• Kategorie
  • Parametry
  • Kamizelki ostrzegawcze

Jako jedna z większych hurtowni bhp zaopatrujemy firmy budowlane oraz drogowe w różnorodny asortyment bhp. Odzież robocza odblaskowa to jedna z wiodących kategorii w tym zakresie. Jednym z uniwersalnych i popularnych produktów są kamizelki odblaskowe. Sklep bhp Optimum Oferuje w tej dziedzinie bardzo szeroki wybór od kamizelek jednokolorowych po dwukolorowe, zapinane na rzep czy zamek. W zależności od modelu dostępne są wersje ekonomiczne i tanie lub bardzie bogate. W tych drugich kamizelka robocza jest wyposażona w liczne kieszenie, identyfikator czy nawet światła led zwiększające widoczność.

Jaką kamizelkę roboczą odblaskową bhp wybrać?

Standardowa kamizelka robocza odblaskowa jest wykonana z fluorescencyjnego poliestru i posiada 2 pasy odblaskowe. Są one stosowane w budownictwie oraz przy budowie dróg, to popularna kamizelka ostrzegawcza dla drogowców. Obowiązkowo taka kamizelka powinna spełniać odpowiednie certyfikaty i normy aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo pracownikom. Popularnym modelem jest kamizelka odblaskowa siatkowa. Polecamy w naszej hurtowni bhp kamizelki Portwest a także tanie kamizelki budowlane odblaskowe takich marek jak Ardon, Procera, Urgent i inne. Standardowo kamizelki są w kolorze żółtym i pomarańczowym jednak np. firma Portwest oferuje także czerwone, niebieskie, granatowe czy nawet zielone kamizelki robocze. Niektóre modele kamizelki Snickers czy Portwest wyglądają jak kamizelki monterskie czy serwisowe. Sa wykonane z porządnych tkanin, posiadają liczne kieszenie. Kamizelka odblaskowa bhp z nadrukiem to świetny pomysł na promocję firmy i budowanie rozpoznawalności marki. Kamizelka z logo jest także odpowiednia dla osób kierujących ruchem czy dla inspektora bhp.

Kamizelka ostrzegawcza to produkt taże kojarzony jako wyposażenie kierowcy. Jest to obowiązkowe dla kierowców firm transportowych na większości zakładach ale też jest to przydatne ubranie dla zwykłego kierowcy. Oferujemy także kamizelki robocze dla dzieci czy kamizelki dla rowerzystów. Dla osób aktywnych polecamy w szczególności elastyczne szelki odblaskowe Ardon, które można dopasować do ciała tak aby nie krępowały ruchu. Nadają się do uprawiania sportów, biegania czy nordic walking.

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.