• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice robocze ochronne CXS Canis

Sklep Optimum BHP poleca rękawice robocze CXS Canis 

Rękawice robocze CXS Canis oferowane przez nasz sklep bhp to jedna z ciekawszych propozycji na ekonomiczne oraz uniwersalne środki ochrony dłoni. Ze względu na szeroki przedział cenowy w jakim dostępne są rękawiczki ochronne czeskiego producenta praktycznie każdy zainteresowany niezależnie od tego jakim budżetem dysponuje będzie w stanie dopasować coś dla siebie. Ponadto rękawice bhp CXS Canis dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów dzięki czemu bez względu na nasze potrzeby oraz upodobania znajdziemy model odpowiedni dla siebie. Swoją popularność rękawice robocze Canis zyskały ze względu na szeroki zakres zastosowania ponieważ nasz sklep bhp z doświadczenia wie, że sprawdzą się one zarówno podczas pracy na świeżym powietrzu w różnych warunkach atmosferycznych oraz w pracy w zamkniętych pomieszczeniach typu hale produkcyjne czy magazyny. Dodatkowo wybrane rękawice ochronne CXS Canis są chętnie stosowane w gospodarstwie domowym co również ma wpływ na ich popularność. Producent w swojej ofercie posiada kilka ciekawych modeli na rękawice damskie, które cechują się modną kolorystyką oraz estetycznym wykonaniem co przyciągnie uwagę nawet najbardziej wymagających Pań. Jeżeli wykonujemy swoje obowiązki na świeżym powietrzu w niskich temperaturach możemy sięgnąć po rękawice ocieplane CXS Canis zapewniające wysoki komfort termiczny. 

Szeroka oferta na rękawiczki robocze CXS Canis. Polecamy rękawice skórzane, powlekane, wzmacniane skórą producenta CXS Canis

W ofercie na rękawice zimowe znajdziemy rękawice skórzane, wzmacniane skórą lub też powlekane. Na uwagę zasługują również rękawice ochronne CXS wykonane we fluorescencyjnych kolorach co zwiększy widoczność użytkownika w niedostatecznie dobrze oświetlonych miejscach dlatego nic dziwnego, że są one najchętniej wybierane przez pracowników służb drogowych oraz porządkowych. Kolejną bardzo popularną propozycją są rękawice jednorazowe CXS Canis sprzedawane w opakowaniach po 100 sztuk dzięki czemu starczy nam ono na dłuższy okres czasu. W zależności od tego po jakie rękawiczki bhp CXS Canis sięgniemy mogą być one zakończone elastycznym ściągaczem w nadgarstku czy usztywnionym mankietem o różnej długości. Bardzo popularne są również rękawice antywibracyjne CXS, które zmniejszają odczucie drgań występujących podczas pracy z różnymi narzędziami. Wybierając rękawie robocze CXS Canis ważne jest aby w odpowiedni sposób dopasować ich rozmiar ponieważ ma to wpływ na komfort użytkowania, który zaś przekłada się na wydajność pracownika oraz jakość wykonywanej pracy. Wysoki stosunek jakości do ceny, szeroki zakres zastosowania oraz komfort użytkowania to główne atuty jakimi mogą pochwalić się rękawiczki ochronne Canis co wpływa na ich popularność o czym świadczy ilość składanych na nie zamówień każdego dnia. Jeżeli chcą Państwo samodzielnie przekonać się o możliwościach jakie dają nam rękawice robocze CXS Canis nasz sklep bhp zachęca wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą na nie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!