• Kategorie
  • Parametry
  • Ubrania robocze komplet

Komplety odzieży roboczej - uniwersalne ubranie robocze bhp w naszym sklepie 

 

Wybierając odzież roboczą do pracy bardzo często zależy nam na tym aby jej wszystkie elementy były spójne oraz idealnie do siebie pasowały. W zależności od tego w jakim środowisku pracujmy, na jakie niebezpieczeństwa jesteśmy narażenia oraz od warunków atmosferycznych na rynku dostępne są różnorodne ubrania robocze. Komplety to tak naprawdę najlepsza propozycja dla osób, które nie chcą samodzielnie dopasowywać każdego elementu stroju ochronnego osobno. Dodatkowo stawiając na takie rozwiązanie możemy być pewni, że nasze ubranie robocze wygląda estetycznie oraz profesjonalnie przez jednolity wzór i kolor jaki posiada. Komplety robocze mogą składać się z innych elementów najczęściej jednak jest to zestawienie spodni roboczych do pasa lub spodni typu ogrodniczki oraz bluzy lub kurtki ochronnej. W naszej ofercie znajdą Państwo komplety na uniwersalna odzież do pracy w każdych warunkach lub specjalistyczne ubrania robocze o właściwościach trudnopalnych. Pracownikom zewnętrznym zwłaszcza tym którzy wykonują swoje obowiązki blisko drogi polecamy zaopatrzyć się w komplety ubrań roboczych w wersji ostrzegawczej. Fluorescencyjna kolorystyka oraz pasy odblaskowe zapewnią wysoki poziom widoczności w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Będzie to zatem świetna propozycja dla pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Do pracy w okresie jesienno zimowy z pewnością niezbędne okażą się komplety odzieży roboczej w wersji ocieplanej składające się ze spodni oraz grubej kurtki roboczej. Zapewnią nam one wysoki komfort termiczny podczas pracy w niskich temperaturach. Jednym z chętniej wybieranych kompletów w naszym sklepie bhp są również komplety przeciwdeszczowe, które powinien posiadać każdy pracownik wykonujący swoją pracę na świeży powietrzu. Szeroka gama rozmiarów i kolorów a także duży przedział cenowy sprawi, że każdy będzie w stanie dobrać ubranie robocze bhp idealne do swoich potrzeb. Posiadamy produkty od znanych i cenionych producentów, którzy oferują nam wyłącznie wysokiej jakości odzież ochronną o gotowe komplety ubrań roboczych np  Ardon, Sara Workwear, CXS Canis czy Snickers Workwear to tylko niektóre marki, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Damskie i męskie komplety ubrań wykorzystywane mogą być na magazynach, halach produkcyjnych, przy pracach remontowo-budowlanych itp. Pamiętajmy również aby dobrać odpowiedni rozmiar i krój kompletu odzieży roboczej, który będzie zapewniać wysoki komfort użytkowania.

Ubranie robocze - jaka powinna być wygodna odzież robocza do pracy?

Pracując fizycznie warto zwrócić uwagę na jakość odzieży roboczej i jej odpowiedni dobór. Bo kupując ubranie robocze warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i kupić ubranie z którego będziemy zadowoleni. inne ubranie bhp będzie odpowiednie dla kobiety inne dla mężczyzny. Podobnie pod względem wykonywanej pracy, inne oczekiwania ma budowlaniec, inne pracownik produkcji w inne recepcjonistka.

Ubranie robocze - postaw na wygodną odzież roboczą

Zdecydowanie nasz sklep bhp poleca kupić ubranie robocze, które będzie wygodne, wykonane z dobrej jakości tkanin. Osobom pracującym aktywnie i dynamicznie polecamy niezwykle wygodne ubranie robocze ze stretchu, które jest bardzo elastyczne. Taka odzież robocza nie krępuje ruchów. Materiał poddaje się, nie uwiera, lekko się rozciąga i w znacznym stopniu zwiększa wygodę podczas pracy, co jest bardzo pozytywnie oceniane przez klientów naszego sklepu bhp.

Ubranie robocze męskie i damskie - odzież robocza dostosowana do wymagań kobiet i mężczyzn

Nasz sklep bhp posiada rozbudowaną ofertę odzieży roboczej dla obu płci. Ubranie robocze męskie to najbardziej popularny produkt w tej kategorii i oferta naodzież roboczą męską jest szeroka. Oferujemy nie tylko komplety ubrania roboczego. W większości przypadków ubranie robocze można skompletować dowolnie, wybierając samodzielnie spodnie robocze i bluzę roboczą. Uboższą ofertę ale bardzo ciekawą oferujemy kobietom. Ubranie robocze damskie najłatwiej skompletować, kupując oddzielnie spodnie robocze damskie i bluzę. Można także skorzystać z gotowych zestawów produktów unisex jak ubranie Brixton Classic czy ubranie Master Reis, które mają bardzo szeroką rozmiarówkę dla kobiet i mężczyzn.

Ubranie robocze monterskie i budowlane. A może ubranie robocze odblaskowe? Nasz sklep bhp ma wszystko czego potrzebujesz

Aby sprostać wymaganiom klientów odwiedzających nasz sklep bhp staramy się dostosować ofertę do bardzo różnorodnych wymagań i oczekiwań klientów. Każdy z nich ma swoje wymogi, na inne aspekty zwraca uwagę. Dlatego oferta jaką prezentuje naszahurtownia bhp jest tak szeroka. W dziale „odzież robocza ” znajdziemy szeroki wybór ubrań bhp. Ubranie robocze dla pracowników produkcji to zestaw który powinien być wykonany z bawełny lub mieszanki poliestru i bawełny. Pracownikom budowlanym szukającym odzieży roboczej polecamy ubranie robocze z dodatkiem poliestru. Takie ubranie jest bardziej wytrzymałe oraz odporne na zabrudzenia. Dobrym dodatkiem są wzmocnienia z Cordury. Do pracy przy drodze warto kupić ubranie robocze odblaskowe, które zazwyczaj jest żółte lub pomarańczowe. Dostępne jest ubranie robocze ostrzegawcze np granatowe z pasami odblaskowymi. Z kolei do pracy podczas opadów nieodłącznym elementem ubioru powinno być ubranie robocze przeciwdeszczowe.