• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież robocza Procera - ubranie robocze tanie

Odzież robocza Procera - tanie ubranie robocze do pracy w sklepie Optimum bHP

Hurtownia i sklep Optimum bhp oferuje szeroki wybór odzieży roboczej, którą można podzielić ze względu na funkcjonalność, rodzaj użytych materiałów oraz producentów od jakich pochodzi. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się odzież robocza Procera. Ten producent oferuje nam dobrej jakości ubrania w niskich cenach. Znajdziemy tutaj zarówno spodnie robocze do pasa, ogrodniczki ochronne, krótkie spodnie na lato oraz kurtki robocze . Z cała pewnością produkty tej marki możemy rozpoznać pod względem wizualnym dzięki zastosowaniu różnorodnej kolorystyki, Procera nie posiada klasycznych, jednokolorowych ubrań. Zazwyczaj jest to połączenie kilku kolorów lub też dodanie wstawek odblaskowych. Procera w swojej ofercie posiada kilka modeli odzieży roboczej odblaskowej. Dostępne są one we fluorescencyjnych kolorach z dodatkowymi pasami odblaskowymi, które w połączeniu zapewniają nam wysoki poziom widzialności użytkownika w miejscach gdzie jest ona ograniczona. W zależności od potrzeb w wersji ostrzegawczej Procera możemy sięgnąć  po kurtki robocze odblaskowe, ogrodniczki, spodnie robocze do pasa a nawet po krótkie spodenki. Głównym atutem całej linii odzieżowej Procera jest duża ilość praktycznych i funkcjonalnych kieszenie w których można przechowywać najpotrzebniejsze podczas pracy przedmioty. Większość modeli ubrań roboczych Procera, wykonana została z mieszanki poliestrowo-bawełnianej o dość wysokiej gramaturze. Ponadto  na kieszeniach zastosowano wzmocnienia z materiału typu OXFORD, który zabezpiecza przed przetarciami. Odzież robocza Procera zapewnia odpowiednią trwałość dzięki dodatkowym wzmocnieniom, ryglówkom oraz podwójnym szwom. 

Spodnie robocze Procera - odzież robocza budowlana, monterska i na produkcję

Spodnie robocze Procera posiadają wygodne szelki z możliwością regulacji, które pozwolą na idealne dopasowanie długościspodni roboczych dla indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowa regulacja obwodu pasa zapewni komfort użytkowania oraz swobodę poruszania się. Ogrodniczki robocze Procera dostępne są w wersji klasyczne, odblaskowej oraz ocieplanej. Wszystkie modelespodni roboczych Procera posiadają funkcjonalne kieszenie, w tym kieszeń na klatce piersiowej. Głównym atutem spodni roboczych Procera są kieszenie na nakolanniki, które ułatwiają pracę w pozycji klęczącej. Dla klientów, którzy poszukują modnych i ciekawych wzorów marka Procera wypuściła stylowe spodnie robocze do pasa oraz krótkie spodenki w miejskim stylu z motywem moro. Tego typuspodnie robocze moro są chętnie kupowane także do codziennego użytku przez osoby do łowienia ryb, spacerów po lesie itp.

Bluzy i kurtki robocze Procera- ubranie robocze tanie do pracy na budowie i nie tylko

Jeżeli chodzi o bluzy robocze to wszystkie modele zapinane są na zamek błyskawiczny. Dużym zainteresowaniem cieszą się softshellowe kurtki ochronne Procera, które sprawdzą się nie tylko w pracy ale również poza nią. Oddychające i przeciwdeszczowe kurtki Softshell na polarowej podszewce posiada odblaskowe zamki zwiększające widoczność użytkownika. Dodatkowokurtki robocze Procera możemy dostać w wersji ocieplanej lub ostrzegawczej z pasami odblaskowymi. Krótkie kurtki robocze bez kaptura z możliwością regulacji mankietów. Duży wybór kolorów, rozmiarów oraz modeli sprawia, że odzież robocza Procera jest często wybierana przez klientów, którzy poszukują tanich i ekonomicznych rozwiązań.Biała odzież robocza Procera malarska najchętniej wybierana jest przez malarzy, którzy oczekują mocne i trwałej odzieży z dodatkowymi wzmocnieniami. Odzież robocza Procera wykorzystywana jest w różnych środowiskach pracy np. podczas prac fizycznych, remontowo-budowlanych, idealna również dla magazynierów czy serwisantów. Hurtownia i sklep Optimum bhp poleca tanią odzież roboczą Procera, dostępna w szerokiej gamie rozmiarów oraz ciekawych kolorach i wzorach. 

Oprócz odzieży polecamy buty robocze Procera, które sprawdzają się jako obuwie budowlane i na produkcji orazrękawice robocze Procera.