• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież robocza Max-Popular

Odzież robocza Max-Popular – jaką odzież ochronną kolekcji Polstar wybrać w naszym sklepie BHP ?

 

Odzież robocza Max-Popular to kolekcja marki Polstar. Kolekcja obejmuje odzież roboczą, która jest szyta z materiałów najwyższej jakości w efekcie czego nawet po wielokrotnym praniu nie zmieniają swojego koloru czy rozmiaru. Ubrania ochronne Polstar są bardzo estetycznie wykonane posiadają ozdobne lamówki, utrzymane są w klasycznym stylu. Nasz sklep w ofercie kolekcji Max-Popular oferuje bluzy robocze, spodnie do pasa, ogrodniczki. Nasza sklep internetowy bhp posiada w swej ofercie odzież roboczą Max-Popular. Oferta obejmuje m.in.poniższe ubrania robocze

 

Bluza robocza Max-Popular 

Bluzy robocze wykonane z wysokiej jakości elanobawełny w efekcie czego są wytrzymałe na uszkodzenie oraz przyjemne w noszeniu. Bluzy Max-Popular posiadają ciekawe kolorowe wstawki co nadaje im atrakcyjny wygląd. Są zapinane na guziki kryte listwą, posiadają dwie kieszenie oraz mankiety i dół regulowane za pomocą elastycznego ściągacza. Bluzy robocze wzmocnione dużą ilością ryglówek oraz szwami szytymi mocną, trwałą nicią mają zastosowanie w pracach serwisowych, budowlanych,piekarnie, inspekcje sanitarne, piekarnie remontowych, chronią przed minimalnymi zagrożeniami. Produkt jest zgodny z normą: EN 340:2003.

 

Spodnie robocze Max-Popular

Spodnie ogrodniczki oraz spodnie do pasa Max-Popular. Ogrodniczki na długich regulowanych szelkach posiadają regulację pasa za pomocą guzików i gumki. Są bardzo wygodne i posiadają funkcjonalne kieszenie. O bardzo wszechstronnym zastosowaniu polecane m.in do zakładów szklarskich, stolarskich do branży budowlano-remontowej. Proponujemy również spodnie Max-Popular do pasa. W spodniach miejsca szczególnie narażone na rozprucia zostały wzmocnione ryglówkami. Regulowany pas za pomocą wszytej gumki zapewnia swobodę ruchów i dopasowuje się do sylwetki. W pasie znajdują się również szlufki na pasek. Spodnie robocze do pasa wyposażone w kieszenie, charakteryzują się mocnymi  podwójnymi szwami oraz starannym estetycznym wykończeniem. Dostępne w różnych kolorach : białym, niebieskim, zielonym, szarym świetnie nadają się dla pracowników remontowych, budowlanych. Max-Popular spodnie do pasa jak i ogrodniczki można zestawiać z bluzami do kompletu jakie oferuje nasza hurtownia BHP. 

 

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych producentów, z którymi współpracujemy. Cena odzieży Polstar jest zależna od konkretnego modelu oraz jego parametrów zapewniamy jednak, ze jesteśmy jedną z najtańszych hurtowni BHP on-line. Na zakupy zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży kolekcji Max-Popular, a także pozostałej części asortymentu naszejhurtowni BHP !