• Kategorie
  • Parametry

Odzież robocza Ardon - szeroki wybór ubrań roboczych dla każdego. Bogata oferta naszej hurtowni bhp

 

Odzież Cool Trend Ardon - ubranie robocze 100% bawełna damskie i męskie

Klienci szukający ubrania roboczego z bawełny 100% powinni poznać ofertę na ubranie Cool Trend Ardon w naszym sklepie bhp. Ubranie to jest tanim modelem odzieży. Do tego jest wykonane z bawełny co sprawdza się w pracy na ciepłych halach produkcyjnych oraz latem przy pracy w słońcu. Kolekcja Cool Trend to oferta kolorystyczna ubrań roboczych czyli bluzy, spodni do pasa i ogrodniczek. Odzież ta występuje też w wersja odzieży roboczej damskiej.

Odzież robocza Summer Ardon- letnie ubranie robocze budowlane

Ubranie robocze męskie na lato to ubranie Summer Ardon. Ubranie robocze lekkie, cienkie i oddychające. Doskonałą propozycja  do pracy w ciepłe i upalne dni. Ubranie robocze Summer to bluza robocza, spodnie robocze do pasa i ogrodniczki.  To nowość w ofercie odzieży Ardon a już cieszy się ogromną popularnością. Ubranie robocze budowlane  i całoroczne do pracy na hali produkcyjnej. To będzie hit lata w naszej hurtowni bhp.

Odzież robocza Neon  Ardon - ubranie robocze budowlane  z kontrastowymi wstawkami

Odmienną odzież prezentuje ubranie robocze Neon Ardon. Kontrastowe wstawki w żółtym i czerwonym kolorze świetnie się prezentują.Sylweta spodni jest dopracowana, nie krępująca ruchów. elementy odblaskowe zwiększają widoczność. w ofercie ubrania Ardon tej serii znajdziemy: spodnie robocze do pasa Neon, spodnie robocze ogrodniczki Neon oraz bluzę roboczą Neon. Dużym atutem odzieży są liczne praktyczne kieszenie oraz bardzo modny stylowy i oryginalny wygląd. Ubranie robocze  neon to innowacyjne i stylowe ubranie do pracy.

Odzież robocza Vision Ardon- ubranie robocze budowlane i monterskie wysokiej jakości

Ubranie robocze Vision to odzież Ardon która jest znana szerokiemu gronu naszych klientów. Kolekcja ta, tak spodobała się w Europie, że producent stworzył kolejne wersje kolorystyczne. Teraz mamy aż 5 podstawowych kolorów odzieży Vision Ardon: szary, czarny, khaki, turkusowy i czerwony.  to co charakteryzuje ta kolekcję odzieży roboczej to wysoka jakość materiału, modne przeszycia, pikowania, kontrastowa nić, elementy odblaskowe oraz liczne kieszenie. W kolekcji Vision znajdziemy pełny zestaw odzieży ochronnej: spodnie robocze do pasa Vision, spodnie robocze ogrodniczki Vision, bluzę roboczą Vision, krótkie spodnie robocze na lato, kamizelkę bezrękawnik roboczy, kamizelkę roboczą softshell oddychającą i wodoodporną oraz nowość: kurtkę wodoodporną i oddychającą softshell Vision. Ubranie robocze Vision to doskonałe ubranie monterskie czy ubranie budowlane. Mocny materiał to gwarancja zadowolenia przy ciężkich pracach.

Odzież robocza r8ed+ Ardon - ubranie robocze serwisowe najwyższa jakość

Dla klientów szukających wysokiej jakości odzieży ochronne polecamy odzież R8ED+ Ardon w naszym sklepie bhp.  Ubranie R8ED+ Ardon posiada wzmocnienia z CODRURY co zapewnia niezawodność i solidność przy najcięższych pracach na budowie czy też pracach monterskich. Ubranie serwisowe jest wygodne, co docenią osoby pracujące fizycznie. Atutem jest także wygląd. Materiał  odzieży R8ED+ Ardon jest niezwykle wysokiej jakości co rzuca się w oczy. Modne i stylowe wykończenia sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok ubrania  R8ED+. Z kompletu można kupić bluzę roboczą, spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, krótkie spodenki do pracy na lato oraz nowość: KURTKĘ ODDYCHAJĄCĄ I WODOODPORNĄ SOFTSHELL  R8ED+ ARDON.  Do kompletu dokupić można koszulkę t-shirt aby stworzyć jednolity modny styl.

Odzież robocza odblaskowa Ardon ubranie robocze budowlane i dla drogowców z pasami odblaskowymi

 

Odzież robocza 4Tech - ubranie robocze monterskie I budowlane na lato I na hale produkcyjne

Inną propozycją odzieży roboczej Ardon jest kolekcja 4Tech. Ubranie jest niezbyt grube więc sprawdza się w pracy na halach produkcyjnych, serwisach czy warsztatach i na budowie. Polecamy odzież do pracy w ciepłe wiosenno-letnie dni. Ubranie 4Tech to spodnie robocze do pasa, ogrodniczki oraz bluza robocza, w dwóch kolorach: szarym i niebieskiem. Oba modele cieszą się dużą popularności w naszym sklepie z odzieaż Ardon. Jako uzupełnienie stroju roboczego, można z tej kolekcji zakupić także letnie krótkie spodnie robocze, kamizelkę roboczą, polar roboczy 4Tech, kurtkę roboczą 4Tech sofstell oddychającą i wodoodporną do pracy w chłodniejsze dni.

Odzież robocza Ardon - Warszawa Poznań Katowice Wrocław Gdańsk - gdzie kupić odzież roboczą Ardon?

Zapraszamy do zakupów hurtowych i detalicznych w naszym sklepie bhp klientów z WarszawyKatowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Sosnowca, Tychów, Szczecina, Gdańska, Torunia, Łodzi, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic, Mikołowa, Oświęcimia, Tomaszowa Mazowieckiego, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Tychów, Bielska Białej, Bydgoszczy, Kielc, Białystoku, Zielonej Góry, Nowego Targu, Wrocławia, Opola i z całej Polski, gdyż jako sklep i hurtowania bhp on-line działamy na terenie całej Polski i Europy!

Tekst jest własnością Optimum BHP i zabrania się jego kopiowania.