• Kategorie
  • Parametry
  • Nauszniki

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE 3M-PELTOR-X5-H
Produkt niedostępny
NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE OS-FLEX
Produkt niedostępny
NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE OS-SUPER
Produkt niedostępny
NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE UNIVER-OSY
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU 3M-LITECOMTB
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU 3M-OPTIME3-K
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-HPE-H
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-XLS
Produkt niedostępny
OCHRONNIK SŁUCHU MSA-OS-XLS-H
Produkt niedostępny

Ochrona słuchu jest niezwykle ważna nie tylko z punktu widzenia przepisów BHP, ale przede wszystkim zdrowia. Z myślą o wszystkich, którzy pracują w miejscach, gdzie występuje wzmożony i uciążliwy hałas oferujemy doskonałej jakości, solidne oraz wytrzymałe nauszniki wygłuszające. Stanowią one skuteczną ochronę dla narządów słuchu i zapewniają komfortowe warunki do pracy. Nasze nauszniki robocze to propozycja dla klientów indywidualnych oraz właścicieli firm, którzy muszą zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom.

Ochraniacze słuchu – szeroki wybór

W naszym sklepie internetowym OPTIMUM BHP oraz stacjonarnej hurtowni dostępne są rozmaite nauszniki przeciwhałasowe. W asortymencie znajduje się blisko 50 różnorodnych produktów. Każde oferowane przez nas nauszniki ochronne spełniają określone normy BHP. Niektóre służą do użytkowania w miejscach o średnim natężeniu hałasu, inne do korzystania z nich tam, gdzie jest bardzo głośno. Proponujemy wysokiej klasy ochraniacze słuchu o różnym wyglądzie, rozmiarach, kolorach, a także w zestawach z kaskami ochronnymi.

Nauszniki ochronne – atrakcyjne ceny

Jako hurtownia gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. W stosunku do najwyższej jakości, jaką mają nasze nauszniki robocze, wypadają one konkurencyjnie oraz zawsze korzystnie dla klientów. Ceny są zróżnicowane oraz zależne od modelów, a także wielkości zamówienia. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą, w której znaleźć można wygodne i skutecznie zabezpieczające słuch nauszniki wygłuszające.

Nauszniki ochronne inaczej ochronniki słuchu należą do środków ochrony indywidualnej. Ich rolą jest przeciwdziałanie skutkom hałasu, które mają negatywny wpływ na działanie narządu słuchu. Budowa nauszników przeciwhałasowych nie jest przypadkowa, chodzi przecież o to aby słuch był możliwe jak najbardziej chroniony w warunkach wzmożonej głośności np. działających maszyn na placach budowy czy w zakładach produkcyjnych. Nauszniki ochronne tworzą czasze tłumiące, które obejmują małżowiny uszne i przylegają uszczelnionymi poduszkami do głowy. Zastosowane w tego typu ochronie słuchu materiał to najczęściej pianka ze sztucznego tworzywa. Nasza w swoim asortymencie posiada modele, które można nosić bezpośrednio na głowie bez specjalnych mocowań oraz te mocowane do hełmów ochronnych. Czasze tłumiące łączy sprężyna dociskowa wykonana z metalu lub tworzywa. Nasz sklep bhp on-line oferuje nauszniki ochronne nahełmowe, które montuje się na kaskach ochronnych. W naszym asortymencie pojawiają się również modele nauszników roboczych wyposażonych w elektroniczną redukcje hałasu z możliwością jego tłumienia. Nasz sklep oferuje produkty znanych producentów takich jak3M, MSA.

Nauszniki ochronne – jakie nauszniki przeciwhałasowe wybrać w naszym sklepie BHP ?

Nasza hurtownia i sklep BHP jest bogato wyposażona w ochronę słuchu taką jak nauszniki ochronne. Dysponujemy produktami takich producentów jak M3, MSA, JSP, Reis a także Howard Leight czy Portwest. Nasi klienci szczególnie upodobali sobienauszniki ochronne 3M. Godnym polecenia jest model nauszniki 3m Peltor OPTIME I a także wersja Optime II i III - to ochrona oparta o technologię podwójnej obudowy, co minimalizuje rezonans wewnątrz nauszników i skutkuje maksymalnym wytłumieniem dźwięku o wysokiej częstotliwości. Połączenie akustyczne pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną częścią obudowy zapewnia maksymalne wytłumienie dźwięków o niskich częstotliwościach. Nauszniki Optime III zostały zaprojektowane do użytku w miejscach o wyjątkowo dużym natężeniu hałasu. Polecamy także model : OPTIME3-Kochronniki Peltor Optime na pałąku karkowym, OPTIME2-H ochronniki słuchu Optime nahełmowe oraz BULLSEYE-I ze składanym pałąkiem w celu bezpiecznego transportowaniu w kieszeni czy torebce, LITECOMTB ochronniki słuchu z wbudowanym modułem komunikacji dwukierunkowej, komunikacja na 8 kanałach w paśmie PMR 446 MHz, 38 podkanałów umożliwiających kilku grupom użytkowników indywidualne porozumiewanie się przy użyciu tego samego kanału bez odsłuchu pozostałych grup. Marka 3M w kategorii ochrony słuchu pomyślała także o tych najmłodszych i tak powstały świetne nauszniki ochronne dla dzieci PELTOR-KID.

Ten model zachwyci najbardziej wymagających klientów. Warte uwagi są również ochronniki słuchu MSA : OS-EXC-H montowane do hełmu, OS-HPE na pałąku nagłownym, OS-XLS-H montowane do hełmu, a dwupunktowy system montowania części usznej pozwala na równomierne rozłożenie nacisku na poduszkach. Ponad to w ofercie naszego sklepu nauszniki ochronne JSP model KAS-EVO-OSCON. To ochronniki słuchu Contour dopinane do hełmu. W Naszej hurtowni również wiele tanich propozycji producenta Reis. Te i wiele innych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym bhp. Nauszniki przeciwhałasowe dostępne w różnych zestawieniach kolorystycznych. Cena nauszników ochronnych jest zależna od modelu oraz wariantu zapewniamy jednak, że jesteśmy jedną z tańszych sklepów BHP na rynku. Na zakupy zapraszamy zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą nauszników ochronnych bhp oraz pozostałych w naszym sklepie BHP ! Warszawa, Poznań, Wroclaw czy Gdańsk to przykładowe miasta gdzie dostarczamy artykuły bhp. Jako hurtownia internetowa towar dostarczamy do każdej miejscowości na terenie Polski oraz Europy.

Nasza hurtownia i sklep bhp on-line to jedna z największych hurtowni z odzieżą roboczą w Polsce

Jeśli szukasz odzieży ochronnej, butów roboczych, rękawic czy artykułów bhp dobrze, że trafiłeś na nasz sklep bhp. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zaopatrzonych hurtowni bhp. Wybierając nas, masz gwarancję, że otrzymasz produkty znanych i cenionych producentów. Nasza hurtownia nie oferuje w sprzedaży produktów marek, które oferują produkty najniższej jakości. Dokładamy starań aby oferta naszego sklepu internetowego była ciągle rozwijana i spełniała Państwa oczekiwania.

Odzież robocza, obuwie ochronne, rękawice robocze, półmaski, hełmy a także narzędzia. Poznaj ofertę Optimum BHP

Nasz sklep bhp systematycznie rozszerza swój asortyment wprowadzając do sprzedaży nowe marki oraz nowości, które wprowadzają na rynek znani producenci. Dzięki temu, nasza oferta handlowa dostosowana jest do potrzeb większości klientów, którzy poszukują specjalistycznej odzieży roboczej i art. BHP. Produkty które oferujemy kierujemy bowiem zarówno do dużych firm produkcyjnych dla których liczy się niska cena i tanie produkty, jak i do klientów, dla których liczy się wysoka jakość produktów. Oferujemy także szeroką gamę produktów pośrednich, które łączą optymalną cenę i jakość. Gama oferowanych produktów jest niezwykle szeroka zatem zachęcamy do jej przeanalizowania. W razie kłopotów z wyborem, zachęcamy do kontaktu.

Odzież robocza i ochronna: polecamy odzież odblaskową, ocieplaną, trudnopalną czy zwykłą budowlaną i na produkcję. 

W naszej hurtowni bhp ubierze się każdy, bez względu na wykonywaną pracę. Oferujemy bowiem tradycyjne ubrania bhp jak spodnie robocze i bluzę, ubranie budowlane ze wzmocnieniami na kolanach oraz specjalistyczną odzież ochronną jak ubranie odblaskowe czy trudnopalne dla spawacza.  Szukasz odzieży przeciwdeszczowej? Znajdziesz w naszym sklepie bhp szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, spodni oraz tanich gotowych kompletów. A w sezonie zimowym polecamy niezwykle szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Odzież robocza ocieplana to dział naszej hurtowni bhp, w którym każdy klient znajdzie odpowiednie ubranie do pracy. Oprócz tego, oferujemy także odzież gastronomiczną, medyczną i jednorazową.

Obuwie robocze i ochronne: półbuty, sandały i trzewiki robocze w naszym sklepie i hurtowni bhp

Wybierając buty robocze do pracy należy wybrać model odpowiedni do warunków pracy i budżetu. Nasza hurtownia i sklep bhp on-line oferuje zarówno tanie obuwie robocze jak buty Uvex czy Solid Gear z wysokiej półki cenowej. Do pracy na budowie polecamy szczególnie trzewiki robocze natomiast do pracy na magazynach czy dla kierowców, często najlepszym wyborem są półbuty lub sandały ochronne. Warto zastanowić się nad tym szukamy tanich butów czy wygodnych. Może zależy Państwu na lekkim obuwiu bhp lub np. na specjalistycznych butach ESD czy butach spawalniczych? Znając warunki w jakich Państwo pracujecie, łatwiej nam także będzie pomóc Państwu w dokonaniu wyboru.

Rękawice robocze skórzane, wzmacniane skórą czy powlekane? Nasz sklep bhp posiada każdy model.

Czy to do budownictwa czy na produkcję rękawice robocze to podstawowy element ubrania roboczego. W zależności od wykonywanej pracy należy wybrać odpowiedni model. Do lekkich prac magazynowych sprawdzą się rękawice robocze powlekane, rękawice monterskie, wzmacniane skórą. Te sprawdzą się także w transporcie i budownictwie razem z rękawicami skórzanymi czy rękawicami powlekanymi lateksem i gumą. Do branży kosmetycznej, medycznej, spożywczej czy farmaceutycznej polecane często są rękawice robocze jednorazowe. Zimą z kolei najchętniej klienci naszej hurtowni i sklepu bhp sięgają po rękawice robocze ocieplane powlekane czy skórzane.

Sklep i hurtownia bhp to także ochronniki słuchu, kaski budowlane, półmaski ochronne, art. bhp i narzędzia

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów oferujemy Państwu także pozostałe artykuły bhp i środki ochrony indywidualnej. Oferujemy Państwu szeroki wybór kasków roboczych budowlanych, półmasek i masek ochronnych, nauszników i ochronników słuchu, filtrów i pochłaniaczy a także gaśnic, znaków bhp i  narzędzi.