• Kategorie
  • Parametry

Kombinezony robocze kombinezony jednorazowe i secjalistyczne  poleca sklep bhp

Kombinezony robocze to ważny dział naszego sklepu bhp. Ta odzież robocza może chronić przed wieloma zagrożeniami. Polecamy kombinezony robocze trudnopalne, antystatyczne odblaskowe Portwest, kombinezony jednorazowe Tyvek czy Protek System. Kombinezony jakie oferuje nasza hurtownia bhp są zróżnicowane pdo względem zagrożeń przed jakimi mają chronić. SKlpe bhp oferuje kombinezony robocze jednorazowe, chemiczne czy tekstylne doskonałe jako odzież robocza dla serwisanta czy mechanika.

Kombinezony robocze jednorazowe malarskie i chemiczne

To oferta jaką posiada nasz sklep bhp skierowaną do klientów którzy poszukują odzieży roboczej jednorazowej. Znajdziemy to kombinezony jednorazowe z polipropylenu. To ubranie robocze często określa się jako kombinezony malarskie. Kombinezony jednorazowe bhp stosowane są do ochrony ubrania przed ubrudzeniem. Oddzielną kategorią są kombinezony jednorazowe chemiczne, które chronią przed rozbryzgami cieczy i pyłów. Kombinezony robocze przeciwchemiczne to odzież ochronna specjalistyczna. Wiele modeli kombinezonów chemicznych to kombinezony robocze antystatyczne i bezpyłowe. Polecamy tu szczególnie kombinezony robocze DuPont np Tyvek i Tychem oraz kombinezony ochronne Protek System.

Kombinezony robocze serwisowe i ocieplane - kombinezony odblaskowe i trudnopalne

Do pracy gdzie wymagane jest ubranie robocze które nie jest jednorazowe a wykonane z materiału polecamy kombinezony robocze. To praktyczne rozwiazanie dla mechaników, serwisantów czy monterów. Ubranie robocze chroni odzież przed ubrudzeniem. Nasz sklep bhp poleca także kombinezony robocze odblaskowe i trudnopalne do pracy gdzie wymagana jest widoczność i gdzie pracownicy mają styczność z ogniem, iskrami i gorącem. Szczególnie polecamy kombinezony robocze Portwest oraz Snickers. Odzież robocza Portwest oferuje kombinezony robocze trudnopalne i antystatyczne, które są także odblaskowe z pasami ostrzegawczymi. Kombinezony robocze Portwest to odzież robocza która jest stosowana w trudnych warunkach. Hurtownia bhp posiada w sprzedaży także kombinezony robocze ocieplane do pracy zimą.