• Kategorie
  • Parametry

Odzież robocza odblaskowa dla drogowców- ubranie robocze odblaskowe ostrzegawcze

Osoby wykonujące prace drogowe muszą nosić odpowiednie ubrania ochronne. Wynika to bezpośrednio z norm BHP oraz obowiązujących przepisów prawa. Firmy zatrudniające robotników drogowych powinny inwestować w wysokiej klasy odzież dla drogowców. Warto robić to, korzystając z oferty naszego sklepu BHP online. W naszej hurtowni BHP można znaleźć starannie odszyte i odpowiednio zaprojektowane modele kurtek roboczych, bluz, kamizelek odblaskowych czy spodni roboczych. Specjalne materiały sprawiają, że noszone ubrania będą doskonale widoczne nawet z bardzo dużych odległości. Dlatego właśnie są tak doceniane przez kolejne grupy Klientów.

Odzież robocza odblaskowa – standard, którego nie może zabraknąć

Elementy odblaskowe w przypadku strojów noszonych przez pracowników drogowych są bardzo ważną sprawą. Zastosowanie specjalnych tkanin odbijających światło sprawia, że robotnicy drogowi czy pracownicy służb oczyszczania miasta są widoczni z daleka. Dzięki temu udaje się uniknąć tragicznych w skutkach wypadków. Utrzymanie świetnej widoczności jest także możliwe dzięki materiałom fluorescencyjnym w kolorach żółtym i pomarańczowym, które w świetle dziennym także zwracają uwagę z dużej odległości. Taka kombinacja cech jest przydatna i sprawdzona w bardzo wielu okolicznościach.

Trwała i niedroga odzież ostrzegawcza – można ją kupić od ręki

Aktualnie wśród naszych licznych propozycji z łatwością uda się znaleźć standardowe ubrania robocze niezbędne pracownikom wykonującym obowiązki na drogach lub na poboczach. Są to takie rozwiązania jak kamizelki odblaskowe, bluzy robocze, spodnie ostrzegawcze czy kurtki odblaskowe. Bardzo starannie dobieramy oferowane stroje. Tym samym wszystkie ubrania ostrzegawcze nie tylko są zauważalne z wielu metrów, ale też bardzo wygodne w noszeniu. To ważne dla pracowników, którzy często spędzają w nich sporo godzin w ciągu doby.

Oferta dla przedsiębiorców i służb samorządowych

Do naszych propozycji dostępnych w internetowym sklepie BHP sięgają rozmaite podmioty. Naszymi Klientami są firmy zajmujące się realizacją prac drogowych, serwisem sygnalizacji świetlnej czy malowaniem pasów, a także firmy budowlane. Od lat naszymi partnerami są także lokalne samorządy, którym zależy na właściwym wyposażeniu swoich pracowników. Ci zajmujący się działaniami na drogach muszą mieć do dyspozycji wymagane prawem stroje. Ubranie odblaskowe to standard, a my dostarczymy każdy potrzebny model w bardzo korzystnej cenie. Pozytywne opinie naszych zadowolonych partnerów to najlepsze podsumowanie.

Wysoka jakość obsługi i zamówienia zawsze na czas

Nasz zespół pracuje zawsze dla dobra Klientów. Z myślą o nich dobieramy ubrania dla drogowców renomowanych marek. Idzie za tym wysoka jakość, odporność na zużycie czy mechaniczne uszkodzenia. Rekomendujemy takich producentów jak CXS Canis, Polstar, Ardon, REIS, LH Leber&Hollman, czy Portwest Bizflame oraz Snickers. Czuwamy nad tym, aby wszystkie egzemplarze oddawane w ręce nabywców spełniły oczekiwania w każdym aspekcie. Polecamy kontakt z naszymi ekspertami i zapraszamy do składania zamówień. Wszystkie przesyłki dostarczymy błyskawicznie prosto do Klienta.

Odzież robocza odblaskowa ostrzegawcza - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież ochronną dla drogowców?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

ODZIEŻ OSTRZEGAWCZA - UBRANIE ODBLAKSOWE DLA DROGOWCÓW, BUDOWLAŃCÓW I NIE TYLKO

 

Odzież ostrzegawcza została stworzona z myślą o pracownikach poruszających się przy drodze oraz dla osób pracujących przy ograniczonej widoczności. 

Cechą charakterystyczną odzieży ostrzegawczej są po pierwsze: pasy ostrzegawcze odblaskowe odbijające światło i zwiększające widoczność, a po drugie kolor: najczęściej odzież ta występuje w intensywnych fluorescencyjnych kolorach jak pomarańczowy czy żółty / seledynowy. Odzież robocza tej kategorii występuje także w innych kolorach jak czerwony, szary czy granatowy, nie jest to wówczas odzież dla drogowców a raczej odzież robocza przeznaczona dla innych grup zawodowych, dla których ważne jest bezpieczeństwo i widoczność.

Odzież ostrzegawcza posiada, jak już było to wspomniane powyżej, elementy czy pasy odblaskowe, które działają na zasadzie odbijania światła. Aby ubrania były dopuszczone do użytku zawodowego, odzież ostrzegawcza powinna spełniać wymagania normy EN-ISO-20471

 

PARAMETRY MATERIAŁU ODBLASKOWEGO

 

Materiał odblaskowy z którego powstają ubrania ostrzegawcze dla drogowców można podzielić na klasy. Najwyższa jakość materiału dla odzieży profesjonalnej o najlepszej jakości posiada współczynnik na poziomie 400-500 kandeli, co pozwala dostrzec pracownika w odległości około 300 m. Niższa II klasa to materiał o odblaskowości, której parametr wynosi min 330 (cd/lx/m2) i jest także dedykowany do odzieży profesjonalnej.

Materiał odblaskowy klasy  o odblaskowości początkowej od 250 jednostek kandeli.

 

ODZIEŻ DLA DROGOWCÓW - JAKĄ WYBRAĆ?

 

Jaką odzież roboczą dla drogowców wybrać? Przed tym pytaniem stoją zapewne właściciele wielu firm pracujących przy drogach, ich remontach i innych pokrewnych branżach. Choć jak to zazwyczaj bywa, przy stawianiu takich pytań, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co my, jako dystrybutor odzieży roboczej możemy zarekomendować, to wybór odzieży znanych i cenionych producentów. Wybierając odzież certyfikowaną, dobrej jakości o dobrych parametrach, mamy pewność, iż ludzie są odpowiednio zabezpieczeni i są widoczni.

 

UBRANIE ODBLASKOWE PORTWEST

 

 

Jedną z pierwszych firm, które pragniemy zarekomendować to odzież robocza tego producenta. Portwest oferuje odzież odblaskową  wysokiej jakości. Cechą najważniejszą jest zgodność z najnowszą normą EN ISO 20471 oraz z ANSI/ISEA 107 i AS/NZS 4602.1. Ubrania dla drogowców wyróżniają się wyglądem i modnym designem oraz parametrami technicznymi. Istotne jest także to, że wiele produktów było testowanych po cyklu 50 prań na zgodność z EN ISO 20471. Portwest oferuje w tej tylko kategorii odzieży roboczej ponad 170 produktów ostrzegawczych w tym: odzież roboczą, oddychającą odzież przeciwdeszczową, odzież przeciwdeszczową INDUSTRY oraz podstawową linię odzieży ostrzegawczej przeciwdeszczowej, odzież lini PWR, polary ostrzegawcze, softshelle ostrzegawcze, kamizelki ostrzegawcze, odzież dziecięcą ostrzegawczą i wiele innych. Odzież ostrzegawcza Portwest może być także z powodzeniem użytkowana przez pracowników kolei, gdyż firma oferuje odzież roboczą zgodną z normą RIS 3278-TOM.23.

UBRANIE ODBLASKOWE POLSTAR

 

Odzież robocza Polstar z linii FLASH jest także godna polecenia dla osób szukających odzieży ostrzegawczej. Ubrania robocze są bardzo przyjemne w dotyku, bardzo solidnie odszyte. Gramatura 260 g.m2 oraz zawartość bawełny na poziomie 55% sprawia, iż jest to bardzo dobre ubranie dla drogowców, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Ubranie pozwala lepiej skórze oddychać i zapobiega nadmiernemu poceniu się. Certyfikat CE kat. II, zgodność z wymogami nor­my EN-471. Tkanina z której wykonano ubranie robocze ma wysoką widoczność oraz jakość. Atutem są podwójne pasy odblaskowe zapewniające maksymalne bezpieczeństwo w warunkach złej widoczności.

UBRANIE OBLASKOWE LH CZYLI  Leber&Hollman

 

 

Tutaj marka oferuje podstawowy zestaw odzieży odblaskowej linii FORMEN oznaczonej symbolem LH-FMNX. Ubranie robocze posiada zgodność na normę EN 20471 na materiał oraz pasy odblaskowe. Ubrania robocze tej linii są odpowiednia dla pracowników zajmujących się budową dróg, pracami budowlanymi, pracami montażowo-serwisowymi,  usług ochrony, logistyki, transportu, operatorów maszyn i wielu innych. Ubranie jest bardzo solidne, wykonane z tkaniny o gramaturze 270 g/m2 oraz zawartości bawełny na poziomie 20%

Ubrania robocze Snickers to wysoka jakość, wiedzą o tym doskonale użytkownicy tejże marki. Snickers oferuje oprócz tradycyjnej linii odzieży roboczej, także ubrania hi-vis. Firma stawia za priorytet  bezpieczeństwo osobiste. Pasy odblaskowe  w kurtkach roboczych, kamizelkach ostrzegawczych, t-shirtach czy koszulach polo zostały umieszczone we wszystkich najważniejszych miejscach m.in. nad ramionami, dzięki czemu została zapewniona dokonała widoczność, także podczas pochylonej pozycji. Z kolei kurtki ostrzegawcze czy spodnie robocze  zostały wykonane z bardzo wygodnej tkaniny bawełnianej od wewnątrz oraz poliestru na zewnątrz, który chroni ubranie przed zabrudzeniem. Ubrania Snickers są przy tym niezwykle wygodne i posiadają wiele udogodnień w formie kieszeni. UBRANIE ODBLAKSOWE PROJOB Odzież robocza szwedzkiego producenta o bardzo dobrej jakości. Ubrania robocze są zgodne z normą EN471-CLASS 2. Projob oferuje ubrania w bardzo fajnym i modnym wyglądzie, o doskonałych parametrach oraz w kilku wersjach kolorystyczny. Jest to odzież robocza godna polecenia i jest dostępna w naszym sklepie on-line.