• Kategorie
  • Parametry
  • Odzież odblaskowa Portwest

Odzież odblaskowa Portwest - ubranie robocze ostrzegawcze wysokiej jakości

Odzież odblaskowa ostrzegawcza Portwest – ten rodzaj odzieży roboczej dedykowany jest dla pracowników, którzy narażeni są na pracę w różnych warunkach pogodowych, od deszczu po śnieg jak i również w słabo oświetlonych miejscach. Ubranie ostrzegawcze ma za zadanie poprawić maksymalnie widoczność pracownika podczas pracy w wyżej wymienionych sytuacjach. Firma Portwest tworząc linie odzieży ostrzegawczej starał się zadbać o każdy, jak najmniejszy szczegół, aby zapewnić klientowi jak najwyższe bezpieczeństwo. Producent zastosował materiał z jak najwyższej jakości, przez co oferowana odzież odblaskowa Portwest w naszymsklepie BHP jest trwała i solidna i wykonana z pełną dbałością o każdy detal. Odzież ostrzegawcza Portwest dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, standardowo w kolorze żółtym i pomarańczowym, ale również w kolorze czerwonym, granatowym, czarnym czy mieszanym, przez co każdy wybierze odpowiedni model. 

 

Jaką odzież ostrzegawczą Portwest wybrać? Przeciwdeszczową, ocieplaną czy może trudnopalną? Poznaj ofertę naszego sklepu i hurtowni bhp

Zastosowane pasy odblaskowe w odzieży roboczej zapewniają maksymalną widoczność oraz wykonane są z solidnego materiału, który jest w większości certyfikowany i spełnia normy BHP. Taśmy odblaskowe zostały umieszczone na rękawach, nogawkach czy elementach korpusu. Dostępna odzież specjalistyczna zapewnia dobrą widoczność również za dnia, przy intensywnym słońcu oraz nocą, w ciemnych miejscach. Odzież odblaskowa zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. 

Ubrania odblaskowe Portwest polecane są dla pracowników drogowych, budowlańców, kierowców, operatorów, służb ratunkowych i innych, gdzie potrzebna jest dobra widoczność. W naszym sklepie BHP posiadamy różne modele i fasony.  Nasza hurtownia BHP oferuje bluzy robocze ostrzegawcze, kamizelki odblaskowe, kurtki robocze ostrzegawcze, spodnie do pasa i ogrodniczki odblaskowe, bezrękawniki ostrzegawcze, płaszcze odblaskowe, koszulki polo i t-shirty robocze odblaskowe, dostępne z długim czy krótkim rękawem, polary robocze odblaskowe, dostępne są również funkcjonalne komplety odblaskowe jak i również kombinezony robocze ostrzegawcze oraz różne akcesoria odblaskowe, m.in. czapki ostrzegawcze, kaski, szelki czy rękawice z elementami odblaskowymi oraz zarówno obuwie robocze Portwest z wstawkami/paskami odblaskowymi. Przez tak szeroki wybór produktów odblaskowych Portwest klient jest w stanie wybrać wszystko co aktualnie jest mu potrzebne w wykonywanej pracy.
Odzież robocza ostrzegawcza  dostępna w naszym sklepie Optimum BHP wykonana jest z najwyższą jakością, jest wytrzymała i odporna na różne czynniki pogodowe jak i czynniki mechaniczne powstałe w wykonywanej pracy. W naszym sklepie BHP ubrania odblaskowe zależnie od wybranego modelu są wodoodporne, wiatroszczelne, w typie softshell, czy wykonane z przyjaznych dla ciała materiałów, które nie podrażniają i zapewniają wysoką swobodę w pracy. Zabezpieczają pracownika przed wilgocią, a niekiedy przed substancjami chemicznymi, ciekłymi oraz innymi. Odzież odblaskowa jest dostępna również w formie przeciwdeszczowej, przez co zapewni ochronę przed ulewami, na co są często narażeni pracownicy drogowi. Wszystkie dostępne artykuły w naszym sklepie stacjonarnym czy sklepie internetowym są wytrzymałe oraz zapewniają pracownikom dobrą widoczność, przez co zapobiegają zagrożeniom związanym ze zdrowiem czy życiem użytkownika, szczególnie pracujących w okolicy dróg. Odzież odblaskowa przeciwdeszczowa Portwest jest doskonała dla pracowników budowlanych, pracowników transportu i spedycji. Do pracy w środowisku zagrożonym wybuchem  czy do pracy gdzie ma się kontakt z iskrami czy płomieniem polecamy odzież odblaskową trudnopalną i/lub antyelektrostatyczną, która może chronić także przed działaniem łuku elektrycznego i substancjami chemicznymi. Naszym bestsellerem w okresie zimowym jestkurtka robocza odblaskowa ocieplana. Kurtka ostrzegawcza Portwest może być dostępna w wersji 3w1, 5w1, 7w1 czy też tradycyjna. Doskonała dla drogowców, pracowników kolei. 

W tej kategorii można znaleźć bardzo praktyczne i wygodne ubrania robocze, które nie tylko ułatwiają pracę na otwartym terenie ale również zapewniają użytkownikowi odpowiednią widoczność co poprawia bezpieczeństwo w różnych warunkach pogodowych o każdej porze dnia czy nocy. 

 

Dlatego w naszym sklepie BHP można znaleźć starannie wykonane i tak zaprojektowane ubrania robocze odblaskowe, aby zapewniały nie tylko dobra widoczność ale również dobrą swobodę podczas wysiłku. Dlatego produkty firmy Portwest dostępne w naszej hurtowni BHP są wysoko cenione przez naszych klientów. Staramy się aby cena dostępnej odzieży roboczej odblaskowej była dostępna na każde możliwości finansowe. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w naszym sklepie Optimum BHP lub na stronie internetowej, gdzie znajdą państwo produkty Portwest jak i innych wysoko cenionych producentów odzieży roboczej.