• Kategorie
  • Parametry
  • Kurtki odblaskowe

Kurtka robocza odblaskowa - kurtka letnia wodoodprona - kurtka ocieplana odblaskowa

Kurtki odblaskowe są bardzo przydatne i świetnie sprawdzą się szczególnie u tych pracowników, którzy swoje obowiązki wykonują po zmroku i na zewnątrz. Kurtka robocza odblaskowa jest częścią, odzieży ostrzegawczej . Taka kurtka zapewni nie tylko ochronę termiczną, ale również ochronę przed wypadkiem czy potrąceniem. W wielu miejscach pracy specjalistyczna odzież robocza wymagana jest przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo lub pracę w specyficznych warunkach. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie odpowiedniego stroju, który będzie spełniał wszystkie normy. Bardzo popularną częśćubrania ochronnego stanowią kurtki robocze. Można je nałożyć na dowolną odzież, w tym kombinezon. Są one również istotne podczas wykonywania obowiązków służbowych w chłodniach lub w magazynach. Kurtki odblaskowe robocze znajdują doskonałe zastosowanie tam, gdzie pracownik musi być widoczny czyli np: dla drogowców. Powodzeniem cieszą się również modele z wieloma kieszeniami i zaczepami. Używają ich mechanicy, monterzy, pracownicy budowlani, którzy mogą w nich przechowywać mniejsze narzędzia lub inne elementy.Kurtki robocze odblaskowe mają kolor bazowy żółty fluorescencyjny lub pomarańcz fluorescencyjny. Jako drugi kolor stosowany jest granat, niebieski, czarny lub czerwony. Na materiał bazowy są naszyte lub naniesione w inny sposób elementy odblaskowe, zazwyczaj taśmy odblaskowe.

Kurtki odblaskowe – jakie kurtki robocze ostrzegawcze wybrać w naszym sklepie bhp ?

Nasz sklep internetowy bhp oferuje szeroki wybór kurtek odblaskowych. Mamy przyjemność dysponować kurtkami odblaskowymi takich producentów jak Ardon, CXS Canis, Leber&Hollman, Portwest, Projob, Reis, Urgent, Snickers. W naszej ofercie znajda Państwo takie produkty jak kurtka odblaskowa damska i męska. Oferujemy kurtki odblaskowe zimowe które będą przydatne pracownikom placów budowy, ochroniarzom czy kierowcom. Znajdą jednak zastosowanie wszędzie tam, gdzie praca wykonywana jest na zewnątrz i po zmroku. Dostępne u nas kurtki odblaskowe ocieplane zwiększają bezpieczeństwo, a jednocześnie są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. W naszej ofercie mamy dostępne kurtki bhp w różnych kolorach oraz rozmiarach. Warty uwagi jest np: model ESSENTIAL S363 PORTWEST czy SNICKERS 1137. Kurtki ostrzegawcze dostępne są w klasycznych fasonach, ale również w wersji przedłużanej czy w kroju bomberki, parki a także jako płaszcze wodoodporne ostrzegawcze. Dostępne modele z licznymi kieszeniami i odpinanymi kapturami, stałymi lub ich pozbawione, niektóre z nich mają ściągacze na rękawach, a niektóre mankiety zapinane na rzep. Kurtki odblaskowe dostępne w naszej hurtowni są wodoodporne, oddychające. Dostępne opcje kurtek roboczych odblaskowych 2w1, 4w1, 5w1, 7w1. Dużym uznaniem klientów cieszą się wspaniałe o bardzo nowoczesnym designiekurtki marki Snickers oraz Projob. Popularne są równieżkurtki odblaskowe linii Formen marki Leber&Hollman. Ponad to znajdą Państwo u nas wiele klasycznych kurtek przeznaczonych do pracy w różnych gałęziach przemysłu, rzemiośle, pracach porządkowych, ogrodniczych, etc. wykonanych z wodoodpornych tkanin doskonałej jakości, zabezpieczających przed deszczem i wiatrem, po prostu solidnych i praktycznych. Jeśli szukają Państwo tanich kurtek polecamy takie produkty jak kurtka odblaskowa Reis czy Urgent. Największy wybór oferuje marka Portwest. Kurtka robocza tego producenta to gwarancja jakości. Wśród produktów znajdziemy kurtki odblaskowe wodoodporne, ocieplane czy kurtkę odblaskową softshell.

Gdy przychodzi pora jesienna, a potem zimowa i warunki na zewnątrz stają się dużo gorsze poprzez niskie temperatury, deszcz, wiatr czy śnieg, które znacząco utrudniają pracę polecamy kurtki robocze zimowe . Posiadamy modele ciepłe, wygodne i funkcjonalne. Na zakupy w naszej hurtowni bhp zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby prywatne, cena korzystna jest dla wszystkich. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią odzieży ostrzegawczej. W ofercie również spodnie do pasa odblaskowe, ogrodniczki, kamizelki, czapki odblaskowe. Cena kurtek odblaskowych jest zależna od konkretnego modelu oraz funkcji jakie miałaby spełniać jednak śmiało możemy powiedzieć, iż nasz sklep internetowy oferuje jedne z najniższych cen jako hurtownia bhp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nie tylko kurtek odblaskowych, ale i pełną ofertą odzieży roboczej oraz obuwia.

Kurtka robocza odblaskowa - nasz sklep bhp poleca odzież ostrzegawczą

W zależności od branży zapotrzebowanie na odzież roboczą jest różne. W wielu zawodach zdecydowanie polecamy zakupić odzież roboczą odblaskową. Na pewno kurtka odblaskowa doskonale sprawdzi się w drogówce. Pracownicy którzy zajmują się budową dróg lub remontem, czy też wykonują inne prace w pobliżu drogi, są narażeni na ryzyko potrącenia przez samochody. Ich widoczność zapewni odzież ostrzegawcza  i m.in. kurtka robocza odblaskowa.  Także w transporcie kierowcy powinni być bardzo widoczni, aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo. Nasz sklep bhp zaleca odzież odblaskową także w budownictwie. Mimo iż odzież ostrzegawcza mocno się brudzi to jednak bezpieczeństwo pracowników jest istotne. Kurtka robocza odblaskowa może też chronić przed deszczem i może być stosowana jako kurtka przeciwdeszczowa. Najwięcej modeli to kurtka robocza męska jednak znajdziemy w naszym sklepie bhp także kurtki odblaskowe damskie np w ofercie marek Polstar czy Snickers. Oferta naszej hurtowni obejmuje nie tylko żółte i pomarańczowe kurtki ostrzegawcze ale i ciemne np granatowe czy czarnekurtki z pasami odblaskowymi. Mogą one być wykonane z różnych materiałów w tym z oddychającej tkaniny softshell. Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą na kurtki odblaskowe bhp i zaopatrzyć w nie swoich pracowników. Nasz sklep bhp działa na terenie całej Polski. Obsługujemy min takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Częstochowa, Piotrków Trybunalski i wiele więcej.