• Kategorie
  • Parametry

Ubranie robocze Brixton Polstar - spodnie i bluza

Jednym z podstawowych modeli odzieży roboczej marki Polstar jest seria odzieży Brixton Classic. W skład tej serii wchodzą spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki a także bluza robocza, które stanowią doskonały komplet. Ubranie Brixton Classic występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu jest dopasowane do wymogów większości firm. Jest to z pewnością jedno z tańszych modeli ubrania roboczego marki Polstar. Sprawdza się doskonale jako odzież dla pracowników produkcji oraz jako odzież budowlana. CEchą ubrania jest także fakt, iż występuje w wersji z pasami odblaskowymi oraz w wersji ocieplanej jako ubranie robocze ocieplane Brixton Snow.

Odzież robocza Brixton to oferta marki Polstar. Linia ubrania roboczego Brixton obejmuje kilka kolekcji i jest dostosowana do kilku różnych branż.  Na pewno warto zwrócić uwagę na popularność ubrania robocze Brixton. Bez względu na to jaką kolekcję mamy na myśli, większość klientów naszego sklepu bhp korzysta lub korzystało z odzieży Polstar. Ubranie jest dedykowane zarówno na produkcję jak i jako ubranie budowlane czy też ubranie odblaskowe. W ofercie znajdziemy także ubranie robocze ocieplane.

 

Ubranie robocze Brixton - poznaj odzież roboczą Brixton Classic, Brixton Spark,  Brixton Practical oraz Flash

Podstawą kolekcji jest oczywiście ubranie Brixton Classic na które składają się spodnie robocze do pasa, spodnie ogrodniczki i bluza robocza. Z czasem producent wprowadził wersję z pasami odblaskowymi. Odzież Brixton Classic jest stosowana na produkcji ale i w budownictwie. W wersji zimowej oferujemy ubranie ocieplane Brixton Snow na które składa się kurtka robocza ocieplana i spodnie robocze ocieplane.

Nieco inny styl prezentuje ubranie Brixton Practical, które jest przykładem ubrania budowlanego. Spodnie robocze Brixton Practical mają wzmocnienia na kolanach charakteryzujące spodnie budowlane. Są one wykonane także z mocnego i wytrzymałego materiału odpornego na zabrudzenia. Występują w wersji do pasa oraz jako spodnie ogrodniczki. Uzupełnieniem ubrania jest bluza Brixton Practical. Ubranie robocze występuje w różnych kolorach. Spodnie robocze w kolorze białym granatowym i beżowym mają odpinane nogawki. Na zimę polecamy odzież ocieplaną a w jak składzie znajdziemy produkty jak kurtka robocza ocieplana Brixton Practical oraz spodnie ocieplane Brixton Practical także dedykowane jako odzież ocieplana budowlana.

 

Innym przykładem ubrania roboczego jest odzież robocza 100% bawełna czyli ubranie Brixton Spark. Spodnie robocze do pasa a także spodnie robocze ogrodniczki Brixton Spark czy bluza robocza cieszą się dużym zainteresowaniem. Bawełna 100% sprawdza się w pracy na halach produkcyjnych a także w spodniach budowlanych na lato. Na zimę polecamy ubranie ocieplane Brixton Spark czyli kurtkę ocieplaną Brixton Spark i spodnie ocieplane. Przy pracy na drodze polecamy ubranie robocze odblaskowe Brixton Flash. Odzież ostrzegawcza dedykowana dla drogowców a także jak ubranie budowlane. Odzież Brixton Flash to spodnie odblaskowe do pasa i ogrodniczki w dwóch wersjach podstawowej jednokolorowe oraz w wersji dwukolorowej z ciemnymi wzmocnieniami na kolanach. Jako uzupełnienie nasz sklep bhp poleca bluzę odblaskową Brixton Flash doskonałą dla drogowców.