwisantom w transporcie oraz przemyśle narzędziowym. W ofercie naszej hurtowni on-line znajdziecie Państwo również rękawice dielektryczne izolacyjne odporne na oddziaływanie termiczne łuku elektrycznego, przeznaczone dla elektryków jako podstawowy sprzęt ochrony osobistej. Dostępne są równieżrękawice robocze ostrzegawcze z elementami odblaskowymi polecane wszędzie tam gdzie wymagana jest doskonała widoczność czyli np.: dla drogowców czy pracowników robót ziemnych zwłaszcza w pracy po zmroku. Polecamy również rękawice spawalnicze Ardon z kevlaru pięciopalczaste lub jednopalczaste w różnych kolorach polecane do pracy przy spawaniu oraz wszędzie tam gdzie istnieje możliwość wystąpienia wysokiej temperatury lub rozprysku gorących cieczy. W kategorii rękawic marki Ardon proponujemy również rękawice ochronne lateksowe oraz winylowe modele przeznaczone do jednorazowego użytku.  Najbardziej popularne na produkcji są rękawice robocze powlekane poliuretanem Ardon w wielu różnych wariantach z powleczeniem całej części chwytnej, samych koniuszków lub też rękawice ESD antyelektrostatyczne Ardon. Z kolei do transportu czy budownictwa bardzo polecamy rękawice monterskie wzmacniane skórą jak rękawice Hobby. Zachęcamy do zapoznania się z tymi i wieloma innymi modelami rękawic roboczych dostępnymi w asortymencie naszej hurtowni. Cena rękawic roboczych Ardon jest uzależniona od modelu oraz jej przeznaczenia natomiast zapewniamy, że nasza hurtownia ma jedne z niższych cen jak sklep bhp on-line. Nasza hurtownia zaprasza na zakupy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się pełną ofertą naszego sklepu w ofercie również odzież robocza, obuwie oraz wiele innych akcesoriów. Produkty Ardon dostarczamy do miast jak Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Gliwice, Częstochowa i wiele innych.

 

Rękawice robocze bhp Ardon - ochrona dłoni na wysokim poziomie

Szeroką i ciekawą ofertę produktową w naszym sklepie bhp znajdziemy u czeskiegoproducenta odzieży roboczej, firmy Ardon. Nasza hurtownia bhp oferuje różnorodne rękawice ochronne dostosowane do prac w różnych branżach i warunkach. Szeroka oferta obejmuje m.in rękawice budowlane jak np. rękawice wzmacniane skórą Ardon . Popularne modele to rękawiczki Mary, Gino czy Elton. Rękawice bhp wzmacniane dwoiną sprawdzają się podczas przeładunku czy przy przenoszeniu materiałów budowlanych. Skóra dwoinowa jest trwała i wytrzymała.  Ardon oferuje także rękawice robocze spawalnicze, które cenią osoby pracujące na stanowisku spawacza i mające kontakt z iskrami, płomieniem i gorącem. Polecane są model rękawiczek bhp Glen, Sam czy Kirk. Do lżejszych prac można polecić rękawice monterskie Hobby - rękawice typu mechanics.  Ich wygodna konstrukcja, ściągacz w nadgarstku czy też zapięcie na rzep to Do pracy polecamy także rękawice powlekane poliuretanem odpornym na przetarcia. Rękawice ochronne powlekane nitrylem Ardon sprawdzają się w pracy z olejami czy smarami.  Ardon feruje modele bardzo dopasowane do doni niczym druga skóra lub rękawice nitryl ciężki, z usztywnianym mankietem i znacznie mniej manualne, dobre do cięższych prac.