• Kategorie
  • Parametry

Odzież reklamowa zwiększa rozpoznawalność firmy i jest jedną z coraz bardziej popularnych form marketingowych. Jednolity, oznakowany logotypem, znakiem graficznym lub sloganem reklamowym strój pracownika to prawdziwa wizytówka oraz znakomita forma promocji danej firmy. Mowa o ekipach budowlanych i firmach monterskich, w których jej pracownicy są wyposażeni w profesjonalną odzież roboczą oraz odpowiednieobuwie robocze i nakrycie głowy. Odzież firmowa oznakowana odpowiednim znakiem graficznym, ma za zadanie przykuć uwagę obecnych i potencjalnych klientów. Na rynku jest wiele kategorii odzieży reklamowej na których wykonywać można nadruki graficzne przy użyciu nowoczesnych metod znakowania. Najczęściej wykonuje są je na koszulkach reklamowych z logo czy koszulkach polo. Obecnie często znakowaniu poddawana jest także odzież wierzchnia w tym bluzy polarowe oraz bluzy reklamowe, a także kurtki i bezrękawniki lub czapki z daszkiem. Dobór odpowiedniej kategorii odzieży reklamowej jest zależne od takich czynników jak cele promocyjne i miejsca promocji, a także specyfiki branży w jakiej funkcjonuje firma. W naszej ofercie sklepu bhp oraz hurtowni bhp znajdziecie Państwo bogatą gamę asortymentu odzieży reklamowej. Ponadto wykonujemy usługi znakowania odzieży dostępnymi na rynku metodami: flex, flock, sitodruk, DTG termotransfer oraz haft komputerowy.

Odzież reklamowa - jaką odzież promocyjną wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep z odzieżą w kategorii odzieży reklamowej oferuje t-shirty,koszulki reklamowe, koszulki polo,bluzy dresowe z zamkiem lub bez, polary reklamowe, kurtki softshell, kurtki reklamowe. Taka odzież dostępna jest przede wszystkim u takich producentów jak Adler, Ardon, CXS Canis, Promo Stars, których asortymentem nasza hurtownia ma przyjemność dysponować. Na uwagę odzieży reklamowej zasługuje szczególnie linia Vision marki Adler, a także modele z poza linii jak np: kurtka Oliver H2133 dostępna w kilku kolorach To bardzo designerskie kurtki, dopracowane pod każdym względem. Godna polecenia jest też marka Snickers, która posiada świetne ubrania reklamowe takie jak bluzy, polary, kurtki softshell. Warto też zwrócić uwagę na odzież firmy Russell, Jmes&Nicholson, Fruit of the loom, Red Flag, Result, Printer dostępne w ofercie naszej hurtowni. Cena jest zależna od odzieży danej marki i modelu, ale z pewnością każdy będzie mógł dopasować ją do swoich potrzeb nie naruszając przy tym zbytnio swojego budżetu. Nasz sklep oferuje możliwość umieszczenia logo i nazwy firmy, adres strony internetowej oraz numer telefonu. Należy pamiętać, aby nadruk znakujący odzież roboczą był trwały i wysokiej jakości. Odzież robocza w porównaniu z ubraniami codziennymi jest w znaczny sposób eksploatowana i wymaga częstego prania. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zastosowanie nadruków przy użyciu folii flex lub flock. Nadruki mogą być wykonywane na bluzach roboczych, spodniach roboczych, czapkach, koszulkach roboczych. Zazwyczaj są umieszczone w widocznym miejscu i w kolorze wyróżniającym się, zwracającym uwagę, w taki sposób by nadruk był widoczny i czytelny. Technika znakowania flex i flock opiera się na wgrzaniu na powierzchni tkaniny folii. Natomiast jeśli chodzi o logo, grafikę, napis to watro pamiętać o tym aby były w takich rozmiarach żeby przykuwały wzrok. Mogą być wykonywane również tradycyjną metodą sitodruku dzięki czemu odzież promocyjna będzie wysoce wytrzymała w trakcie użytkowania, konserwacji, prania. Nadruk na odzieży roboczej będzie reklamą firmy oraz wpłynie na estetykę i wygląd całej załogi pracowników. Niewątpliwe najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o znakowanie odzieży roboczej i odzieży reklamowej czy odzieży firmowej jest zastosowanie haftu komputerowego zwanego też haftem reklamowym. Ponieważ odzież robocza czy odzież reklamowa jest w znaczny sposób eksploatowana i wymaga także częstego prania, dlatego sposób jej znakowania powinien być trwały i dobrej jakości co gwarantuje haft reklamowy. W naszym sklepie bhp mają Państwo możliwość skorzystania z wszelkich form znakowania odzieży. Na zakupy zapraszamy nie tylko przedsiębiorców, ale też osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą odzieży reklamowej w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie internetowym oraz do zamówienia !Odzież robocza z logo oraz odzież reklamowa z logo to nasza specjalność.

Odzież reklamowa dla firm oraz agencji reklamowych

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór odzieży reklamowej. Firmy i agencje reklamowe najczęściej wybierają znakowaną odzież w postaci koszulek t-shirt czy polo z logo. Często też wykonujemy hafty na polarach roboczych czy kurtkach.

Nadruk i haft na odzieży

Znakowanie odzieży roboczej czy też reklamowej ma za zadanie zwrócenie uwagi i promocję firmy. W końcu reklama jest dźwignią handlu. Dlatego czy to małe czy też większe firmy, stawiają na rozpoznawalność marki.