• Kategorie
  • Parametry

Odzież robocza Urgent - ubranie robocze do pracy letnie i ocieplane

Oferowana odzież ochronna Urgent ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom w ich miejscu pracy. Ponieważ nasz sklep internetowy bhp posiada bardzo szeroki wybór artykułów bhp i ubrań roboczych, zalecamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentemodzieży roboczej jak i również obuwia roboczego. Opisywany producent Urgent jest jednym z bardziej znanych i cenionych producentów odzieży roboczej, butów, rękawic roboczych itp. produktów bhp. Jest rekomendowany przez stałych użytkowników jego odzieży czy obuwia. Urgent tworzy swoje produkty z jak najwyższą starannością przez co są trwałe i solidne a cena jest bardzo atrakcyjna na każdą możliwość finansową, dlatego znajdą Państwo produkty z niższej i wyższej półki cenowej. W tej kategorii znajdują się kurtki robocze Urgent monterskie czy budowlane, kurtki robocze ocieplane Urgent, kurtki ostrzegawcze, spodnie robocze w dwóch formach jako spodnie robocze do pasa oraz ogrodniczki robocze, również w formie odblaskowej. Dostępne są również koszule flanelowe, bluzy robocze, polary czy akcesoria, takie jak czapki robocze i rękawice ochronne. Są także bezrękawniki i zwykłe kamizelki. Producent Urgent stworzył również odzież roboczą odblaskową , która chroni pracownika podczas złej widoczności, zapewniając dobrą widoczność z dużej odległości, czy to podczas dnia czy nocy. Znajdzie się również odzież robocza damska jak i również obuwie robocze dla kobiet. 

Dostępna odzież robocza Urgent dedykowana jest jako odzież budowlana, dla magazynierów, na hale produkcyjne, do transportu, dla drogowców, czy nawet dla ratowników czy drogowców – dla tej branży dedykowane są ubrania robocze odblaskowe ostrzegawcze, które są bardzo dobrze widoczne na drodze.  Nasza hurtownia BHP oferuje bardzo szeroki wybór ubrań roboczych, które sprawdzą się w bardzo wielu branżach, niezależnie od warunków panujących w danym miejscu pracy. 

 

Spodnie robocze do pasa Urgent i spodnie ogrodniczki 

Spodnie robocze Urgent dostępne są w dwóch formach: jako spodnie robocze do pasa oraz spodnie robocze ogrodniczki. Zarówno spodnie do pasa jak i ogrodniczki są bardzo cenione przez naszych klientów. Oba modele spodni Urgent posiadają praktyczne kieszenie, czy do na potrzebne produkty jak i również na nakolanniki, które podwyższają funkcjonalność spodni. Dodatkowo ogrodniczki robocze Urgent posiadają podwyższony stan, który zabezpieczy plecy podczas pozycji schylonej, mają elastyczne szelki, które pozwalają na dogodną regulację oraz zazwyczaj dodatkową dużą kieszeń na piersi. Na lato polecamy krótkie spodenki robocze Urgent, które również posiadają praktyczne kieszenie i pozwalają na komfortową pracę podczas upałów. Spodnie robocze do pasa Urgent i ogrodniczki dostępne są również w wersji ostrzegawczej. Nasz sklep i hurtownia BHP posiada wiele rodzajów spodni roboczych przez co ciężko opisać wszystkie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem, który proponuje nasz sklep Optimum BHP.

 

Spodnie robocze odblaskowe Urgent

Tak jak wyżej zostało wspomniane dostępne są również spodnie robocze Urgent ostrzegawcze, które polecane są do pracy przy drodze jak i również innym firmą pracującym na zewnętrznym, którzy potrzebują być dobrze widoczni dla innych uczestników ruchu. Ten rodzaj spodni roboczych Urgent stosowany jest tam gdzie istnieje możliwość zagrożenia życia i zdrowia, podczas niepogody, mgły, słabego oświetlenia czy w nocy. Odzież odblaskowa Urgent dostępna jest często również w wersji ocieplanej. Ten rodzaj odzieży roboczej zimowej dostępny jest najczęściej w kolorach neonowych, żółtym i pomarańczowym z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Spodnie Urgent odblaskowe dostępne są również w dwóch formach, do pasa i jako ogrodniczki robocze, z równie praktycznymi kieszeniami czy szelkami do regulacji. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, który zapewnia także ochronę przed przetarciami czy brudem. Cena zależna jest od danego modelu, ale jest równie atrakcyjna dla każdego klienta.

 

Bluza robocza Urgent

Bluza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej. Sprawdza się podczas chłodnych dni oraz na halach oraz w innych branżach gdzie potrzebna jest ochrona przed pogodą czy otarciami oraz zabrudzeniami. Dostępne bluzy robocze Urgent są bardzo praktyczne, zazwyczaj o klasycznym wyglądzie, z podręcznymi kieszeniami i łatwym zapięciem na suwak. Dostępne są modele z kapturem oraz klasyczne ze stójką. Bluzy robocze Urgent dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w szerokie gamie rozmiarów. Bluzy występują również jako bluzy ostrzegawcze, dedykowane jako odzież specjalistyczna, polecany do branży ratowniczej, dla drogowców, oraz budowlanki. Bluza robocza jest bardzo praktyczna. Bluzy Urgent można podzielić na bluzy budowlane, bluzy odblaskowe, bluzy monterskie,  czy bluzy polarowe. Niektóre przez swój nowoczesny wygląd polecane są również do użytkowania na co dzień czy pod turystykę i uprawianie sportów. Polary Urgent są bardzo popularne w naszym sklepie internetowym bhp.

 

Bluza robocza odblaskowa Urgent

Ten rodzaj odzieży roboczej dedykowany jest dla drogowców, budowlańców, oraz dla ratowników czy kolejarzy. Często bluza robocza jest uzupełnieniem do kompletu spodni roboczych. Bluza robocza odblaskowa dostępna jest żółta lub pomarańczowa z dodatkowymi pasami odblaskowymi. Bluzy posiadają praktyczne kieszenie jak i również są dostępne z kapturem lub stójką. Są również dostępne jako bluza polarowa lub polar roboczy, która zapewni wyższy komfort ciepła.

 

Kurtka robocza ocieplana Urgent

Kurtki ocieplane Urgent polecane są do pracy w okresie zimowym podczas mrozu, również podczas wiatru i deszczu. Nasz sklep BHP posiada wiele atrakcyjnych kurtek roboczych zimowych. Dostępne są różne modele, w różnych kolorach jak i rozmiarach. Kurtka robocza ocieplana odblaskowa Urgent, która ochroni nie tylko przed mrozem ale również poprawi widoczność użytkownika podczas pracy, jest to jedyny model ocieplany ostrzegawczy Urgent, tj kurtka robocza HSV długa 7w1, jest wodoodporna, odporna na wiatr, zapewnia ciepło oraz dobrą widoczność podczas pracy. Kurtki dostępne w naszej hurtowni bhp polecane są do pracy w budownictwie, dla kierowców, oraz innych firm pracujących na zewnątrz. Przez różnorodność modeli, kurtki możemy podzielić na kurtki Urgent  budowlane, które są wodoodporne, przeciwdeszczowe i z kapturem, kurtki kierownicze jak i również kurtki do użytkowania na co dzień. Zależnie od wybranego fasonu, kurtki posiadają kaptury, kieszenie czy stójki. Kurtki robocze ocieplane Urgent posiadają odpowiednie wypełnienie, które zapewnia ciepło nawet podczas niskich temperatur. Nasz sklep internetowy posiada pozostałą odzież roboczą. Cena uzależniona jest od wybranego modelu, ale jesteśmy jedną z niewielu hurtowni bhp z najbardziej korzystnymi cenami. 

 

Kurtka robocza odblaskowa Urgent

Kurtki odblaskowe zapewniają odpowiednią widoczność podczas różnych warunków czy to podczas deszczu czy w nocy. Kurtki robocze ostrzegawcze Urgent dostępne są w wersji letniej jak i również ocieplanej. Kurtki ochronne Urgent  dla drogowców dostępne są w dwóch neonowych kolorach, żółtym lub pomarańczowym oraz dwukolorowe z ciemnymi wstawkami w miejscach najbardziej narażonych na ubrudzenie. A zastosowane taśmy odblaskowe w połączeniu z neonowymi kolorami zapewniają wyśmienita widoczność dla innych uczestników ruchu przez co użytkownik jest w pełni chroniony, bez względu na panujące warunki pogodowe czy świetlne. Zdecydowanie nasza hurtownia bhp poleca produkt kurtka robocza ocieplana Urgent.

 

Bezrękawniki i kamizelki robocze Urgent

Kamizelka robocza Urgent jest uzupełnieniem odzieży roboczej podczas niepogody i chłodu. Zapewni ciepło oraz pozwoli na wykorzystanie dodatkowych kieszeni. Nasz sklep posiada bezrękawniki ocieplane Urgent,  pikowane oraz kamizelki odblaskowe, oraz kamizelki robocze monterskie. Dostępne są w wersji z kapturem lub bez i w wielu wersjach kolorystycznych jak i w szerokiej gamie rozmiarów.

 

Koszulki polo, t-shirty, koszule flanelowe Urgent

Ten rodzaj odzieży roboczej wykonany jest z porządnych materiałów, przyjaznym dla skory oraz wygodnych podczas noszenia. Koszulki czy t-shirty robocze Urgent  dedykowane są to używania podczas ciepłych dni a w chłodniejsze zalecamy do użytkowania pod bluzy czy kurtki. Przez dużą powierzchnię, idealnie sprawdzą się do nadruku logo firmy czy zakładu pracy. Nasz sklep BHP oferuje bardzo szeroką game rozmiarów i kolorów koszulek roboczych Urgent przez co każdy dobierze odpowiedni model pod swoje preferencje. Koszule flanelowe Urgent wykorzystywane są jak ocieplenie pod cieńsze kurtki, podczas chłodnych dni. Sprawdzą się również na halach produkcyjnych jak i na magazynie czy galach sklepowych. 

 

Odzież robocza Urgent - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą Urgent?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!


Odzież robocza URGENT - nasz sklep bhp poleca ubranie robocze tego producenta 

 

Czy jest Ci znany producent Urgent? Jeśli nie to dziś zagłębimy Cię w ofertę tej firmy. 

Firma Urgent to jeden z najpopularniejszych producentów obuwia ochronnego i odzieży roboczej w naszym kraju i w sklepie bhp. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością, a co najlepsze dobrymi cenami. Odzież bhp i buty robocze Urgent posiadają wszystkie certyfikaty wymagane w Polsce, co sprawia że są niezwykle popularne wśród profesjonalistów. 

Jeśli szukasz odzieży roboczej dla swoich pracowników, siebie lub jesteś odpowiedzialny za zakup odzieży dla firmy produkcyjnej, to na pewno oferta ubrań roboczych Urgent będzie zadowalająca, ponieważ odzież ochronna i buty robocze Urgent dedykowane są dla szerokiego grona klientów. To bardzo popularne produkty które są cenione przez klientów odwiedzających nasz sklep bhp

 

 

Odzież robocza Urgent – ubranie robocze damskie i męskie

Odzież ochronna Urgent to szeroki wybór ubrań roboczych zarówno damskich jak i męskich, które oferuje nasz sklep i hurtownia BHP. Główną zaletą marki Urgent jest szeroki wybór asortymentu oraz trwałość produktów. W ofercie tego producenta można znaleźć m.in.: bluzy robocze, spodnie robocze Urgent (do pasa oraz ogrodniczki), kurtki ocieplane oraz przeciwdeszczowe, polary lżejszej lub cięższej gramatury, bezrękawniki, różnego rodzaju rękawice robocze oraz odzież ostrzegawczą co również jest sporym plusem. Wszystkie te produkty w niskiej cenie kupicie w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą Urgent

 

 

Polary i bluzy robocze Urgent – odzież ochronna dla mniej lub bardziej wymagających

 

Urgent w swojej ofercie posiada szeroki wybór bluz i polarów. Bluzy robocze Urgent występują w wersjach  z kapturem bądź bez a niektóre nawet nie przypominają odzieży roboczej lecz bardziej sportową. Oczywiście jest to duży plus, ponieważ teraz coraz więcej osób zwraca uwagę na swój wygląd również w czasie pracy. Polary robocze Urgent również cieszą się sporym wyborem pod względem gramatury. Występują polary robocze maki Urgent o gramaturze nawet 470g, które świetnie sprawdzą się podczas srogiej zimy. 

 

Odzież odblaskowa Urgent – ubrania ochronne ostrzegawcze

 

Kolejną kategorią odzieży roboczej Urgent jest odzież ostrzegawcza, którą oczywiście można znaleźć w naszym sklepie bhp. Odzież robocza odblaskowa zazwyczaj jest niezbędna dla drogowców i budowlańców, ponieważ muszą być dobrze widoczni aby ich życiu i zdrowiu nic nie zagrażało podczas pracy. Producent odzieży roboczej Urgent ma w swojej ofercie odzież ochronną ostrzegawczą taką jak: spodnie robocze do pasa Urgent, polary robocze, kurtki ocieplane oraz przeciwdeszczowe i kamizelki ochronne. Odzież robocza ostrzegawcza Urgent występuje w kolorze pomarańczowym lub żółtym. 


Spodnie i bluzy robocze Urgent – odzież ochronna dla pracowników

 

Dużą popularnością w naszym sklepie bhp wśród odzieży roboczej Urgent cieszą się linie URG-B i URG-A. Obie linie odzieży roboczej występują w trzech wariantach: spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz kurtki i bluzy, a dodatkowo odzież Urgent z serii URG-A rozszerzona jest o krótkie spodnie robocze na lato. Ubranie robocze Urgent z serii URG-A charakteryzują się kolorem grafitowym z czarnymi wstawkami. Natomiast ubrania robocze Urgent z lini URG-B występują w kolorze czarnym. Jaśniejszym wariantem jest linia odzieży roboczej Urgent URG-D. Dla osób ceniących sobie wygodę podczas pracy możemy zaoferować linię odzieży ochronnej Urgent URG-S1. Jest to wersja ubrań roboczych ze stretchem, co korzystnie wpływa na komfort ruchów pracownika. 

 

Kurtki robocze Urgent – kurtki ochronne ocieplane lub przeciwdeszczowe

 

Kurtki ochronne Urgent występują w różnych wariantach. Podobnie jak w przypadku bluz ochronnych, niektóre kurtki robocze Urgent wyglądem nie przypominają odzieży roboczej. Dość praktycznym i lubianym wariantem są kurtki robocze Urgent 3w1. Posiadają one odpinane podszewki, rękawy oraz ocieplane kołnierze. Dzięki ich wielofunkcyjności sprawdzą się właściwie o każdej porze roku. 

 

 

Kamizelki robocze Urgent – bezrękawnik ocieplany i nie tylko 

 

Uzupełnieniem odzieży roboczej Urgent dla niektórych pracowników są kamizelki ochronne. Bezrękawniki robocze sprawdzą się w chłodniejsze lecz niedeszczowe dni. Większość modeli to bezrękawniki pikowane ocieplane. W naszym sklepie i hurtowni bhp znajdziemy również tradycyjnąkamizelkę roboczą Urgent oraz odblaskową w kolorze żółtym lub pomarańczowym. 

 

 

Obuwie ochronne Urgent – ochrona stóp podczas pracy na każdą porę roku

 

Bardzo ważnym elementem odzieży ochronnej dla pracownika jest obuwie robocze . Ma ono bowiem chronić stopę przed różnego rodzaju urazami np. upadkiem czegoś ciężkiego na stopę. Nasz sklep bhp poleca tanie i lekkiebuty robocze Urgent w bardzo szerokiej i różnorodnej ofercie. Firma Urgent posiada w swojej ofercie sandały robocze, półbuty oraz trzewiki robocze również w wersji ocieplanej.  Zdecydowanie nasza hurtownia bhp poleca odzież i buty Urgent.

 

 

 

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.


Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, bo jak widać po powyższym opisie, nasz sklep BHP oferuje bardzo dużo produktów firmy Urgent. Oprócz odzieży roboczej, znajdą państwo również obuwie robocze jak i inne akcesoria, takie jak czapki czy rękawice robocze. Cena jest bardzo korzystna zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i większych przedsiębiorców. Polecamy nasz sklep internetowy jak i sklep stacjonarny Optimum BHP.