• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież dla pilarzy

Odzież ochronna dla pilarzy

Odzież dla pilarzy spełnia bardzo istotną funkcję, chroni bowiem ciało człowieka przed niebezpiecznymi dla niego czynnikami takimi jak w przypadku pracy pilarza otarcia czy skaleczenia odłamkami. Z zawodem pilarza wiąże się spore ryzyko urazów i poważnych okaleczeń. Pilarze niemal codziennie narażeni są na niezwykle groźny uraz spowodowany, np. przecięciem piłą. Aby zapobiegać bardzo niebezpiecznym, przerażającym w skutkach wypadkom, należy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Dobrze dobrana, odzież ochronna dla pilarzy to niezwykle istotne zabezpieczenie przed groźnymi wypadkami czy ciężkimi urazami. Odzież ochronna dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego BHP to produkty najwyższej jakości, które wykonane zostały niezwykle starannie przy użyciu najlepszych materiałów, trwałych, solidnych i odpornych na niebezpieczne dla człowieka czynniki. Ubrania robocze dla pilarzy zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i ochronie zdrowia użytkownika. Odzież robocza dostępna w naszej ofercie jest niezwykle wytrzymała, stąd niezawodnie spełnia swoje zadanie nawet przez lata. Produkty te stanowią skuteczną ochronę dla ciała użytkownika, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa tak istotne podczas wykonywania obowiązków.

Odzież dla pilarzy – jaką odzież ochronną dla drwali wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep internetowy w tej kategorii proponuje spodnie do pasa, ogrodniczki dla pilarza, bluzy oraz komplety antyprzecięciowe. Nasza hurtownia ma przyjemność dysponować ubraniami roboczymi dla pilarzy takich producentów jak : CXS Canis, Portwest. Spodnie do pasa dla pilarza, które oferujemy to solidny model, które wyróżniają się tym, że został porządnie wykonany, a do tego są bardzo wygodny i nie krępują ruchów podczas pracy. Godne polecenia w tej kategorii są również ogrodniczki dla pilarza PORTWEST OAK CH12. Wykonane zostały z mieszanki poliestru i bawełny, która jest wytrzymała, z gramaturą 245 g oraz dodatkowo posiadają 9 warstw ochronnych, dlatego też ogrodniczki głównie sprawdzą się do wykorzystania w pracach leśnych przez profesjonalnych drwali. Na uwagę zasługuje również ubranie robocze LEŚNIK CXS 1120 005 503 00 odporne na cięcia. Niektóre modele odzieży ochronnej dla drwali dostępna w naszym sklepie on-line jest również wodoodporna, oddychająca. Polecamy także pozostałe produkty: rękawice antyprzecięciowe czy bluzy antyprzecięciowe dla pilarzy . Wszystkie pochodzą od znanych producentów i zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i najlepszą ochronę przed przecięciami. Spodnie dla pilarza oraz inne elementy odzieży ochronnej dla drwali z naszego asortymentu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do naszego sklepu bhp zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Cena ubrań dla pilarzy jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Dostępna w naszej ofercie odzież ochronna to najwyższej jakości ubrania bhp, które sprawdzą się w każdej sytuacji i w niejednym środowisku pracy, w którym wymagane jest odpowiednie umundurowanie pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko odzieży ochronnej dla drwali ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia.

Wszystkie ubrania pilarzy, które znajdują się w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i doskonale spełniają swoją funkcję ochronną. Dodatkowo w optymalny sposób przepuszczają powietrze, są lekkie i wodoodporne, a także nie ograniczają ruchów podczas wykonywania cięć oraz dźwigania. Nasza odzież dla pilarzy posiada pomarańczowe elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność pracowników na placach budowy czy w lasach, nawet po zmroku.

Odzież ochronna dla pilarzy – bezpieczniejsza praca!

Strój pilarza powstał z myślą o zabezpieczeniu ciała przed skaleczeniami i przecięciami ostrymi narzędziami lub krawędziami rozmaitych przedmiotów. Chroni również skórę przed uderzeniami skrawków pochodzących ze ścinanych czy obrabianych materiałów. Z tego względu odzież ochronna dla pilarzy znajduje szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywana nie tylko w pracach leśnych czy ogrodnictwie, ale również w budownictwie, transporcie czy magazynach logistycznych – czyli wszędzie tam, gdzie skóra narażona jest na przecięcia, otarcia czy skaleczenia.

Kompleksowy strój pilarza

W naszym sklepie internetowym OPTIMUM BHP można znaleźć różnorodne ubrania dla pilarzy i skompletować cały roboczy strój. Oferujemy wygodne spodnie, ogrodniczki oraz kurtki. Ponadto w asortymencie znajduje się również odporny na cięcie zestaw, na który składają się ogrodniczki i bluza. U nas każdy pracownik lub pracodawca znajdzie najwyższej jakości, dostosowaną do aktualnych potrzeb odzież dla pilarzy, która będzie spełniała normy BHP.

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.