• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtka robocza Issa

Kurtki robocze Issa - odzież robocza Industrial Starter

Nasz sklep bhp posiada w ofercie kurtki robocze wielu marek cenionych przez klientów. Jedną z nich jest Issa Industrial Starter. Kurtki robocze tej włoskiej firmy to odzież robocza na wysokim poziomie zarówno pod względem wykonania, jakości oraz wyglądu. Oferta na kurtki Issa jaką ma nasza hurtownia bhp powinna zadowolić nawet wymagających klientów. Odzież bhp  jest wygodna, praktyczna i funkcjonalna i skierowana do oczekiwać klientów z różnych branż.

Kurtki softshell Issa - oddychająca kurtka robocza

Jednym z bardziej popularnych produktów Issakurtki robocze softshell. Ich popularność jest wynikiem uniwersalności tych kurtek bhp. Kurtka softshell jest oddychająca i wiatroodporna. To sprawia, że kurtki Issa są bardzo  praktyczne i wygodne. Są to sportowe kurtki robocze doskonałe do pracy. Zdecydowanie warto zainwestować w taki model kurtki. Nasz sklep bhp może wykonać na nich logo Twojej firmy. W okresie zimowym polecamy kurtki ocieplane softshell np Foxy Issa.

Kurtki robocze ocieplane Issa - odzież robocza ocieplana

Zimą gdy na dworze panują mniej przyjazne temperatury polecamy kurtki robocze ocieplane. Issa ma w ofercie zarówno tanie kurtki robocze zimowe jak i bardzo porządne i solidne jak kurtka ocieplana softshell Foxy. Nasz sklep bhp poleca kurtki ocieplane bomber oraz parki. Oferta na kurtki robocze zimowe Issa to także kurtki odblaskowe dla drogowców. Praktyczne do budownictwa kurtki 3W1 jak Triplo Issa i inne są bardzo popularne i chętnie kupowane w hurtowni bhp. Polecamy także do pracy kurtki przeciwdeszczowe które doskonale zabezpieczają przed deszczem.