• Kategorie
  • Parametry
  • Półbuty robocze ochronne Polstar - sklep internetowy OptimumBHP

Półbuty robocze Polstar – Obuwie robocze Bearfield, NS, Max-popular

 

Ten rodzaj obuwia roboczego chroni stopy przed różnymi zagrożeniami zewnętrznymi, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne, oparzenia czy chronią przed działaniem ciepła, zimna i wody. Dostępne w naszym sklepie BHP buty robocze posiadają rożne kategorii ochrony, od O1 do S3 a także z dodatkowymi właściwościami ochronnymi w postaci podeszwy SRC – czyli odpornej na poślizg na różnych podłożach, m.in. na podłożu ceramicznym, czy stalowym. Posiadamy obuwie ochronne Polstar z podnoskiem ochronnym a także z wkładką antyprzebiciową oraz buty antypoślizgowe antypoślizgowe. Dostępne są również półbuty robocze Polstar, które nie posiadają żadnych cech ochronnych i zazwyczaj przeznaczone są do stosowania codziennie w celach turystycznych lub w miejscach pracy gdzie nie jest potrzebna wysoka ochrona stóp i dozwolone jest używanie butów roboczych bez żadnej dodatkowej ochrony. Ten rodzaj butów bhp zapewnia podstawową ochronę przed różnymi warunkami pracy.  Dlatego bardzo ważne jest aby dobrać odpowiednie obuwie do wykonywanej pracy. Pozwoli to uniknąć wszelkich zagrożeń oraz przede wszystkim pozwoli na komfortową pracę, co jest bardzo istotne, jeśli spędzamy w butach roboczych niekiedy długie godziny, dlatego bardzo ważne jest aby zapewniały pełną wygodę podczas całego dnia pracy. Polstar oferuje buty Bearfield, buty NS czyli tanie buty robocze, oraz także tanie buty Max-Popular.
Zazwyczaj wybierając buty robocze, nastawiamy się na zakup jednej pary na dłuższy okres użytkowania, dlatego warto wybierać produkty znanego i cenionego producenta, który wykonując swoje obuwie zapewnia o trwałości i wygodzie. Oraz który jest sprawdzony przez innych użytkowników, który jest chwalony i często wybierany. Takim producentem jest Polstar, który oferuje nam solidne półbuty robocze w atrakcyjnej cenie. Dostępne modele w naszym sklepie internetowym Bhp zostało wykonane, m.in. ze skóry nubukowej, skóry zamszowej, z dwoiny bydlęcej, z przewiewnej siateczki czy mikrofibry. Nasi klienci zwracają również uwagę na wygodną i przyjemną dla stopy wkładkę, która poprawia komfort chodzenia. Buty robocze skórzane dostaniemy jako buty robocze damskie i buty robocze męskie. Buty Polstar to także buty welurowe i tekstylne. Oferowane obuwie robocze zależnie od wybranego modelu czy kategorii idealnie sprawdzi się na magazynie, hali produkcyjnej i sprzedażowej, w budowlance, dla monterów i serwisantów, w magazynie i dla kierowców, również do użytku osobistego, ponieważ niektóre modele mają bardzo atrakcyjny wygląd, który nie tylko ochrania stopy ale również ma ich wygląd wcale nie przypomina tradycyjnego obuwia ochronnego. Przydadzą się również przy pracach wykończeniowych czy u elektryka, ponieważ wybrane modele posiadają właściwości antyelektrostatyczne, chronią przed przepływem prądu, są to buty robocze ESD antyelektrostatyczne. Zaletą obuwia Polstar jest atrakcyjna cena oraz wygoda użytkowania. Półbuty Polstar posiadają wiązanie na sznurowadła, które dają szeroką możliwość wiązania i rozszerzenia obuwia do indywidualnych potrzeb. Przez tą cechę są bardzo wygodne w użytkowaniu. Każde obuwie dostępne w naszej hurtowni internetowej bhp w kategorii ochrony, spełnia normy i przepisy BHP, które są przestrzegane w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Oferowane buty robocze w naszym sklepie BHP dostępne są w bardzo szerokiej rozmiarówce, przez co dedykowane są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Poprzez szeroki asortyment, jesteśmy zapewnić solidne obuwie robocze, jak i bardziej turystyczne dla każdej grupy pracowniczej. Dużo naszych klientów po nie wraca. Zachęcamy wszystkich użytkowników do zapoznania się z naszą ofertą półbutów roboczych firmy Polstar. Warszawa, Kraków, Poznań, Częstochowa, Katowice, Toruń, Gdańsk Wrocław, Szczecin, Łódź to tylko kilka miast gdzie codziennie wysyłamy asortyment do naszych stałych klientów. Polecamy Państwu buty Polstar i marki Bearfield, buty NS oraz Max-Popular. Zapraszamy do współpracy. 
Buty ocieplane Polstar to obuwie robocze zimowe. Skierowane do grona klientów poszukujących butów ocieplanych na budowę, halę, magazyny w których zimą jest chłodno oraz dla pracowników robót ziemnych, drogowców, kierowców. W naszej hurtowni internetowej  bhp proponujemy szeroki wybórobuwia ocieplanego, nie brakuje w nich również modeli obuwia marki Polstar. Polstar to polski producent, który jest jednym z liderów branży bhp i to nie tylko w naszym kraju, ale także w Europie. Ten producent w swoje ofe