• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtka robocza trudnopalna Portwest

Kurtka robocza odblaskowa trudnopalna, antystatyczna a także chroniąca przed łukiem elektrycznym

Kurtki robocze trudnopalne odblaskowe, antystatyczne Portwest to najlepszy wybór dla ochrony trudnopalnej. Przeznaczone są do pracy w warunkach zagrożenie wybuchem oraz działaniem wybranych środków chemicznych, łukiem elektrycznym i elektrycznością statyczną. Są oddychające i oferują najwyższy komfort pracy w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Kurtka trudnopalna powinna być najwyższej jakości aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy. Powinno się tu wybrać sprawdzonego producenta, który cieszy się dużym zaufaniem i niezawodnością a taka oferuje Portwest. Kurtka robocza tej serii jest multiochronna.

Kurtka robocza portwest - wielofunkcyjne modlee kurtek odblaskowych trudnopalnych  antyelektrostatycznych w naszym sklepie bhp

 

Niektóre z kurtek zostały zaprojektowane z myślą o przemyśle petrochemicznym. Dostępne są w trzech kolorach tj: żółtym, pomarańczowym, granatowym. Kurtki wyposażone zostały w specjalne taśmy ostrzegawcze trudnopalne. Posiadają składane, odpinane lub stałe kaptury. W ofercie występują jako kurtki bomberki, przedłużane, klasyczne. Niektóre są wykonane z poliestru 98% i antyelektrostatycznego włókna węglowego o gramaturze 250g. Występują także kurtki wykonane z mieszanki bawełniano-poliestrowej o składzie 80%/19% z dodatkiem 1% włókna węglowego. Jest to najwyższy poziom ochrony zgodnie z normami EN ISO20471, EN13034, EN ISO 14116, EN343, EN1149. Niektóre kurtki są ocieplane z wypinanym polarem oraz posiadają regulację mankietów przy pomocy rzepa. Kurtki są wodoodporne i zapewniają bardzo dobrą widoczność w czasie dnia i w nocy. Ocieplane kurtki odblaskowe trudnopalne są idealne do pracy  w zimnie lub wilgoci w warunkach zagrożenia.