• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki robocze REIS

KURTKA OCHRONNA KSL REIS
Produkt niedostępny
KURTKA OCHRONNA VIPER REIS
Produkt niedostępny
KURTKA OCIEPLANA OCHRONNA RELAX REIS
Produkt niedostępny
KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA HUSKY REIS
Produkt niedostępny

Wybierając odzież do pracy kierujemy się najczęściej warunkami jakie panują na stanowisku pracy, jakością odzieży a także ceną jaką oferuje sprzedawca. Wśród propozycji marki Reis znajdziemy bogaty wybór kurtek roboczych dostosowanych do obowiązujących norm bezpieczeństwa w korzystnych i dostępnych cenach.

Kurtka ostrzegawcza REIS - kurtka robocza odblaskowa dla drogowców - poznaj co oferuje nasz sklep bhp

Odzież odblaskowa ma za zadanie zapewnić wysoką widoczność osobom przebywającym blisko drogi. Konieczna jest więc dla osób pracujących w branży budowlanej, przy budowie dróg w służbach porządkowych i w branżach pokrewnych. Wśród kurtek ostrzegawczych Reis na uwagę zasługuje kurtka BLUE-YELLOW-J i BLUE–ORANGE-J. Kurtka robocza ocieplana w wyraźnych ostrzegawczych kolorach posiada ocieplenie i właściwości przeciwdeszczowe dzięki czemu spełni swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Inną propozycją jest kurtka ochronna przeciwdeszczowa KPDPUFLUO. Bardzo wytrzymała gdyż wykonana z materiału o grubości tkaniny 0,50mm zapewnia swobodę ruchów. Kurtka odblaskowa REIS sprawdzi się jako kurka dla drogowców czy kurtka budowlana. REIS oferuje kurtki przeciwdeszczowe a także kurtki ocieplane odblaskowe oraz kurtkę softshell .

Kurtka robocza ocieplana REIS - kurtka budowlana i dla drogowców na zimę

Wśród kurtek roboczych na zimę marki REIS znajdziemy bardzo różnorodne propozycję. Są to kurtki nie tylko typowo robocze, ale również nadające się do codziennego użytkowania jak na przykład model kurtki DARKSTAR którego przedłużany krój i futerko wokół kaptura nadaje wygląd bardzo modnej kurtki parki. Warto zwrócić też uwagę na kurtkę CZAPLA2 która oferuje rozwiązanie 2w1 i ma odpinane rękawy. Po odpięciu rękawów uzyskujemy praktyczny roboczy bezrękawnik. Takie rozwiązanie sprawia, że kurtka ma bardziej uniwersalne zastosowanie i może być stosowana przed większą część roku. Wszystkie kurtki REIS przeznaczone na okres zimowy posiadają solidne ocieplenie gwarantujące ochronę przed chłodem. Dzięki temu kurtka robocza jest ciepła. Większość modeli oferowanych przez producenta jest wodoodpornych. Jest to bardzo istotne w pracy na dworze, gdzie pracownicy są narażeni na opady deszczu lub śniegu. OChrona przed wiatrem jest także istotna dlatego polecamy kurtki z kapturem. Kurtki ocieplane występują jako kurtka ocieplana budowlana, kurtka ocieplana odblaskowa lub sportowa. Kurtka REIS bez względu na model to świetna propozycja dla osób szukających ekonomicznej oferty. Tania kurtka robocza to np kurtka ocieplana Master czy Wincuff.

Robocze kurtki przejściowe REIS - propozycje naszej hurtowni bhp

W okresie wiosennym lub jesiennym gdzie pogoda bywa zmienna warto zaopatrzyć się w kurtkę dostosowana do panujących warunków atmosferycznych. Ciekawą propozycją jest kurtka NEBULA marki REIS świetna propozycja na wiosenne oraz jesienne dni. Na uwagę zasługuje fakt, że kurtka NEBULA została wyposażona w słuchawki, które są wbudowane w troczki z zakończeniem w zewnętrznej kieszeni. W ofercie znajdują się też propozycje dla Pań. Przykładem damskiej kurtki roboczej jest model DISCOVER. Jest to pikowana kurtka niezwykle lekka z kapturem. Dopasowany taliowany krój sprawia, że Panie czują się w niej komfortowo, natomiast sportowy design pozwala na używanie kurtki także po pracy. W ofercie REIS jest kurtka robocza damska i męska.