• Kategorie
  • Parametry
  • Spodnie robocze odblaskowe i ostrzegawcze - odzież robocza odblaskowa

Spodnie robocze odblaskowe - ostrzegawcza odzież ochronna

Podstawowym zadaniem odzieży roboczej jest zapewnienie wysokiego poziomu ochrony oraz komfortu użytkowania. W zależności od tego w jakim środowisku wykonywana jest nasza praca oraz na jakie zagrożenia nas naraża na rynku istnieje wiele rodzajów odzieży ochronnej skierowanej pod konkretne grupy zawodowe. Ważną role wśród pracowników służb drogowych i porządkowych z całą pewnością będzie odgrywać odzież robocza ostrzegawcza. Wykonana została we fluorescencyjnych kolorach z pasami odblaskowymi, które zwiększają widoczność użytkownika w miejscach gdzie jest ona ograniczona. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się spodnie robocze odblaskowe w wersji ostrzegawczej. Dostępne są w wersji spodni roboczych do pasa, spodni typu ogrodniczki oraz lekkich szortów do pracy na lato. To jaki rodzaj spodni ostrzegawczych wybierzemy zależy od naszych wymagań oraz oczekiwań. W naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp posiadam dobrze rozwiniętą ofertę ostrzegawczych spodni roboczych. Szeroki przedział cenowy, duża gama rozmiarów i kolorów oraz modne i sportowe fasony pozwolą na dobranie idealnego modelu spodni odblaskowych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Spodnie robocze odblaskowe Portwest

Spodnie robocze ostrzegawcze marki Portwest to świetna propozycja dla wymagających klientów. Dostępne są w wersji spodni do pasa z krótkimi lub długimi nogawkami oraz ogrodniczek roboczych. Ciekawą propozycją są ostrzegawcze spodnie w wersji trudnopalnej, które chronią przed ciepłem konwencyjnym, kontaktowym oraz przed odpryskami stopionego metalu. Dodatkowo dostępne są również spodnie robocze ostrzegawcze oddychające, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ostrzegawcze spodnie przeciwdeszczowe posiadają elastyczną gumkę w pasie, która dopasowuje się do ruchów użytkownika. Damskie i męskie spodnie odblaskowe Portwest posiadają również funkcjonalne kieszenie w tym kieszenie kaburowe lub kieszenie na nakolanniki, które w znaczny sposób ułatwią pracę wykonywaną w pozycji klęczącej.

Spodnie robocze odblaskowe CXS Canis

W oferciespodni roboczych odblaskowych czeskiego producenta CXS Canis znajdziemy szorty spodnie do pasa oraz ogrodniczki. Wykonane zostały we fluorescencyjnym kolorze żółtym lub pomarańczowym lub w klasycznym kolorze z zamieszczonymi pasami odblaskowymi. Stosunkowo tanie spodnie robocze ostrzegawcze dla drogowców posiadają takie udogodnienia jak regulowana szerokość nogawek, praktyczne kieszenie oraz pas z szlufkami. Dostępne są w wersji ocieplanej i wodoodpornej. Ostrzegawcze spodnie robocze CXS Canis występują również w komplecie z przeciwdeszczową kurtką odblaskową. 

Spodnie robocze odblaskowe Delta Plus 

Dużym zainteresowaniem cieszą się również ostrzegawcze spodnie robocze marki Delta Plus. Pomarańczowe lub żółte spodnie odblaskowe z pasami odblaskowymi dostępne w wersji z długimi lub krótkimi nogawkami oraz w formie ocieplanych ogrodniczek. Spodnie z praktycznymi kieszeniami oraz gumką w talii po bokach przyciągają uwagę klientów naszego sklepu bhp. Ostrzegawcze ogrodniczki posiadają elastyczne szelki z możliwością regulacji dzięki czemu możemy dopasować długość spodni do indywidualnych potrzeb pracownika. Polecamy spodnie robocze ostrzegawcze Delta Plus do pracy w warunkach ograniczonej widoczności.

Spodnie robocze odblaskowe Ardon

Ardon w swojej ofercie posiadaostrzegawcze spodnie robocze do pasa i ogrodniczki. Wybrane modele dostępne są w wersji trudnopalnej o właściwościach antyelektrostatycznych oraz w wersji przeciwdeszczowej. Mocne i wytrzymałe na uszkodzenia spodnie robocze odblaskowe Ardon z dużą ilością praktycznych kieszeni, w niektórych modelach jest to również kieszeń na nakolanniki, sprawdzą się podczas prac remontowo-budowlanych oraz w branży transportowej.

Spodnie robocze odblaskowe Leber&Hollman

Tanie spodnie ostrzegawcze oferuje nam marka Leber&Hollman gdzie dostaniemy spodnie odblaskowe typu ogrodniczki lub spodnie do pasa z krótkimi nogawkami. Ogrodniczki odblaskowe dodatkowo w wersji ocieplanej, zapewnią wysoki komfort termiczny natomiast szorty odblaskowe sprawdza się podczas pracy w upalne dni. Wszystkie modele posiadają pasy odblaskowe oraz funkcjonalne kieszenie.

Spodnie robocze odblaskowe Issa

Odblaskowe spodnie robocze ISSA to długie spodnie do pasa o właściwościach wodoodpornych. Wykonane zostały z materiału softshell, który pozwala skórze oddychać . Funkcjonalności dodają praktyczne kieszenie w tym kieszenie na nakolanniki, które pozwolą na swobodne wykonywanie pracy w pozycji klęczącej. 

Spodnie robocze odblaskowe Snickers Workwear

Wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższej jakości produktu niezależnie od ceny chętnie polecamy spodnie robocze ostrzegawcze Snickers Workwear. Wytrzymałe spodnie, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne sprawdzą się podczas wykonywania najtrudniejszych prac. Dużym atutem jest zastosowanie ciemnej kolorystyki dzięki czemu zabrudzenia nie będą tak szybko i łatwo widoczne. Spodnie odblaskowe Snickers dostępne również w wersji ocieplanej oraz trudnopalnej odporne na działanie łuku elektrycznego. Dostępne są w wersji spodni do pasa z długimi lub krótkimi nogawkami oraz odblaskowych ogrodniczek. Na plus działają również worki kieszeniowe, wzmocnienia materiału w najbardziej newralgicznych miejscach, wyprofilowane nogawki oraz kieszenie na nakolanniki. Damskie i męskie spodnie odblaskowe Snickers Workwear zadowolą najbardziej wymagających klientów. 

Spodnie robocze odblaskowe Projob

Równie wytrzymałe spodnie odblaskowe oferuje nam marka Projob. Spodnie robocze ostrzegawcze do pasa z długimi nogawkami lub o długości ¾ posiadają dużą ilość udogodnień, które podnoszą funkcjonalność i popularność spodni. Niektóre modele dostępne są w funkcjonalnej wersji 5w1 z funkcjonalnymi kieszeniami oraz regulowanymi uchwytami na młotek. 

Spodnie robocze odblaskowe w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą ostrzegawczą

Marka Stalco posiada spodnie robocze ostrzegawcze do pasa lub ogrodniczki w stonowanej kolorystyce z wstawkami odblaskowymi natomiast w ofercie marki Procera i Polstar dostępne są tanie spodnie odblaskowe dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem odblaskowych spodni roboczych zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną w naszym sklepie i hurtowni Optimum bhp.