• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep BHP Suwałki

Brak produktów do wyświetlenia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży ubrań oraz akcesoriów ochronnych, przeznaczonych do pracy w wielu branżach.Prowadzimy sklep BHP z odzieżą roboczą, chemią gospodarczą i narzędziami do prac warsztatowych. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni z Suwałk i wielu innych okolic, z całej Polski. W naszej hurtowni można składać zamówienia online, co pozwala nam docierać z ofertą do wszystkich zainteresowanych.

Obuwie i rękawice robocze, odzież BHP, także ta trudnopalna i odblaskowa oraz HACCP, to tylko niektóre z kategorii produktów dostępnych w ofercie naszej hurtowni. Zaopatrujemy w niezbędny asortyment firmy przemysłowe, gastronomiczne, warsztaty mechaniki pojazdowej i wiele innych.

Sklep z odzieżą roboczą – Suwałki i okolice

Stale rozwijamy naszą firmę pod kątem asortymentu, a także kanałów dystrybucji. Nasza hurtownia BHP w Suwałkach świadczy usługi sprzedaży internetowej. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych pracowników klienci z każdego krańca Polski otrzymują zamówiony towar w krótkim czasie. Zawsze mają więc ubrania robocze i narzędzia na czas, co powoduje, że nie muszą czekać z zatrudnianiem nowych osób w swojej firmie.

Jeśli potrzebujesz bogato zaopatrzonego sklepu lub hurtowni BHP w Suwałkach, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczymy do Twojego zakładu pracy wszystko, czego potrzebujesz: od środków czystości, po narzędzia i odzież ochronną. W naszym sklepie posiadamy asortyment od producentów cenionych na całym świecie.

Nasz sklep bhp dostarcza buty robocze, odzież i pozostałe artykuły bhp z naszej siedziby w Tychach. Aktualnie nie posiadamy sklepu bhp w tej miejscowości.