• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Zamość

Brak produktów do wyświetlenia

Czy w Twoim mieście znajduje się firma oferująca różnorodne ubrania i akcesoria ochronne do pracy? Nie potrzebujesz więcej szukać, ponieważ nasza hurtownia BHP w Zamościu oraz innych miastach kraju prowadzi sprzedaż przez Internet. Nasz sklep jest zawsze świetnie wyposażony, a Ty nie musisz nigdzie jeździć, aby zaopatrzyć się w niezbędną odzież BHP lub produkty robocze takie, jak obuwie, ubrania medyczne albo stosowane na budowie.

Przez dwadzieścia lat działalności w branży zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj oferować klientom wyłącznie wyroby najlepszych producentów. Stale wzbogacamy nasz sklep BHP z odzieżą roboczą i ochronną w nowy asortyment pochodzący m.in. od marek: Procera, Uvex Safety, Sara Workwear oraz Ardon.

Hurtownia BHP – współpraca dla firm z Zamościa z każdej branży

Nasz sklep bhp pozostaje otwarty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Chętnie podejmiemy stałą współpracę z firmą z Zamościa, a także obsłużymy jednorazowe zamówienie: hurtowe lub detaliczne. Posiadamy odzież roboczą dla każdej branży, dla pracowników przebywających w zakładzie pracy lub poza budynkiem.

Zapewniamy produkty do ochrony słuchu oraz wzroku, a także wyposażenie ppoż. W naszej hurtowni półki magazynowe są na bieżąco uzupełniane o nowy asortyment ochronny i odzież roboczą, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą liczyć na szybką dostawę. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym i czekaj na kuriera w swojej firmie lub domu w Zamościu!

 

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.