• Kategorie
  • Parametry
  • Polary robocze

Polar roboczy - odzież robocza ochronna całoroczna-  polar budowlany i polar odblaskowy dla drogowców

 

Polary robocze to bardzo popularny rodzaj bluzy roboczej wykonanej z poliestru. Może ona być różnej grubości, fasonie oraz kolorystyce. Bluza polarowa to produkt całoroczny, jednak największe zainteresowanie w okół niego koncentruje się jesienią oraz zimą.  Może on występować samodzielnie jako bluza robocza. Jest doskonały jako ochrona przed chłodem latem i jako dodatkowa warstwa odzieży roboczej pod kurtkę roboczą w okresie zimowym. W ofercie naszego sklepu bhp znajdą Państwo szeroki wybór produktów a wśród nich polar roboczy męski a także polar roboczy damski, który jest dopasowany tali, podkreślający damską sylwetkę. Jako dystrybutor artykułów bhp oferujemy większość marek dostępnych na rynku a oferta polarów jest bardzo szeroka.

 

Jaki polar roboczy wybrać? Poznaj ofertę naszego sklepu bhp

 

W naszej hurtowni znajdziemy bardzo szeroki wybór odzieży ochronnej. Zimą klienci bardzo chętnie sięgają po polar bhp. Sklep Optimum BHP on-line oferuje w tym zakresie bardzo szeroki wybór. Znajdziemy tu polar męski gruby a także cienkie i tanie polary. Wiele modeli jest dedykowanych kobietom. Polary męskie  czy też unisex nie są wcięte w talii i występują w uniwersalnych rozmiarach. A jakie modele kupują nasi klienci? Wszystkie, bo oferta jest szeroka i atrakcyjna. Polecamy cienkie polary REIS jak Rocket, polar Honey czy też Doble i Twin. To polary o niewysokiej gramaturze, które świetnie się prezentują, występują w wielu kolorach i rozmiarach.  Warte polecenia są także tanie polary Urgent. Firma oferuje produkty w stonowanych kolorach ale dobrej jakości. Polecamy szczególnie gruby polar o gramaturze ok 450gr, który może zastąpić kurtkę. Z grubych polarów polecamy także polar Otawa CXS Canis, polar Portwest City F400 i F401. Niektóre modele polarów mają wstawki ripstop w okolicy barków i ramion. Taki model oferuje firma Portwest oraz Adler.  Dla drogowców polecamy polary odblaskowe i ostrzegawcze dla drogowców.Tutaj warto zdecydować się na polar ostrzegawczy Portwest  czy też polar Brixton Flash, CXS Canis, Ardon czy też Leber&Follman czyli polar odblaskowy Formen. Do pracy w środowisku zagrzoonym wybuchem czy też przy styczności z iskrami warto sięgnąć po polar trudnopalny antyelektrostatyczny Portwest. 

 

Warto także pamiętać, iż oferujemy polary robocze z nadrukiem. Nasza pracownia wykonuje hafty  loga czy tez indywidualne napisy na polarach oraz pozostałych elementach odzieży roboczej i reklamowej. Haft  doskonale prezentuje się na polarze, pozwala zbudować wizerunek i rozpoznawalność marki, buduje prestiż firmy oraz jej pracowników.

 

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

 

Polary robocze to ubranie bhp które jest polecane przez naszą hurtownię bhp