• Kategorie
  • Parametry
  • Półbuty robocze Portwest

Półbuty robocze Portwest - szeroka oferta butów bhp do pracy

 

Marka PORTWEST to angielska marka odzieży roboczej, którą charakteryzuje z pewnością oryginalny design, jakość materiału oraz zrównoważona cena do produktów. PORTWEST traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie dlatego dlatego też wszystkie produkty firmy są testowane i posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności.  Posiada w swojej ofercie szeroko pojętą odzież roboczą taką jak np: rękawice, budowlane, kamizelki ostrzegawcze, bluzy robocze, ogrodniczki, spodnie ostrzegawcze trudnopalne, kurtki robocze, kombinezony oraz buty robocze Portwest, które oferujemy w naszym sklepie BHP.

 

Półbuty robocze Portwest linia Portwest Pro

Przyjrzyjmy siępółbutom roboczym PORTWEST PRO, które charakteryzują się doskonałą ochroną oraz nowoczesnym wzornictwem. Te buty robocze Portwest pozbawione są w 100% elementów metalowych. Półbuty PORTWEST PRO są bardzo wytrzymałe , a dzięki swoim oczkom wykazują świetne właściwości oddychające zapewniając komfort i wygodę użytkownikowi.  Oddychające wstawki, w które zostały wyposażone buty PORTWEST sprawiają, że to doskonałe buty robocze letnie. Obuwie utrzymane zostało w kolorystyce  czarno-zielonej. Wykonane z zamszu bydlęcego, który nie przepuszcza wody. Wyposażone zostały w podeszwę z Phylonu/gumy o podwójnej gęstości dającej ekstremalną  przyczepność do podłoża oraz elastyczność. Świetne półbuty zarówno damskie jak męskie polecane do pracy w budownictwie, przemyśle lekkim, transporcie, logistyce, pracach ziemnych.

 

Półbuty robocze Portwest - dlaczego warto wybrać tego producenta?


Półbuty robocze to to podstawowe wyposażenie pracownika fizycznego. Tego rodzaju buty robocze Portwest doskonale sprawdzą się przy pracach w zakładach przemysłowych, warsztatach, placach budowy czy ogrodów, pracach ziemnych. Obuwie robocze powinniśmy dopasować do pracy jaką najczęściej wykonujemy. Półbuty robocze Portwest muszą być zarówno wygodne jak i bezpieczne, stąd też liczy się ich odpowiednia sztywność i zabezpieczenie np: przed spadnięciem ciężkiego materiału bezpośrednio na stopę. Wyjątkowo przydatne przy bardziej wymagających pracach jest wyposażenie się w obuwie bhp posiadające podeszwę antypoślizgową oraz wkładkę antyprzebiciową, a także odporny na uderzenia mechaniczne podnosek. Buty robocze Portwest typu półbuty to niezwykle atrakcyjne i wygodne obuwie w naszym sklepie bhp, o których pozytywnie opinie krążą w internecie.

 

Półbuty robocze Portwest linia Comopositelite Ultra - buty robocze z kompozytowym podnoskiem ochronnym poleca sklep Optimum BHP


Przyjrzyjmy się natomiast półbutom roboczym Portwest COMPOSITELITE ULTRA, które charakteryzują się wysokimi parametrami w stosunku do swojej lekkiej wagi, a to wszystko za sprawą braku elementów metalowych. Są to buty robocze Portwest METAL FREE. Obuwie bhp niezwykle wygodne zapewniające komfort w pracy przez cały dzień. Idealne do lekkich prac przemysłowych lub w obszarach w, których wymagane jest użycie obuwia pozbawionego metalu. Obuwie robocze Portwest wizualnie kojarzy się z ciężkimi, masywnymi butami w mało atrakcyjnym kolorze szarym. Na szczęście marka PORTWEST oferuje wiele  półbutów roboczych spełniających wszelkie kategorie ochrony. Producent półbutów roboczych PORTWEST posiada w swej ofercie bardzo różnorodny wybór obuwia roboczego. które można znaleźć właśnie w naszym sklepie bhp.Buty robocze Portwest przeznaczone do pracy można podzielić ze względu na kilka  kategorii takich jak : model, sposób wykorzystania czy poziom zagrożenia występującego na stanowisku pracy. Obuwie bhp ma natomiast pełnić rolę ochronną stopy pracownika w czasie pracy. Wszystkie produkty i buty robocze PORTWEST zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o szczegóły.

 

Wybierz wygodne buty robocze. Portwest poleca półbuty ochronne kompozytowe

 

Bardzo wygodną i komfortową propozycją przedstawianych półbutów roboczych Portwest jest model COMPOSITELITE ELBE S3 dostępny w wersji niskiej oraz za kostkę. Buty robocze zapewniają maksymalny komfort podczas noszenia, a przy tym wyróżniają się nowoczesnym i estetycznym designem. Są niezwykle lekkie i elastyczne. Zamsz bydlęcy, z którego zostały wykonane oraz otwarte oczka zapewniają wytrzymałość i oddychalność co znacznie wpływa na wygodę. W półbutach roboczych Portwest zastosowana wkładkę  kompozytową , antyprzebiciową, która świetnie chroni stopę przed urazami oraz przebiciem. Buty robocze są wyposażone zostały również w podnosek kompozytowy, który wytrzymuje nacisk 200 J. Obuwie robocze Portwest jest wodoodporne i buty posiadają również pochłaniacz energii znajdujący się pod piętą oraz olejoodporną podeszwę. Ich główną zaletą jest fakt, że zostały wyprodukowane bez elementów metalowych METAL FREE.

Portwest to producent o dużym doświadczeniu w branży, który stale wzbogaca swój asortyment o nowe modele obuwia roboczego , obuwia sportowego, a także odzieży roboczej, rękawic roboczych i wiele innych pozycji. Oferta artykułów bhp urozmaicana pod względem cenowym oraz ze względu na zastosowanie, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie odpowiednią dla swoich wymagań propozycję. Ofertę na produkty Portwest znajdziecie w naszym internetowym sklepie bhp.

 

Półbuty robocze Portwest Steelite Ultra i Steelite Work - wytrzymałe buty robocze do pracy polecane prze sklep bhp


Półbuty robocze ze stalowym podnoskiem a w niektórych modelach i z wkładka antyprzebiciową. Buty robocze Portwest są wygodne jak na tego producenta przystało. Niektóre modle są bardzo zbliżone wizualnie do butów bhp z podnoskiem kompozytowym.  Zdecydowanie warto poznać tą ofertę półbutów roboczych Portwest w naszej hurtowni. Znajdziemy tam modele klasyczne oraz nowoczesne sportowe o dopracowanym wzornictwie. Kolorystyka butów także jest ważna. Polecamybuty Portwest w naszym sklepie bhp!

 

Półbuty robocze Portwest ESD antyelektrostatyczne buty robocze