• Kategorie
  • Parametry
  • Gumowce i gumofilce ocieplane

Gumofilce ocieplane  - tanie buty robocze bez podnoska do pracy w sklepie bhp z obuwiem roboczym i ochronnym

Jedną z ciekawszych propozycji na obuwie robocze są gumofilce ocieplane, które mają za zadanie zapewnić nam wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. W naszym sklepie i hurtowi Optimum bhp znajdą Państwo dobrze rozbudowaną ofertę na tego typu obuwie do pracy w trudnych warunkach. Gumofilce ocieplane dostępne są w kilu wersjach kolorystycznych dlatego bez problemu dopasujemy je do naszych indywidualnych upodobań oraz do pozostałych elementów stroju ochronnego pracownika tak aby tworzyły spójną całość. Ponadto posiadają one różne wysokości oraz spełniają określone normy bezpieczeństwa dlatego mamy możliwość zaopatrzyć się w gumofilce ocieplane z podnoskiem ochronnym czy też z wkładką antyprzebiciową. Ze względu na szeroki przedział cenowy możemy wybrać obuwie z wyższej półki cenowej lub z niższej, które pochodzi od znanych i cenionych producentów.

Gumofilce ocieplane to popularne buty gumove PCV na zimę w sklepie bhp

Damskie i męskie gumofilce ocieplane przede wszystkim zapewniają nam wysoki poziom ochrony podczas pracy w wilgotnym środowisku oraz dbają o to aby stopa pozostała sucha co również ma duży wpływ na komfort użytkowania. Warto również dodać, że gumofilce ocieplane posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania oraz chętnie stosowane są przez klientów naszego sklepu bhp nie tylko w celach zawodowych ale również do użytku codziennego np. do pieszych wycieczek po lesie lub do prac ogrodowych. Wybrane modele zakończone zostały kołnierzem ze ściągaczem co daje nam możliwość dopasowania ich idealnie do naszych potrzeb. Jak widać istnieje wiele ciekawych propozycji na gumofilce ocieplane. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp. Polecamy !

 

Obuwie robocze Kraków, obuwie robocze Warszawa, obuwie robocze Poznań, obuwie robocze Wrocław, obuwie robocze Katowice, obuwie robocze Rzeszów, obuwie robocze Gdańsk, obuwie robocze Gliwice, obuwie robocze Łódź, obuwie robocze Szczecin, obuwie robocze Częstochowa, obuwie robocze Gorzów Wielkopolski, obuwie robocze Kołobrzeg, obuwie robocze Gdynia, obuwie robocze Świnoujście, obuwie robocze Zielona Góra, obuwie robocze Bydgoszcz, obuwie robocze Toruń,